Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odzież robocza
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wielkaxl8
Antyk
Antyk


Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 23:19    Temat postu: Odzież robocza Odpowiedz z cytatem

Już za kilka tygodni zaczynam pracę jako pomocnik kucharza. Na http://bhpcentrum.pl/pl/akcesoria-bhp/ znalazłem fajną ofertę na strój dla mnie do kuchni. Czy waszym zdaniem spełni on moje oczekiwania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sie 27, 2019 23:19    Temat postu:

Powrót do góry
Anika56
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 15
Skąd: Pruszcz Gdański

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 10:05    Temat postu: odzież medyczna Odpowiedz z cytatem

Trudno stwierdzić jakie masz oczekiwania Very Happy Moje na pewno spełnia producent odzieży medycznej Apolonia, ale ja to troszkę inna branża Smile A tak już na serio fartuchy wyglądają OK, więc myślę, że przynajmniej na początku będziesz zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vengerberg
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lut 2020
Posty: 398

PostWysłany: Czw Lut 20, 2020 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim rękawice robocze https://bhp.merkury-24.pl/kategoria-produktu/rekawice/ to jest ochrona i odpowiednie zabezpieczeni przed niebezpieczną pracą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
965OSSSkar
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Lut 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lut 21, 2020 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej chyba kupować w internecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bendy
Barok
Barok


Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 79

PostWysłany: Pon Mar 23, 2020 00:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno opłaca się zerknąć na odzież roboczą i obuwie w różnych sklepach, by także móc się zdecydować na dobrej jakości produkty. Zdecydowanie bezpieczniej będzie pracować w solidnych butach link Wtedy nawet długa praca nie będzie tak męcząca. Warto zadbać o swój komfort i bezpieczeństwo w pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1328

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2020 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj https://anco.com.pl/pl/c/Spodnie-robocze/104 już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. W tym sklepie znajdziecie nie tylko spodnie robocze, ale również bluzy, kurtki czy też obuwie. Niewątpliwie jest to ciekawe miejsce na kompleksowe zakupy. Poza tym plusem jest to, że ceny wcale nie są tam wysokie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ReSoCzEwSkI
Antyk
Antyk


Dołączył: 07 Kwi 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2020 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że taką odzież na pewno zdobędziemy w jakimś sklepie internetowym, ale poza tym widziałem kilka sklepów bhp u siebie w mieście Smile
_________________
materace nawierzchniowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sima
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 681

PostWysłany: Pon Cze 08, 2020 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

965OSSSkar napisał:
Najlepiej chyba kupować w internecie.


Też tak uważam. Nie zliczę ile mniej zapłaciłam za odzież bhp dzięki temu, że zakupy robię w sklepie internetowym https://www.optimumbhp.pl/Obuwie-robocze,c,295 Optimum BHP. Spójrz chociażby po butach roboczych, jakie mają dobre ceny. Bardzo dobra marka to buty robocze Urgent, to takie z niższej półki cenowej, ale jakościowo bardzo dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarinaMa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 281

PostWysłany: Pią Gru 18, 2020 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale nad czym się tu zastanawiać? Przecież jeśli zależy Wam na racjonalnym podejściu do swojej pracy, to powinniście zwrócić uwagę na wiele różnych kwestii. Na pewno w przypadku kosmetyczek, bardzo fajnie mogą sprawdzić się specjalnie zaprojektowane uniformy z https://spawear.pl/ Powinnyście bliżej je poznać, bo to może być dla Was super wyborem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kicałka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 570

PostWysłany: Wto Gru 22, 2020 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odzież robocza jest bardzo ważna. Trzeba kupić ją najlepiej w jakimś profesjonalnym sklepie. Może zerknij sobie w gabi bhp . Tam jest spory wybór właśnie takich produktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gazoe
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Sty 2021
Posty: 4

PostWysłany: Nie Sty 24, 2021 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pracuję w szeroko pojętej budowlance, więc odzież ochronna to dla mnie konieczność, nawet nie ma co dyskutować z tym. Polecam mieć komplety na różne pory roku i pogody, ja takie znalazłem na https://www.protect24.com.pl/produkty/odziez-jesien-zima
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marina44
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 29 Maj 2020
Posty: 95

PostWysłany: Wto Lut 02, 2021 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy swojego behapowca tu https://www.tarbonus.pl/pl/szkolenia/okresowe-bhp-elearning. dla pracowników na ten moment nam prowadzą szkolenia on-line. Wiadomo covid wiec ograniczamy kontakt z osobami z zewnątrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patryk_4
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 184

PostWysłany: Pią Wrz 17, 2021 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oferowane przez https://e-ubraniarobocze.pl spodnie oraz bluzy mogą stanowić element stroju roboczego pracowników, jak również być solidnym wsparciem dla wszystkich miłośników majsterkowania we własnym garażu czy też osób prowadzących prace remontowe. Dzięki doskonałej jakości wykonania z pewnością posłużą wiele lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Pon Wrz 20, 2021 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie tylko, co faktycznie mogłoby sprawdzić się w kontekście Waszej sytuacji.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 17:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlize
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 17 Lip 2020
Posty: 184

PostWysłany: Pon Paź 18, 2021 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio widziałam, że ta Hurtownia polarów GQB ma bardzo dobrą ofertę i zastanawiam się nad skorzystaniem z niej. Mają super ceny, duży wybór odzieży i robią haftowane loga firm. Moim zdaniem to super alternatywa dla logotypów drukowanych, które niestety nie sa zbyt trwałe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Paź 18, 2021 20:44    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group