Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

domowe spa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pwlk
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 96

PostWysłany: Czw Gru 03, 2020 08:49    Temat postu: domowe spa Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zwolenniczką domowego spa. Nic tak bardzo nie odpręża jak zapach kadzideł i zapalone świece Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Gru 03, 2020 08:49    Temat postu:

Powrót do góry
Kabisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 865

PostWysłany: Czw Kwi 22, 2021 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając wyjątkowych miejsc do wypoczynku i chcielibyście wyjechać gdzieś za miasto to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, abyście wzięli pod uwagę na Mazurach nasze ulubione miejsce, czyli Jabłoń Resort gdzie również wzięliśmy ślub https://jablon-resort.pl/wesele-mazury/ mają świetne sale, cudowne otoczenie blisko jeziora i naprawdę profesjonalną obsługę na której wsparcie można na każdym etapie liczyć. Pozdrawiam i dajcie znać czy mieliście okazję u nich wypocząć i naładować baterie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nesska
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Wrz 2020
Posty: 1124

PostWysłany: Pon Maj 24, 2021 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeżeli chcecie w swoim wnętrzu pozytywnie zaskoczyć się takimi propozycjami, jak zapachy do domu to tutaj zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Cocowick u których zdecydowanie ich nie brakuje. Jednocześnie przy tym licząc na pełne wsparcie obsługi, dobre ceny i różnorodność propozycji bo można u nich kupić na przykład białą szałwie, Palo Santo, czy także woreczki zapachowe dzięki czemu wnętrze będzie dużo przyjemniejsze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
danny
Barok
Barok


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 70

PostWysłany: Pon Maj 24, 2021 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świece zapachowe, kąpiel z pianką i relaksik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Versa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 395

PostWysłany: Sob Lip 24, 2021 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając wyjątkowych propozycji w zakresie sojowych świec zapachowych to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia markę CocoWick https://cocowick.pl/ u których będziecie mogli trafić na szereg propozycji i połączeń zapachowych zarówno w kolekcji Vip Collection oraz Art Collection które świetnie łączą nuty zapachowe i pozwalają nie tylko odmienić zapach we wnętrzu, ale również pozytywnie sprawdzają się jako dodatkowy zapach by odmienić swoje wnętrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelia
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 30 Lip 2021
Posty: 32

PostWysłany: Pon Sie 09, 2021 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma nic lepszego niż domowe, wieczorne spa w towarzystwie świec, wina i dobrych kosmetyków. Podczas takiego relaksu uwielbiam używać naturalnych produktów, które są tworzone z sercem, a ich składniki są ekologiczne i starannie dobrane. W ostatnim czasie pokochałam stronę NaturalneZakupy.pl na której zaopatruję się w różnego rodzaju naturalne produkty pszczele - mam od nich świece zapachowe, kosmetyki do ciała oraz polskie miody i aromatyczne herbaty: https://naturalnezakupy.pl/kategoria-produktu/swiece/ Jestem oczarowana zapachami i jakością wszystkich wyrobów - naprawdę, z takimi produktami domowe spa jest lepsze niż zwykłe...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olgia
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 142

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też uwielbiam domowe spa. Korzystam wtedy z najlepszych kosmetyków naturalnych firmy Rosafilo - https://rosafilo.com/. Przekonałam się do nich bo salon w którym często korzystam z różnego typu zabiegów, właśnie ich używa. Super jakość, najlepsze składniki, wszystko wegańskie, nie testowane na zwierzętach i oczywiście 100% naturalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kawobi
Antyk
Antyk


Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sty 17, 2022 07:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze dobrane olejki to podstawa dobrego spa. Mile widziane byłyby jakieś maści, dobra relaksująca muzyka. Odkryłem również że zapalenie świecy zapachowej dobrze wpływa na nastrój podczas pobytu w domowym spa. Jeśli chcecie dobrej jakości świece to najedziecie je w sklepie internetowym https://otularnia.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Sro Sty 19, 2022 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo tutaj zależy na pewno od Waszego podejścia do tematu dbania o swoją cerę.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Czw Sie 11, 2022 14:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wrocławskikrasnal
Barok
Barok


Dołączył: 20 Sty 2022
Posty: 80

PostWysłany: Czw Sty 20, 2022 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domowe spa ma swój urok. Ale co by nie mówić to wyjazd na pare dni do hotelu potrafi odprężyć. Znalazłam na przykład taki w Kołobrzegu https://hotelmonalisa.pl/. Co o nim myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wisienka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 261

PostWysłany: Sro Lut 16, 2022 16:08    Temat postu: Re: domowe spa Odpowiedz z cytatem

pwlk napisał:
Ja jestem zwolenniczką domowego spa. Nic tak bardzo nie odpręża jak zapach kadzideł i zapalone świece Wink


Albo kominek i olejki eteryczne Smile Naprawdę to bardzo odpręża, ja polecam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sokol
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 20 Cze 2022
Posty: 229

PostWysłany: Czw Gru 15, 2022 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ostatnim czasie słucham dużo muzyki relaksacyjnej https://www.youtube.com/watch?v=yyS5wB1X6mM i w sumie jest to też doskonała muzyka do spa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olgia
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 142

PostWysłany: Wto Gru 20, 2022 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do takiego domowego spa idealnym dodatkiem będa świece zapachowe. Ja najbardziej lubię świece naturalne, sojowe. Kupuję je w sklepie Homeliness https://homeliness.eu/. Tam mają świece ręcznie robione, z naturalnych składników wysokiej jakości. Poza świecami w sklepie są także dostępne woski zapachowe, swiece do masażu, zapachy do szaf i do aut.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miki44
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 23 Paź 2020
Posty: 321

PostWysłany: Sob Sty 14, 2023 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak, takie domowe spa może nieźle odprężyć. Teraz w dobrych sklepach jest spory wybór produktów, które przydadzą się w takim spa. Świece, ręczniczki, kule do kąpieli itp. W sieci jest na przykład sklep MadamNatura, który specjalizuje się w kosmetykach naturalnych. I tam sporo takich rzeczy można kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnabelKra
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Sty 2023
Posty: 6

PostWysłany: Nie Sty 15, 2023 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwielbiam kąpiel w wannie przy świecach. super relaks
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Sty 15, 2023 09:56    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group