Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Planer tygodnia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Markoss
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 792

PostWysłany: Sob Sty 16, 2021 13:29    Temat postu: Planer tygodnia Odpowiedz z cytatem

Jak planujecie sobie prace i wszystkie rzeczy do zrobienia każdego dnia? Ja właśnie zawsze miałem z tym problem i dlatego w końcu z żoną zdecydowaliśmy kupić sobie planery tygodniowe które udało nam się dobrać w ofercie https://make-it-easy.pl/planery/planer-2021/planery-tygodniowe-2021/ Bardzo fajny wybór, racjonalne ceny i jednocześnie dobrze zestawione które zostały z pomysłem zaprojektowane. My wzięliśmy sobie "Planner Tygodniowy na spirali – DeepBrown" i w 2021 roku na pewno już wszystko będzie pod kontrolą!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Sty 16, 2021 13:29    Temat postu:

Powrót do góry
Kabisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 860

PostWysłany: Nie Gru 12, 2021 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeśli szukacie ciekawych propozycji w zakresie prezentów dla swoich najbliższych, czy również dla siebie które pomogą lepiej wejść w nowy rok i planować kolejne zadania do zrealizowana. Dlatego ze swojej strony polecam zadbać o plannery dzienne które u mnie akurat sprawdzają się świetnie. Bardzo funkcjonalne, dobrze zaprojektowane i jednocześnie licząc na różnorodne motywy w zależności od potrzeb Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aher
Antyk
Antyk


Dołączył: 12 Gru 2021
Posty: 4

PostWysłany: Nie Gru 12, 2021 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do czego się to przydaje jeszcze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Gru 12, 2021 18:26    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group