Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Atrakcyjny- perfumy i kosmetyki męskie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pandemonik
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 17 Paź 2018
Posty: 429

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 00:43    Temat postu: Atrakcyjny- perfumy i kosmetyki męskie Odpowiedz z cytatem

Witam. Nie tylko Panie lubią robić dobre wrażenie. Wiem doskonale i z doświadczenia i od znajomych. Stąd pytanie do Was Panowie. Używając jakich perfum i kosmetyków męskich (np. do pielęgnacji brody czy włosów) czujecie się atrakcyjni i pewni siebie. Mi np. bardzo do gustu przypadły perfumy Dior Sauvage, pokusiłem się o ich zakup przez opis zamieszczony na stronce https://perfumy.pl/product-pol-2778-Dior-Sauvage-woda-toaletowa-200-ml.html . W końcu twarzą produktu jest sam Johny Deep, jeden z moich ulubionych aktorów, którego wizerunek mi się podoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Paź 28, 2019 00:43    Temat postu:

Powrót do góry
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 1309

PostWysłany: Pią Mar 27, 2020 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o męskie perfumy, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego https://francuskieperfumy.pl/. Znajdziecie tam bardzo szeroki wybór męskich zapachów po okazyjnych cenach Wink Na pewno będziecie zadowoleni Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milejdi
Renesans
Renesans


Dołączył: 18 Paź 2018
Posty: 60

PostWysłany: Czw Sie 13, 2020 01:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapach Sauvage jest interesujący, przyznaję. Jednak pachnie nim co drugi mężczyzna, więc odpada. Chciałam znaleźć coś wyjątkowego dla mojego męża. Wertuję właśnie opisy perfum na stronie Encyklopedia Perfum - to kopalnia wiedzy o zapachach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alessa
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 17 Cze 2018
Posty: 149

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2020 08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie zapachy męskie szczególnie polecacie ? Bo ja rozglądam się właśnie za prezentem dla męża i podobają mi się te Perfumy męskie Hugo Boss https://perfumetki.pl/82-hugo-boss-perfumy-l-amour. Myślicie, ze solenizant będzie zadowolony ? Tu jest tak duży wybór a przy tym rozsądne ceny, że aż żal nie skorzystać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
recognised
Renesans
Renesans


Dołączył: 24 Sie 2020
Posty: 43

PostWysłany: Pią Lis 13, 2020 08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie perfumy dla mężczyzn muszą być wyraziste i długo się utrzymywać. Mam swoje dwa ulubione zapachy i każdy zawsze pyta co to za perfumy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bellina
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 13 Lip 2017
Posty: 97

PostWysłany: Sob Lis 14, 2020 03:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mężczyźni coraz częściej interesują się kosmetykami i perfumami. Firmy kosmetyczne i perfumiarskie zaczęły już doceniać mężczyzn jako klientów, których potrzeby warto rozpoznawać i starać się zaspakajać. Mnie to bardzo cieszy, bo lubię otaczać się zadbanymi i interesująco pachnącymi mężczyznami. Nie muszą to może być najdroższe markowe zapachy. Lubię dawać w prezencie perfumy czy wody kolońskie o nowych zapachach inspirowanych tymi markowymi. Do najciekawszych zaliczam Lux Perfumy 121 inspirowane 1 Million - Paco Rabannehttps://luxperfumy.pl/perfumy/1-million-marki-paco-rabanne-inspiracja-nr-303/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
instamama
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 22 Lis 2019
Posty: 93

PostWysłany: Pon Lis 16, 2020 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, co według mnie to wszystko zależy od indywidualnych upodobań i nie ma co generalizować. Wiem, bo nie jeden raz kupowałam perfumy zarówno dla męża, jak i ojca. Obaj panowie mają zupełnie różny gust. Ważne jest, że robić zakupy w sprawdzonych miejscach w sieci. Jeżeli takowego byście szukali, to polecam zerknąć do https://www.ezebra.pl/pl/menu/perfumy-153.html tego miejsca. Znajdziecie tam zarówno perfumy męskie, jak i damskie. Mówię wam, jest z czego wybrać zapach dla siebie lub bliskich!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdap
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 23 Sty 2020
Posty: 354

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 10:20    Temat postu: męskie perfumy Odpowiedz z cytatem

Trwałe perfumy męskie oraz damskie kupuję w internetowej drogerii abc Kosmetyczne. Mają szeroki asortyment produktów do twarzy, ciała i włosów. Jeżeli szukacie kosmetyków w niższych cenach niż w sklepach stacjonarnych, polecam zerknąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lut 23, 2021 10:20    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group