Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowie i uroda
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 27, 28, 29  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fondej13
Barok
Barok


Dołączył: 31 Mar 2020
Posty: 68

PostWysłany: Czw Lip 23, 2020 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja babcia cieszy się znakomitym zdrowiem. Niestety, ma problemy ze słuchem. Inwestycja we właściwy aparat słuchowy była konieczna. Podjęliśmy decyzję o zakupie modelu bernafon z oferty www.sonido.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lip 23, 2020 13:48    Temat postu:

Powrót do góry
Sima
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 681

PostWysłany: Nie Lip 26, 2020 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużą wagę przywiązuję do zdrowia oraz perfekcyjnego wyglądu oczu. Kosmetyki do oczu kupuję zawsze u mojego sprawdzonego dostawcy drogerii internetowej eZebra.pl. oferującego najwyższej jakości bazy i odżywki do rzęs, bazy pod cienie, cienie, eyelinery czy kredki do oczu. Dzięki temu, że zapisałam się na newsletter otrzymuję powiadomienia o nowych produktach i promocjach. Ostatnio wybierałam kredkę do oczu na stronie https://www.ezebra.pl/pl/menu/makijaz/oczy/kredki-do-oczu-2398.html i tylko dzięki bardzo dobremu opisowi wybrałam odpowiednią z tak szerokiej oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fretka1
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 237

PostWysłany: Pon Lip 27, 2020 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twoje zdrowie jest najważniejszą i najbardziej znaczącą wartością. Dlatego też jeśli myślisz o tym poważnie, zadbaj o wszystkie aspekty badań już teraz. Postaw na bezpłatne badanie słuchu, które pozwolą zdecydowanie wcześniej wykryć pewnego rodzaju braki czy niepewności związane z problemami ze słuchem. Dzięki temu można będzie zacząć działać wcześniej i uniknąć większych problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jan4437667
Renesans
Renesans


Dołączył: 23 Maj 2020
Posty: 41

PostWysłany: Pon Sie 10, 2020 05:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla wielu osób zdrowie powinno być na pierwszym miejscu. Sam od kilku tygodni wybieram się do https://www.osteomedyk.pl/ . O tym miejscu dowiedziałem się przypadkowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mannia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 357

PostWysłany: Nie Sie 23, 2020 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmigam na siłownię, dlatego zakup właściwych odżywek był w tym przypadku konieczny. Te, które zaproponowali www.elitesportfood.pl okazały się dla mnie bardzo udanym wyborem. No i jakość jest niezastąpiona!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
urodziwa
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 116

PostWysłany: Pon Sie 31, 2020 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie klasyka, problemy z zakrzepami. Na razie lekarz zalecił mi preparaty przeciwzakrzepowe, które są w pełni naturalne. Co nie zmienia faktu, że muszę zwolnić i zadbać o swoje zdrowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mannia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 357

PostWysłany: Sro Wrz 02, 2020 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej codziennej diecie królują zioła i zdrowa żywność, która da się znaleźć w ofercie https://zioladar.com.pl/oferta . Smakowicie i zdrowo, czyli wszystko to, czego było mi trzeba! Sporo na tym zyskałam, gdyż widzę pierwsze pozytywy takiego jedzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
urodziwa
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 116

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2020 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od lat zastanawiam się nad zmianą diety. Czy dieta wegetariańska jest zdrowa? Chciałabym spróbować, ale boje się, że nie wpłynie to korzystnie dla mojego zdrowia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tosia
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 33

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2020 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowie jest najważniejsze i trzeba o nie dbać. Moim zdaniem kluczowa jest dieta, trzeba unikać śmieciowego, przetworzonego jedzenia, to jest najważniejsze. Jesteście zainteresowani tematami zdrowia? Samopoczucia? Na portalu o zdrowiu http://badania-zdrowie.pl można znalexć sporo ciekawych informacji i porad, także warto zazjrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mannia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 357

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2020 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam nawet swój ulubiony krem do twarzy! Ten z oferty http://sylwit.pl/ pozwolił mi wpłynąć stosownie na moją urodę, a co najważniejsze w naturalny sposób!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nesska
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Wrz 2020
Posty: 1116

PostWysłany: Pon Lis 09, 2020 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to w takim razie może warto sprawdzić jeszcze catering z którego sama korzystam, czyli SportFoodBox w mojej ocenie zdecydowanie jedna z najlepszych opcji, jeżeli chodzi o różnorodność smaków, całkiem dobrą cenę i jednocześnie odpowiednio dobrane wartości odżywcze. Można znaleźć u nich wersje: Classic Fit, Wege Fit, czy także diety sokowe (dla oczyszczenia organizmu). Warto zajrzeć na ich stronę i na przykład zamówić sobie go na 3, czy 5 dni żeby przekonać się czy będzie Wam odpowiadała Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciejewskimichal8
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lis 10, 2020 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona bardzo chwali sobie różnego rodzaju odżywki i lakiery do paznokci z LaDiosy Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jarecka
Barok
Barok


Dołączył: 13 Lip 2017
Posty: 64

PostWysłany: Czw Lis 12, 2020 01:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto zwrócić uwagę na zmieniające się podejścia do dbania o zdrowie i urodę. Nie ma urody bez zdrowia. Coraz bardziej doceniamy produkt ekologiczne i korzystamy z suplementów wewnętrznie wspomagające urodę. Takim przykładem może być wzrost popularności takich suplementów jak https://www.idunna.pl/krone. Co jest ich mocną stroną? Zdecydowanie nowatorska podstawa kapsułek. Nie ma w niej żelatyny ani żadnych odzwierzęcych substancji czy glutenu i innych sztuczności. Te kapsułki to celulozowe kapsułki VCaps. Kapsułki całkowicie wege zawierają bogaty zestaw ziół wspierający skórę, włosy i paznokcie. Dzięki celulozowym kapsułkom składniki aktywne dobrze zabezpieczone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romek332676776
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1425

PostWysłany: Wto Lis 17, 2020 08:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona bardzo dba o swoją urodę. Nawet ostatnio zdecydowała że na pewno pojedzie do https://nicespa.com.pl .W tym miejscu na pewno bardzo odpocznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marzena21
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 26

PostWysłany: Pią Lis 20, 2020 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy ciekawi Cię właśnie ten problem to pamiętaj, iż znam stronę, gdzie powinnaś odczytać o wiele więcej wyjątkowo dobrych informacji na ów temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas ponieważ rzeczywiście warto według mnie - endermologia łódź .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lis 20, 2020 15:50    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 27, 28, 29  Następny
Strona 9 z 29
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group