Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kancelaria adwokacka
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nowe działy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 13:26    Temat postu: Kancelaria adwokacka Odpowiedz z cytatem

Cześć, potrzebujesz pomocy prawnej? Kancelaria adwokacka http://cejrowski.pl/ pomaga w prowadzeniu spraw z prawa pracy i prawa administracyjnego. Ich wieloletnie doświadczenie na pewno będzie odpowiednie, by zająć się sprawą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Maj 15, 2019 13:26    Temat postu:

Powrót do góry
Willow
Barok
Barok


Dołączył: 05 Wrz 2018
Posty: 62

PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam dobrą kancelarię prawną, zajmującą się różnymi sprawami, oferują usługi w szerokim zakresie prawnym - prawo i postępowanie cywilne, prawo gospodarcze karne, prawo spadkowe, rodzinne i opiekuńcze, prawo i postępowanie karne, jak również obsługa prawna firm - Kancelaria Adwokacka Adam Baszkowski na pewno pomoże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1328

PostWysłany: Pon Mar 02, 2020 00:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o obsługę prawną w Krakowie, to na pewno tutaj http://www.migas-adwokat.pl/ warto sobie zerknąć. Ta kancelaria adwokacka specjalizuje się w różnych dziedzinach prawa. Warto w różnych sytuacjach skorzystać z pomocy prawnika, bo w ten sposób można sobie pomóc i przede wszystkim wyjść z różnych problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
munka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 756

PostWysłany: Pon Cze 15, 2020 08:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wybrzeżu najlepszą kancelarią jest Kancelaria Adwokacka adwokata Łukasza Węgłowskiego w Szczecinie, znajdziesz tam adwokatów znających się na różnych dziedzinach prawa a więc pomogą Ci w każdej sprawie z jaką się do nich zwrócisz, także w sprawach karnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tereskao
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 22 Lis 2018
Posty: 187

PostWysłany: Wto Cze 30, 2020 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kontaktuj się z mec. Cejrowskim z Tczewa, zawsze gdy mamy wątpliwości w firmie to pomaga. Specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa, ma ogromne doświadczenie i jest skuteczny a takich prawników nam trzeba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majowa
Antyk
Antyk


Dołączył: 06 Cze 2020
Posty: 9

PostWysłany: Sob Lip 04, 2020 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór adwokata jest niezwykle ważny, bo od niego może często zależeć nasza przyszłość, a raczej od jego argumentacji przed Sądem. Niezależne, czy chodzi mi jedynie o poradę, czy o reprezzentację, zawsze wybieram kancelarię adwokat-lubelskie.com
_________________
hurtownia kosmetyczna, hurtowania lakierów hybrydowych, lakiery hybrydowe, zestaw do hybrydy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
juka
Antyk
Antyk


Dołączył: 10 Sie 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Sie 11, 2020 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezmiennie od lat w sytuacjach kryzysowych pomaga mi kancelaria adwokacka Lublin i nie zmienię jej na żadną inną
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaKa
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 22 Lut 2019
Posty: 245

PostWysłany: Nie Sie 23, 2020 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z prawa karnego bardzo polecam pana mecenasa Mariusza Olężałka. Jak dla dla mnie to najlepszy adwokat. Zna różne sztuczki i myki przy trudnych sprawach w szczególności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wellma
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Sie 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sie 24, 2020 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteście z Poznania i szukacie dobrych prawników, to polecam sprawdzić link adwokat poznań, mają swoją kancelarię na ul. Paderewskiego 6, bardzo kompetentni ludzie i tacy jacyś normalni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bolek
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 07 Lip 2020
Posty: 123

PostWysłany: Sob Wrz 05, 2020 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję że mi pomożecie, bo trochę posypało mi się w związku i myślę o rozwodzie. Zastanawiam się ile kosztuje prawnik z tego co wiem to nie są to małe koszta. Orientujecie się w cenach usług prawniczych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1248

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2020 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że każdy prawnik/adwokat do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i tak też ją wycenia. Jak chodzi o prawo karne to możesz zgłosić się do Kancelarii Adwokackiej Lexay https://kancelaria.lexay.pl/adwokat-krakow-prawo-karne/ , która jest naprawdę skuteczna w działaniu i bardzo rzetelna. U nich można znaleźć odpowiedź na każdej pytanie, jak i wsparcie w różnych sytuacjach prawnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abraloel
Antyk
Antyk


Dołączył: 31 Lip 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo profesjonalna pomoc niesie kancelaria - https://www.i-kancelaria.pl/ Od kilku lat pomagała dla naszej rodziny w kwestiach, sporów cywilnych z sąsiadami. Na 100% mogę potwierdzić wiedze i doświadczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariczka70
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Sty 2020
Posty: 5

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2020 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kancelaria pani Kamila Łukowicz, świetni fachowcy, zaangażowani i skuteczni, a to chyba podstawa w tym zawodzie. Mi pomogli i dziękuję im Smile

https://adwokat-lukowicz.pl/
_________________
Marika!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olgia
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 142

PostWysłany: Czw Paź 01, 2020 05:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o prawo administracyjny to najlepiej skontaktujcie się z panią radcą prawnym Magdaleną Adamczewską - http://www.adamczewska.com.pl/ . Ona specjalizuje się w tym zakresie prawa, ma doświadczenie, wiedzę oraz dobre podejście do klienta. Jest osobą godną zaufania, a w każdą sprawę jest zaangażowana, niezależnie od jej wielkości czy stopnia skomplikowania. Przyjmuje ona klientów z całej Polski. Poza tym jest także bardzo dobrym mediatorem, posiadającym wszystkie potrzebne uprawnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prawnik
Antyk
Antyk


Dołączył: 13 Lis 2020
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lis 17, 2020 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam definicji pojęcia LtV , czyli loan to value. Pochodzi on na pewno z żargonu restrukturyzacyjnego. Ktos mogłby w stanie opisać szerzej to pojęcie? Będę ogromnie wdzięczna! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lis 17, 2020 18:05    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nowe działy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group