Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

księgowanie przelewów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Olga88
Renesans
Renesans


Dołączył: 29 Wrz 2019
Posty: 46

PostWysłany: Pon Paź 19, 2020 13:44    Temat postu: księgowanie przelewów Odpowiedz z cytatem

Czy wiecie może w jaki sposób księgowane są przelewy? Czekam właśnie na ważny przelew i nie wiem kiedy mogę się go spodziewać na koncie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Paź 19, 2020 13:44    Temat postu:

Powrót do góry
kumi
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Sty 2021
Posty: 518

PostWysłany: Sob Mar 27, 2021 02:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym przypadku świetnym rozwiązaniem będzie aplikacja https://provema.com/, dzięki której możemy zlecić natychmiastowy przelew, a pieniądze pojawią sie na koncie w zaledwie kilka chwil. Ja korzystam i bardzo sobie cenię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patrycja
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 157

PostWysłany: Wto Sie 03, 2021 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem, to przelewy bankowe realizowane są w ramach sesji rozliczeniowych. Aby przelew został zrealizowany musi przejść przez trzy różne sesje: wychodzącą z banku nadawcy, sesje Elixir https://www.banki.kir.pl/elixir/system-elixir/ oraz przychodzącą w banku odbiorcy. Sesje Elixir są określone przez KIR, natomiast banki mają własne godziny sesji wychodzących i przychodzących.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sie 03, 2021 12:43    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group