Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Hobby / siłownia
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kicałka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 570

PostWysłany: Czw Sty 16, 2020 16:32    Temat postu: Hobby / siłownia Odpowiedz z cytatem

Wiele chyba zależy od tego jakie kto ma hobby. Moi znajomi tak wkręcili się w sport , że chca otworzyć własną siłownie. Mają już lokal i potrzebują odpowiedniego sprzętu. Z tego co czytałam to https://hammertech.com.pl ma fajne zestawy, ktore dostosowują do klientów. Pewnie od nich wezmą sprzęt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Sty 16, 2020 16:32    Temat postu:

Powrót do góry
Acksay
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 186

PostWysłany: Czw Sty 30, 2020 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o silownie w Krakowie lub okolicach to z tego co widzę na stronie tej siłowni https://www.energym.com.pl/ mają na prawdę bardzo ciekawy grafik zajęć i wydaje mi się, że warto się do nich zapisać. Jeśli na prawdę szukasz czegoś konkretnego dla siebie to wydaje mi się, że tutaj znajdziesz te zajęcia bez problemu i szybko poczujesz się tu bardzo komfortowo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol443556656767
Antyk
Antyk


Dołączył: 12 Wrz 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sob Wrz 12, 2020 06:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od bardzo dawna z przyjacielem chodzimy na siłownie.Na tej siłowni bardzo ciężko trenujemy.Dodatkowo kupujemy sterydy ze sklepu https://wielkamasa.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arnidia
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 15 Sty 2019
Posty: 93

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2020 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W te wakacje zdecydowałem się zrobić domową siłownię w mojej piwnicy. Udało mi się znaleźć na stronie https://taktofinanse.pl/blyskawiczna-pozyczka-ratalna-online-przez-internet rewelacyjną ofertę na pożyczki na raty, dzięki które udało mi się zakupić cały sprzęt do siłowni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krajevvka
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 36

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2020 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie umiem się zmotywować do chodzenia na siłownię ale bardzo szanuje osoby, która są w stanie w sobie wykrzesać na tyle samozaparcia żeby trenować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nowaja
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 23 Wrz 2020
Posty: 169

PostWysłany: Czw Paź 15, 2020 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie sprzętu do domowych siłowni to mój mąż znalazł np taką ofertę tu https://www.marbo-sport.pl/product-pol-13133-Atlas-Multigym-Plus-BH-Fitness.html Jest to atlas przeznaczony do ćwiczeń w domu, ma niewielkie gabaryty. Ten sklep jest świetnie wyposażony, bez problemu z jego pomocą urządzicie domowe siłownie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Markoss
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 792

PostWysłany: Pon Sty 04, 2021 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak rozpoznać że ktoś bierze sterydy to polecam sprawdzić artykuł przygotowany przez Sterydy-sklep.org gdzie znajdziecie dawkę konkretnych informacji na ten temat również cen, zakresu działania i jednocześnie efektów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alexdenton
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 23 Paź 2020
Posty: 499

PostWysłany: Pią Sty 08, 2021 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kocham siłownie. To jest moja największa pasja. Uwielbiam ją.
______________________
Pisanie prac maturalnych - ogłoszenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klemens2000
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 09 Paź 2020
Posty: 204

PostWysłany: Pon Sty 18, 2021 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też lubię siłownie, ale wolę Jogging. Dzięki niemu moje ciało jest świetne!!
___________________
Pisanie licencjackich prac, a Warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DanielTa.
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 25 Maj 2018
Posty: 469

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2021 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam, że niedawno zainwestowałem w kilka sprzętów dzięki którym swobodnie mogę ćwiczyć w swoim domu. Bardzo dobrze sprawdza mi się ławka treningowa, którą zamówiłem na stronie: https://www.k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_Lawki-treningowe-167.html Jeśli szukacie porządnego sprzętu to bardzo polecam ich usługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kabisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 860

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2021 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli w takim razie chcecie zadbać o zakup dobrej jakości urządzeń i akcesoriów sportowych dla siebie to na pewno warto zajrzeć na https://yessport.pl/ gdzie propozycji zdecydowanie nie brakuje jeżeli chodzi o obuwie, odzież sportową, czy też różne zestawy dla piłkarzy i naszych maluchów. Wato sobie zajrzeć i wyposażyć się na wiosnę i lato, bo czas trochę pokorzystać z pięknej pogody i wyjść na dwór, bo zima w tym roku naprawdę była uciążliwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 23 Gru 2020
Posty: 693

PostWysłany: Sob Maj 29, 2021 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam trochę inne zainteresowania niż siłownia Razz. Ja postanowiłam, że co miesiąc będę kupowała sobie jakieś monety kolekcjonerskie. Tutaj możecie sprawdzić ofertę ciekawego sklepu, który ma je w asortymencie: https://www.skarbnicanarodowa.pl/polska-numizmatyka/monety-kolekcjonerskie. Myślę, że przypadnie wam do gustu z powodu sporego asortymentu i naprawdę bardzo dobrych cen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Toffik98
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 20 Sty 2021
Posty: 32

PostWysłany: Nie Cze 27, 2021 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osoby korzystające z siłowni często stosują specjalne odżywki i sterydy na zwiększenie masy mięśniowej. Warto jednak wybierać anaboliki ze sprawdzonych sklepów, ponieważ tego typu preparaty mogą powodować efekty uboczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
medela
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 3085

PostWysłany: Pon Cze 28, 2021 09:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie mogę polecić dobre i sprawdzone odżywki na masę . Gwarantuję, że będziecie zadowoleni z efektu ich działania. Są naprawdę bardzo dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
PatrycjaKa
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 22 Lut 2019
Posty: 242

PostWysłany: Wto Lip 20, 2021 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Wink a powiedzcie mi czy jest tutaj ktos kto ma np sprzęt do siłowni, którego po prostu już nie potrzebuje? Bo mam taki sprzęt z siłowni, która swoja drogą mi nie szła i nie wiem za bardzo w jaki sposób się jej po prostu pozbyć. Czytam teraz o czymś takim jak utylizacja a dokładnie taki artykuł sprzęt do siłowni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lip 20, 2021 11:57    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group