Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aranżacja domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1248

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aranżując mieszkanie/ dom możecie sobie zajrzeć również na stronę www.sklepzramami.pl . Tam kupicie przepiękne ramki, które mogą ubogacić wasze wnętrza. Macie ich tam najróżniejsze modele, kolory, wzory. Także dopasujecie dla siebie takie, które wam się spodobają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Sie 19, 2019 21:07    Temat postu:

Powrót do góry
Paula55
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 163

PostWysłany: Czw Wrz 19, 2019 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykańczając własny dom czy mieszkanie, warto szukać innowacyjnych i młodych rozwiązań, które długo będą cieszyły nasze oczy. Ostatnio na stronie https://www.paulbunyan.pl/category/stare-cegly widziałam stare cegły, które można położyć na swoich ścianach i nadać im niepowtarzalnego charakteru. Moim zdaniem wygląda to naprawdę bardzo fajnie i nowocześnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Acksay
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 186

PostWysłany: Pią Wrz 20, 2019 05:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, a czy ktoś z was ma może u siebie takie rozwiązanie aranżacyjne jak fototapety? Ja właśnie zastanawiam się nad tym aby kupić któreś z tych https://uwalls.pl/fototapety-na-sciane/ i chciałam się was co o tym sądzicie? Waszym zdaniem to dobre rozwiązanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cerik
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto Paź 15, 2019 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie dywany macie w swoich domach? Czy sprawdzają się dywany z długim włosiem?
_________________
Pranie tapicerki Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilonakaminska80
Antyk
Antyk


Dołączył: 03 Lut 2020
Posty: 5

PostWysłany: Pon Mar 09, 2020 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne porady aranżacyjne możecie znaleźć na blogach! To znakomita dawka inspiracji wnętrzarskich. Ja często korzystam z tego bloga: http://blog.mirjan24.pl/
mają bardzo ciekawe wpisy i znakomicie się je czyta! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Trini
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 225

PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 08:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli będziecie wymieniać podłogę, to warto zadbać o to by była wykonana poprawnie. Bardzo ważne jest by pod podłogę (nieważne czy to panele, parkiet, czy wykładzina) położyć dobry podkład. U nas mamy podkład firmy Organika. Na ich stronie http://www.pianomat.pl/ znajdziecie pełną informację o ich ofercie i właściwościach ich podkładów. Pod podłogi pływające stosuje się pianowood, pod wykładziny pianocarpet. Podkłady łatwo się układa, mają dobre właściwości wyciszające i świetnie docieplają podłogę. Pianowood może być z powodzeniem stosowany na ogrzewanie podłogowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wojjciechowska
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Mar 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg mnie dywany to najgorsza rzecz jaką można mieć w domu!
to siedlisko kurzu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1328

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2020 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że należy wszystko dokładnie przemyśleć. Wnętrze musi być eleganckie i funkcjonalne. Nie ma co odkładać zlecenie projektu na później. Tutaj https://www.abrys.net/projektowanie-wnetrz-online/ jest ciekawa opcja, która myślę, że idealnie sprawdzi się w obecnych czasach. Biuro Abrys oferuje bowiem projektowanie wnętrz online. Sprawdźcie sobie koniecznie ich propozycję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krajevvka
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 36

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2020 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A korzystaliście z pomocy architekta przy urządzaniu mieszkania czy totalnie własna inwencja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tina12
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Kwi 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2020 08:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na nowoczesne inspiracje? Ja uwielbiam stwarzać wyjątkowy klimat w mieszkaniu, dlatego inwestuje w różnego rodzaju oświetlenie Smile ostatnim moim zakupem był wąż Led Givro LED-WW Kanlux, który zamontowałam w salonie Smile jest on elastyczne, więc montaż był banalnie prosty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anitazw
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 190

PostWysłany: Sro Maj 13, 2020 07:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rozglądacie się za architektem wnętrz do aranżacji to w takim razie zerknijcie sobie na realizacje tego biura https://format-home.pl . Mi się bardzo podobają, właśnie takie wnętrza lubię. widać tutaj pomysł, wszystko jest spójne i prezentuje się rewelacyjnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wisienka22
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 257

PostWysłany: Sro Maj 20, 2020 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ja miałam robić remont, to po prostu masakra. Ale potem jak się już zrobi, to potem za to ładnie wygląda Wink Ci do remontu, to bardzo polecam też dobrze potem urządzić to mieszkanie/ wnętrze. polecam tez zajrzeć na stronę ospela, gdzie masz bardzo fajne gniazdka i ramki. Mnóstwo kolorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Versa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 395

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2020 08:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości dekoracji okiennych to uważam, że warto zwrócić uwagę także na ofertę przygotowaną przez Karnix https://www.karnix.pl/rolety-marki-karnix-galeria-produktow.html gdzie będziecie mogli znaleźć wiele świetnych propozycji rolet klasycznych, przyciemniających, dzień/noc, czy także w wydaniu rzymskim. Pozdrawiam i oczywiście mam nadzieję, że zakupy będą udane!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Koza
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Paź 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pon Paź 19, 2020 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja w domu właśnie postawiłam sobie kominek. Tylko mam problem z izolacją cieplną. Czy płyta wermikulitowa na wymiar będzie odpowiednim rozwiązaniem ? Znalazłam taką ofertę https://kominkowe.eu/kalkulator.html?typ=plyty-wermikulitowe. Co o niej sądzicie? Pozdrawiam wszystkich!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mateusz-xc
Antyk
Antyk


Dołączył: 17 Lip 2020
Posty: 17

PostWysłany: Sro Lis 11, 2020 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcemy utrzymywać nasze mieszkanie lub dom w odpowiedniej kondycji która może nam pozwolić na czerpanie radości z zamieszkiwania w niej to należy wykonywać okresowe prace konserwacyjne, takie jak remont. Czasem zdarzają się awarie wymagające pilnej interwencji, jednak we wszelkich pozostałych sytuacjach zdecydowanie warto wszystko sobie rozplanować i nie podejmować pochopnej decyzji przez co możemy sobie po prostu skomplikować cały proces i utrudnić drogę do osiągnięcia sukcesu jakim jest poprawnie przeprowadzony remont. Przy holistycznym podejściu na wiele kwestii które pojawiają się przy realizacji wszelkich prac pojawia się wiele pytań na które należy znaleźć odpowiedzi. Czy potrzebny jest gruntowny zakres prac? Czy trzeba wszystko robić za jednym podejściem? Czy tynk koniecznie trzeba wymieniać? Czy może nie jest w tak złym stanie i wystarczą ewentualnie jakieś prace naprawcze, dzięki którym unikniemy czasochłonnej pracy, której efekty niekoniecznie muszą być widoczne pod finalną warstwą wykończenia. Pytań naturalnie jest wiele i na im więcej tych pytań znajdziemy odpowiedź na początku tym lepiej. Poprawnie określony plan oraz harmonogram prac zapewni nam spokój w trakcie realizacji i odpowiedni poziom wykończenia - pod warunkiem, że pod odpowiednim nadzorem. Przykładowo taka praca jak malowanie może być wykonana samodzielnie, jednak istnieją bardziej skomplikowane prace, które może nie tyle wymagają jakiejś rozległej i specjalistycznej wiedzy co doświadczenia w wykonaniu, które zaowocuje solidnymi efektami naszej pracy. Tak jak malowanie za pomocą pędzli i wałków nie jest skomplikowane i wystarczy trzymać się kilku podstawowych zasad, tak decydując się na remont możemy napotkać na naszej drodze bardziej skomplikowane prace, które nie są w żaden sposób możliwe do wykonania przez osobę bez doświadczenia, która nie ma większego pojęcia o pracach remontowych. Jednak nic straconego, na rynku bowiem istnieje wiele firm- z mniejszym lub większym doświadczeniem wykonujących remonty. Najważniejsze to skontaktować się z odpowiednim wykonawcą, a żeby tak się stało to trzeba sprawdzić (o ile mamy taką możliwość) jej poprzednie osiągnięcia. I o ile malowanie jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie, tak gładź jest zadaniem dla osoby / osób z doświadczeniem. Podobnie jak w przypadku tynku tak i tutaj można popełnić błędy, które nie będą proste do zniwelowania czy naprawy, dlatego do wszelkich prac wykończeniowych warto podchodzić z należytym im szacunkie, ponieważ nie wybaczają błędów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklama






Wysłany: Sro Lis 11, 2020 16:21    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group