Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kto ma odkurzacz-robot?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sprzątanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
devilla
Antyk
Antyk


Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 11

PostWysłany: Czw Cze 04, 2020 13:22    Temat postu: Kto ma odkurzacz-robot? Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny Smile macie roombę w domu? zastanawiam się czy kupić taki odkurzacz. Jak myślicie, sprawdzi się?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Cze 04, 2020 13:22    Temat postu:

Powrót do góry
Majka
Renesans
Renesans


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 42

PostWysłany: Pią Cze 05, 2020 08:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, mam roombę, u mnie się sprawdza a mam sierściucha więc jest co odkurzać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
devilla
Antyk
Antyk


Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 11

PostWysłany: Sro Cze 17, 2020 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteś zadowolona, nie żałujesz zakupu? Jednym słowem, było warto kupić? Który masz model? Milion pytań mam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka
Renesans
Renesans


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 42

PostWysłany: Pią Cze 19, 2020 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie, że jestem zadowolona! Nie muszę sama sprzątać mieszkania, bo robot odkurza Smile Warto było kupić to mega wygoda i luksus. Nie ma co sobie na niego żałować. Ja mam model i7 chyba najnowszy. pytaj o co chcesz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
devilla
Antyk
Antyk


Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 11

PostWysłany: Nie Cze 28, 2020 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czemu roomba akurat? nie kusił Ciebie ten z lidla za 500 zł? Ma dobre opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka
Renesans
Renesans


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 42

PostWysłany: Wto Cze 30, 2020 08:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, nie kusiły mnie wcale. Te marketowe i chińskie pseudoroboty mają słabą moc przez co zostawiają brud, nie odkurzają dobrze, przykładem jest dywan. Roomba jest bardziej zaawansowana technologicznie, więc ona ma moc i warunki do tego, żeby odkurzać porządnie.
Także w tym przypadku kto tanio kupuje dwa razy traci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nowoczesna20
Renesans
Renesans


Dołączył: 19 Sty 2020
Posty: 49

PostWysłany: Wto Cze 30, 2020 11:10    Temat postu: Re: Kto ma odkurzacz-robot? Odpowiedz z cytatem

devilla napisał:
Cześć dziewczyny Smile macie roombę w domu? zastanawiam się czy kupić taki odkurzacz. Jak myślicie, sprawdzi się?

ja mam najnowszy model i jestem bardzo zadowolona i u mnie się sprawdza mam w domu dużo metrów do odkurzania więc ma co robić Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Makbe
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 26 Mar 2020
Posty: 123

PostWysłany: Pon Sie 24, 2020 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też przymierzam się do zakupu i Wasze opinie skłaniają mnie bardziej do oryginalnej Roomby. Mam zwierzaki i zależy mi na tym, żeby odkurzacz radził sobie z sierścią.
_________________
Wywóz zbędnych rzeczy w Krakowie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malibu
Antyk
Antyk


Dołączył: 25 Paź 2019
Posty: 20

PostWysłany: Pon Sie 24, 2020 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie chciałam się zapytać, jak to teraz działa. "Za moich czasów", czyli jak te odkurzacze po raz pierwszy się pojawiły, niestety nie nadawały się do niczego.
_________________________________________
implanty Łódź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joAnna
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 05 Kwi 2019
Posty: 145

PostWysłany: Pią Lis 06, 2020 08:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam robota sprztajacego takiego https://myjki.com/417-roboty-sprzatajace/10304-v5x-robot-sprzatajacy-z-mopowaniem-zaco-chemia-zestaw-4260522140929.html Smile maz mi kupil w prezencie bo strasznie narzekalam na sprzatanie i teraz mam ulatwienie Smile nie dosc, ze odkurza, to od razu mopuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dola
Antyk
Antyk


Dołączył: 11 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 15, 2020 07:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór takich rzeczy jest bardzo duży. Szczególnie jeśli chodzi o podróbki:) Warto sobie zerknąć na różne strony, coś jak to https://oceniony.pl/ i poszperać w określonym temacie, żeby zdobyć informacje i wybrać to, co dla nas najlepsze https://oceniony.pl/dom/jaki-odkurzacz-kupic-ranking-odkurzaczy/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Markoss
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 792

PostWysłany: Sro Lut 10, 2021 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jeszcze nie udało Wam się podjąć dobrej decyzji zakupowej w zakresie poszukiwań wydajnego odkurzacza piorącego to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zajrzeli do oferty sklepu online http://i-posprzatane.pl/maszyny-i-urzadzenia-sprzatajace/odkurzacze z którego mieliśmy okazję korzystać. Udało im się świetnie zestawić ofertę, można liczyć na dobre ceny oraz wysoką wydajność podczas codziennego użytku w naszej firmie transportowej. Z perspektywy czasu śmiało mogę stwierdzić, że przede wszystkim liczy się niska awaryjność i odpowiednio dobrane parametry. Pozdrawiam i dajcie znać, jaką decyzję ostatecznie podjęliście Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vengerberg
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lut 2020
Posty: 398

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2022 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto tutaj postawić na irobot roomba. Niezawodne urządzenie, którego nie zamieniłabym na żadne inne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga32
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 502

PostWysłany: Pon Paź 03, 2022 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli wciąż nie posiadacie robota sprzątającego, to nie zastanawiajcie się. Szczerze, to osobiście nie wyobrażam sobie sprzątania bez takiego sprzętu, bo można ułatwić sobie sprzątanie. Sprawdźcie Robot Welltec R8. Jest on nowoczesny, ponieważ zastosowano w nim japońską technologię, które pozwala na bardziej wydajne ściąganie kurzu. Robot w zestawie zawiera stację sokującą, która też ma nowoczesną technologię, która zapewni, że stacja się nie zapcha kurzem. Jest wydajny, bo można samodzielnie ustawić moc ssania. Kolejną korzyścią jest fakt, że można za jednym zamachem posprzątać kurz i mopować. Na jednym ładowaniu można sprzątnąć nawet 250 metrów kwadratowych. Poza tym ma bogate wyposażenie, zestaw ma aż 35 elementów, a komunikaty są w języku polskim. Można też je wyciszyć. Odkurzacz ma połaczenie z Wi-Fi, dlatyego można zaprogramować sprzątenie całych podłóg lub danych miejsc, bo nawigacja laserowa jest bardzo dokładna.. Producent daje też 5 lat gwarancji, na jednym ładowaniu może działać około 250 minut, co jest bardzo dobrym wynikiem, Więcej informacji na temat tego sprzętu znajdziecie na stronie https://welltec.pro/pl/robot-sprzatajacy-welltec-r8-pro-funkcja-mopowania-p-5594.html .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiermek
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1552

PostWysłany: Sob Sty 28, 2023 08:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam, a zdecydowałem się na zakup po przeczytaniu na stronie https://www.petite-france.pl/podglad/iplacement-net recenzji, gdzie klienci polecali. Dodatkowo udało się tak, że w sklepie trwała na ten konkretny model promocja, dlatego było to bardzo opłacalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Sty 28, 2023 08:11    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sprzątanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group