Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wybór wózka dla dziecka
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emula
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Lut 24, 2020 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się że wybranie odpowiedniego wózka nie jest prostą decyzją, wiele zależy od tego jakie mamy wymagania co do wózka. Ja zdecydowałam się na Riko Basic bo posiada niezastąpioną funkcję bujania gondoli oraz pompowane koła i przepinane siedzisko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lut 24, 2020 18:52    Temat postu:

Powrót do góry
munka
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2020 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, fajny ten wózek ale myślę że x-lander którego kupiłam jest fajniejszy, ma diody led w podnóżku, wbudowaną moskitierę, torbę, dużą budę i kosz zakupowy. Jest śliczny a przy tym bardzo funkcjonalny i takiego wózka właśnie potrzebowałam
Powrót do góry
mautka
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2020 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wózki dla maluszków możecie popatrzeć również tutaj: link. Mają w sprzedaży bardzo szeroką ofertę, od gondoli po wózki spacerowe głębokie i takie zwykłe. Fajnym rozwiązaniem jest też zakup wózka 3w1.
Powrót do góry
alianer
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Maj 15, 2020 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry wózek może być i funkcjonalny i prezentować się modnie, jak można połączyć obie te cechy, to czemu tego nie zrobić? Ja mam wózek uniwersalny głęboko-spacerowy z opcją montażu fotelika samochodowego Dante od producenta Coletto https://www.coletto.pl/produkt/95/dante i on pod każdym względem jest najlepszy. Wygląda elegancko, jest bardzo komfortowy, bez problemu jeździ po różnych nawierzchniach i wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest solidny, polecam.
Powrót do góry
rega
Barok
Barok

PostWysłany: Pon Maj 18, 2020 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkowicie się z Tobą zgadzam, wózek powinien wyglądać ładnie i modnie a mój silver cross jest przy tym bardzo starannie wykonany z wielką dbałością o detale z luksusowych materiałów no i możesz do niego dokupić fotelik jaki chcesz ma ma adaptery w zestawie pasujące do większości wiodących marek fotelików na rynku
Powrót do góry
jotri
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Maj 26, 2020 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ile taki wózek kosztuje wiecie może?
Powrót do góry
Kepsi
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Maj 27, 2020 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy drugim dziecku ze wszystkim jest łatwiej Smile
Powrót do góry
samanta
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pon Lip 27, 2020 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jotri napisał:
ile taki wózek kosztuje wiecie może?

ale jaki, x-lander? Tu masz szczegółowe aktualne ceny https://x-lander.com/ bo jak wiesz są różne modele i opcje i możesz sobie dopasować co Ci odpowiada, możesz także za darmo wypróbować te wózki w domu
Powrót do góry
werka2
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2020 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tych wózków na rynku jest tak dużo, że rzeczywiście wybór wcale nie jest oczywisty Smile jak zależy Wam na nowoczesności, funkcjonalności i jakości to polecam AXO z Cavoe Smile wózek na każdy teren - mocne koła, niezawodna amortyzacja. jest kompaktowy i można go złożyć jedną ręką razem z siedziskiem ( bez względu na to czy montowane jest przodem czy tyłem do kierunku jazdy).
Powrót do góry
KarinaMa
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2020 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno powinniście zastanowić się dobrze nad tym, co będzie najlepsze dla Waszego malucha. Na mnie ogromne wrażenie robią wózki Nano Pro od https://www.riko.pl/ Mają wysokie oparcia 49cm, dzięki czemu siedzisko wystarczy na cały czas używania. Fajne jest to, że da się złożyć wózek do auta bez wyciągania siedziska, co jest mega wygodne. Pomyślcie nad tym.
Powrót do góry
mayczak
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2020 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierając wózek dla swojego dziecka trzeba brać pod uwagę kilka rzeczy, w tym https://espiro.pl/jaki-wozek-dzieciecy-wybrac-dla-dziecka artykule macie dokładnie rozpisane wszystkie, także polecam poczytać. Mojej znajomej to pomogło z wyborem i teraz jest zadowolona z zakupu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
alessa
Barok
Barok

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2020 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

werka2 to fakt te wózki z Cavoe są super. Myu akurat mieszkamy w dużym mieście więc kupiliśmy ten nieco mniejszy i lżejszy wózek OSIS Smile niewielkie koła z pianki ( lekkie), amortyzacja na wszystkich 4 kołach. Pojemny kosz na zakupy z usztywnianym dnem.
Powrót do góry
gerciaa
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli mowa o wózku dla dziecka to wnioskuję, że jest niemowlakiem a więc można podarować pierwszy album dziecka Po upływie lat starsze dziecko będzie wdzięczne za pamiątkę w postaci fotografii z okresu niemowlęcego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fago
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2020 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny pomysł a wracając do wózka to mój wybór to x-lander. Tyle moich koleżanek narzekało na swoje dwa razy droższe wózki. A ja jestem bardzo zadowolony. Jak idziemy na zakupy to kosza na raz wkładamy opakowanie Pampersów, mleko, resztę drobnych zakupów i spokojnie się wszystko mieści Smile
Powrót do góry
agatula
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2020 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też zdecydowaliśmy się na OSIS z cavoe Smile wysuwana teleskopowo rączka, spory kosz na zakupy z usztywnianym dnem, Generalnie fajny, nowoczesny, bardzo leciutki i typowo miejski wózek.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 29, 2020 10:40    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: