Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nasze Pociechy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
moniska
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 230
Skąd: pmi

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam dzieci, choć bardzo się o nie staram, ale mam za to cudownego i kochanego chrześniaka. I chciałabym mu zrobić mega prezent na święta. Ze strony listymikolaja.pl zamówiłam już barwny film z Mikołajem w roli głównej, teraz pozostaje mi reszta. Wiem, że wideo zrobi na nim duże wrażenie, ale chciałabym bardziej, wiecie co mam na myśli. Co powinnam mu kupić? Ma 4 lata;p
_________________
MONISKA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Gru 07, 2017 17:59    Temat postu:

Powrót do góry
olga32
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 502

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja podrzucę Ci pomysł na jeszcze jeden fajny prezent. A mianowicie na zabawki tekturowe. Nie wiem czy widziałaś. Tutaj http://mamaplus.pl/products/przepiekny-domek-z-kartonu-tektoy masz domek z kartonu akurat, ale modeli jest dużo więcej. Takie zabawki są bardzo bezpieczne. Ich złożenie nie jest trudne. A ozdobić może je dziecko samodzielnie. Takie zabawki dostarczą dziecku atrakcji na długie godziny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElTango
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 578

PostWysłany: Nie Sty 14, 2018 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm a moze kocyk? Kocyki sa bardzo fajne - dzieci sie do nich przytulaja i zasypiaja:) W sklepie http://maylily.pl/ mozna dostac roznorodne kocyki - wykonane z minky - najdelikatniejsze tkaniny jaka mozna sobie wyobrazic! Istnieje rowniez mozliwosc spersonalizowania takiego kocyka, poprzez prosbe o wyszycie na nim imienia dziecka albo jakiejs sentencji itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Nie Sty 21, 2018 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym raczej stawiał na to, by dzieciaki spędzały jak najwięcej czasu w ogrodzie i na świeżym powietrzu.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 14:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bajkowa
Antyk
Antyk


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już mam dwójkę i zastanawiamy się razem z mężem nad trzecim. Dzieci to prawdziwy skarb i jeżeli jeszcze któraś z was myśli o macierzyństwie i ma wątpliwości to proszę o kontakt Wink Chętnie opowiem co i jak wygląda. Wiadomo, że jest też wiele obowiązków, im dziecko starsze tym więcej, zwłaszcza zachcianek takich jak piżama psi patrol - popularna bajka wśród dzieci czy też nowa piłka do gry. Mimo wszystko - warto!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprawdzona
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Lut 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dzieciaki są bardzo ruchliwe i ciągle psocą. Ale to jest ich urok i za to je uwielbiam. Mam dwie dziewczynki z wieku 8 lat i najbardziej zajmującą zabawą dla nich są domki dla lalek. Mogą godzinami tworzyć historie i przeżywać perypetie wymyślonej rodziny. Przy wyborze odpowiedniego modelu pomogło mi zestawienie wraz z opiniami innych użytkowników https://www.ceneo.pl/Domki_dla_lalek Polecam, ponieważ dzięki temu można zaoszczędzić wiele czasu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mammeczka
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 3
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Kochane!

Błagam, pomóżcie mi! Moja córeczka ma okropne kolki. :( Nie wiem co robić, nic nie pomaga... Słyszałam, że może pomóc termofor z wkładem solnym czy ktoś z Was używał? (podłączyłam link, bo ten bym kupiła chętnie).
A może jakieś inne sprawdzone sposoby? No już naprawdę nie wiem co może pomóc. :(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 403

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie prezenty lubia najbardziej wasze dzieciaki? Moj syn jest wiekim fanem lego, niedługo sa jego urodziny i mam zamiar kupić mi jakis zestaw. Lego star wars gwiezdny niszczyciel https://planetaklockow.pl/lego-star-wars-75190-niszczyciel-gwiezdny-najwyzszego-porzadku to jego wielkie marzenie, wiec chyba sie złozymy z babciami na prezent dla młodego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maluszek
Antyk
Antyk


Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam 9 miesięcznego malucha w swoim domu. Teraz zaczął raczkować i wszędzie go pełno. Musieliśmy z żoną zabezpieczyć wszystko w domu, kupiliśmy rajstopy antypoślizgowe i biegamy za nim wszędzie. Mimo wszystko jest cudownie patrzeć jak się rozwija. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1239

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas bardzo kocha swoje dzieci i chce podarować im wszystko co najlepsze. Najważniejszym aspektem jest bezpieczeństwo dziecka, dlatego wybierając fotelik samochodowy trzeba być bardzo ostrożny. Jeżeli chodzi o mnie to nie miałam takiego problemu ponieważ koleżanka mi dała namiary na fajny ranking https://e-foteliki.pl/webpage/foteliki-samochodowe-ranking.html gdzie zapoznałam się z najlepszymi modelami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gefito88
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 354

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zerknąć tutaj - https://lamilani.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasemiro
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak widac mozna sie bawic !
_________________
Czy marihuana może być niebezpieczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kostek
Antyk
Antyk


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój szkrab już jest stety/niestety w fazie dorastania. Poszukuje teraz dla niego prezentu, a nie jest łatwo bo ma bzika na punkcie kostek logicznych. Kostka Rubika to da niego pikuś i teraz w ciągu paru sekund potrafi ułożyć skewb kostki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bakerdonald
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 19

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dzieci są jeszcze w wieku przedszkolnym, ostatnio zdecydowałem się zbudować im w ogrodzie karuzele dziecięca. Mam nadzieję, że będą pozytywnie zaskoczone taką niespodzianką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edukator
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Mar 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój szkrab będzie razem ze mną już za dwa miesiące! A może wcześnie Very Happy. Nie mogąc się doczekać kompletuję dla niego wyprawkę. Mam już tyle rzeczy, na pewno będzie zachwycony. Kupiłam już nawet zabaweczki, wszystko w stylu Lullalove: Lullalove zabawki dla dzieci. Jestem strasznie podekscytowana. Mam nadzieję, że nie będę przewrażliwioną matką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Mar 16, 2018 14:45    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group