Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Korzyści z naturalnych produktów
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kicałka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 570

PostWysłany: Sro Maj 01, 2019 13:10    Temat postu: Korzyści z naturalnych produktów Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu, zdecydowałam się na przestawienie bardziej na naturalne produkty i rzeczy. Chce by jedzenie, które jem pochodziłow głownie z naturalnych źródeł i by było zdrowe. Troche w tym temacie jestem do tyłu, dlatego czytam takie blogi https://zawszenaturalnie.pl/blog by wiedzieć na co warto było by zwrócić uwage. Wy stosujecie jakieś konkretne produkty ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Maj 01, 2019 13:10    Temat postu:

Powrót do góry
tukan
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 367

PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei kupuję zdrową żywność typu olej kokosowy, mąki, pasty etc. i nawet świetne kosmetyki, w sklepie online KRUKAM.PL. Od dawna interesuję się zdrowym stylem życia, więc kupowanie w eco sklepach z naturalnymi produktami, to dla mnie już standard. Fajnie jakby więcej osób się do tego przekonało. Zdrowie to podstawa, a sklepowe produkty są pełne chemii i konserwantow. Po co się truć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Czw Lip 04, 2019 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wygląd ma też wpływ to jakich kosmetyków się używa. Nie można podejść do tego lekko. Wiem, że krem witaminowy do ciała Hildegard Braukmann jest naturalny i dobrze mi nawilża skórę. Można nim zadbać o skórę. Będzie ona wyglądała młodo i zdrowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antropatka
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 20 Mar 2020
Posty: 29

PostWysłany: Pią Mar 20, 2020 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu można przeczytać sporo o naturalnych kosmetykach:
https://pl.oriflame.com/beautyedit/health-beauty/natural-beauty-skin-care-guide
_________________
Podpowiem Ci jak zostać konsultantką. Napisz do mnie na priv Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElTango
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Pon Gru 28, 2020 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie da się ukryć, że przygotowywanie posiłków ze zdrowych produktów ma wiele korzyści. Ja staram się wybierać tylko naturalne i nieprzetworzone produkty do przygotowywania dań. Ostatnio bardzo często w kuchni wykorzystuję kremy balsamiczne o różnych smakach. Kremy świetnie wzbogacają smak sałatek i sosów. Produkowane są z naturalnych składników, dzięki czemu dostarczają organizmowi wiele wartości odżywczych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarinaMa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 281

PostWysłany: Pon Gru 28, 2020 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że tak. Przecież stawiając na odpowiednie produkty, będziecie w stanie o wiele skuteczniej zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Myślę, że korzystając z takich rozwiązań będzie Wam o wiele prościej funkcjonować z pełną energią każdego dnia. O żyworódce przeczytasz na ktomalek.pl, więc warto zdobyć te informacje już teraz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maryana
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 29, 2020 16:36    Temat postu: Korzyści z naturalnych produktów Odpowiedz z cytatem

przede wszystkim wiesz, że w danym produkcie nie ma chemii ani szkodliwych substancji. dla mnie jest to ważne nie tylko w przypadku jedzenia ale też kosmetyków. dlatego kupuję zawsze kosmetyki organiczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1248

PostWysłany: Pon Sty 04, 2021 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że warto stawiać na naturalne produkty. Przecież ileż można się faszerować tą chemią??? A w sieci chociażby, jak dobrze się rozglądniemy to sporo możemy znaleźć wartościowych produktów, nawet informacji na ich temat. Przykładowo teraz dowiedziałam się, że olej rzepakowy jest niesamowicie wartościowy. Ma cenne właściwości dla organizmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karuma
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Maj 2019
Posty: 296

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naturalne produkty są przede wszystkim zdrowe. Mają korzystny wpływ na nasze zdrowie. Cieszy mnie to, że coraz więcej osób zwraca uwagę na to co je. Sama zaczęłam już jakiś czas temu zdrowo jeść. Ponieważ jem sporo warzyw a te szybko tracą swoją świeżość zaczęłam szukać na to skutecznego rozwiązania. Tutaj https://seeyoo.pl/ znalazłam pojemniki próżniowe. Jak się okazało to była bardzo dobra decyzja. Dzięki nim jedzenie pozostaje świeże nawet o kilka dni dłużej a to dla mnie bardzo dużo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
VaderRayden
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Paź 2020
Posty: 477

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest genialna sprawa moim zdaniem. Kocham takie rzeczy. To jest świetne moim zdaniem!!!
___________________
Prace magisterskie - Informatyka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki muszą być naturalne, bo wtedy można liczyć na to, że okażą się jak najbardziej skuteczne. Zdecydowanie trzeba poszukać kosmetyków, które mają sprawdzony skład. Na pewno Ministerstwo Dobrego Mydła to świetna marka kosmetyków. Mają dobre dla mnie kremy i balsamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sumka
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 107
Skąd: z nieba

PostWysłany: Czw Lut 25, 2021 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ciągu kilku ostatnich lat nastała moda na wszystko co organiczne,naturalne,wielu z nas poszło za tą modą i przekonało się ,że warto stawiać na naturę,to bardzo dobry krok i spore korzyści dla nas samych.Jednak nie tylko naturalne kosmetyki są ważne,ale też wszystko co jadamy i co zażywamy jako suplementy diety.Sięgając po nie,warto wiedzieć jaki jest ich skład,czy faktycznie pomogą nam schudnąć czy rzeczywiście poprawią kondycje naszej skóry,włosów i paznokci.Ten tema poruszony został w artykule https://tantus.pl/suplementy-diety-wspomagajace-odchudzanie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emeraldlady
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 03 Lut 2020
Posty: 160

PostWysłany: Sob Lut 27, 2021 00:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naturalne składniki są chyba najlepsze, prawda? Mamy już dość chemii naokoło. Byłam naprawdę pozytywnie zaskoczona, gdy okazało się, że ten krem https://www.borbe.pl/krem-do-rak-i-stop-onc-dermology-handfoot-cream-100ml-p-441.html spisał się doskonale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mautka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 580

PostWysłany: Sob Lut 27, 2021 01:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do każdego rodzaju cery można stosować hydromineralny krem z Ministerstwo Dobrego Mydła. Bardzo fajnie pielęgnuję cerę i też ją odżywia. Największym plusem dla mnie jest jednak to, że zmniejsza jej zaczerwienienia, a ja mam z tym problem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werka2
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 556

PostWysłany: Pon Mar 01, 2021 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też zawsze patrze na skład preparatów, które kupuję. jeśli chodzi o witaminy to bardzo lubię te z Xenico https://www.ceneo.pl/producenci/xenico_pharma. Regularnie kupuję XeniVit bio naturalną witaminę C 1000 i XeniVit D 4000 j. Są skuteczne, niedrogie i bez problemu można je kupić w aptece czy sklepie zielarskim Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Mar 01, 2021 09:53    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group