Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobra dieta odchudzająca
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Sob Lut 17, 2018 16:12    Temat postu: Dobra dieta odchudzająca Odpowiedz z cytatem

Chcecie szybko schudnąć? Jakimi metodami próbujecie? Polecicie coś sprawdzonego? Chcę schudnąć i zastanawiam się, jaka dieta byłaby najlepsza dla mnie. Taka dieta odchudzająca nie może też wyniszczyć organizmu. Co polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lut 17, 2018 16:12    Temat postu:

Powrót do góry
Polina
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 293

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nadwaga wynika z jakiejś choroby to klasyczne diety nie pomogą i tylko leczenie może przynieśc skutek. Jeśli jednak mamy tytko trochę nadprogramowych kilogramów to można rozważyć wyjazd na wczasy odchudzające nad morze. Bardzo fajny program oferuje Primavera https://odchudzanie.primaveraspa.pl/programy-odchudzajace/wczasy-odchudzajace-nad-morzem.html . To świetne miejsce w Jastrzębiej Górze.
W pakiecie są noclegi, dieta a także ruch pod okiem doświadczonych trenerów. Można także skorzystać z konsultacji dietetyka a nawet kosmetyczki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tatjana
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 233

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta przede wszystkim powinna być zalecona nam przez dietetyka, szczególnie jeżeli np. chorujemy na przewlekłe schorzenia. Takie wsparcie możemy uzyskać w Dietosferze https://dietosfera.pl/poradnik/ i na pewno dzięki temu uda nam się uzyskać wymarzoną sylwetkę, bez efektu jo-jo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Migigabi
Barok
Barok


Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 67

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O dietach i zdrowym życiu pisze mój ulubiony blog modowy: http://fashionshopstyle.net/tuniki-damskie-polaczenie-koszuli-sukienki/ - teraz opisuje tuniki damskie, ale nie tylko...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
moniska
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 230
Skąd: pmi

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 09:56    Temat postu: Dieta Odpowiedz z cytatem

WAŻNE jest, żebyście pojęli, że nie ma czegoś takiego, jak szybka dieta. Ona tylko przynosi więcej strat, kiedy kilogramy wracają, przynosząc nam dodatkowe koleżanki do ponoszenia. Najlepiej pójśc do dobrego dietetyka W Krakowie http://dietetykskoczylas.pl/oferta , albo w innym mieście i spróbować zdrowo zgubić nadwagę.
_________________
MONISKA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Acksay
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 186

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama dieta nie wystarczy, według mnie trzeba jeszcze ćwiczyć. Polecam Ci taką aktywność jak Outdoor fitness. Ja robię to od jakiegoś czasu i uważam, że to świetna i darmowa alternatywa dla siłowni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heniutek
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 180

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2018 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja kochana kobietka serwuje mi ostatnio koktajle do picia. Myślałem, że to tak z miłości, żeby urozmaicić moja dietę, ale okazało się, że chce mnie odchudzić! Razz Podesłała mi artykuł: http://szukamdiety.pl/2018/03/12/czy-warto-pic-koktajle-odchudzajace/ i wszystko stało się jasne Razz No ok, jestem w stanie uwierzyć, że robi to z miłości i troski o mnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atera
Antyk
Antyk


Dołączył: 03 Kwi 2018
Posty: 7

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta - warzywa, owoce, ciemne pieczywo, gotowane mięso (nie smażone potrawy), ograniczyć cukier, najlepiej całkiem i stosować zamienniki, pić dużo wody. a do tego oczywiście ćwiczenia! nie ma dobrego chudnięcia moim zdaniem z pominięciem ćwiczeń lub diety. tylko w połączeniu można osiągnąć dobre efekty

stomatolog ruda śląska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Isonko
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 24 Mar 2018
Posty: 102

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto dbać o zdrowie i zdrowo się odżywiać, dlatego fajnym pomysłem na urozamicenie diety może być zakup wolnoobrotowej wyciskarki do soków Muke klasy premium. Pozwala ona przygotować soki i koktajle z dosłownie wszystkich warzyw i owoców. Ma dobrą cenę, wydłużoną gwarancję i można z niej przyrządzić zdrowe soki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 1304

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 07:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcemy osiągnąć sukces w dążeniu do wymarzonej sylwetki, zawsze trzeba połączyć ze sobą ruch i dietę. Inaczej niewiele osiągniemy. Warto jest wtedy korzystać z pomocy ludzi, którzy się na tym znają, na przykład trenerów personalnych. Trenerka Angelika Parzyńska, oprócz tego, że pracuje z ludźmi, którzy chcą poprawić swoją figurę, to jeszcze prowadzi ciekawego bloga, na którym udziela rożnych porad Ostatnio na przykład czytałam na http://angelikaparzynska.pl/o-glutenie-slow-kilka/ ciekawy wpis o glutenie i nietolerancji na ten składnik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zofialipska
Barok
Barok


Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 74

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma dobrej diety odchudzającej uniwersalnej. Najlepiej skorzystac z usług [urlhttps://przyjazny-dietetyk.pl/gabinet-bydgoszcz-marek-barczewski]dietetyka[/url], który stworzy indywidualny jadłospis uwzględniający ewentualne choroby, możliwości czy upodobania smakowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angells
Renesans
Renesans


Dołączył: 02 Cze 2018
Posty: 57

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uporanie się ze zbędnymi kilogramami to nic łatwego, wiele osób, w tym i ja, potrzebuje odpowiedniego wsparcia. W moim przypadku był to dietetyk wrocław Znalazłam go za pomocą platformy Kcalmar. Jest bardzo fajnie zrobiona, każdy tam bez problemu znajdzie najlepszego dietetyka ze swoich okolic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi78
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 177

PostWysłany: Sob Sie 18, 2018 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli odchudzanie ma być skuteczne, to trzeba być w tym konsekwentnym. Ja stosuję dietę, ale też nie żałuję sobie od czasu do czasu wyjścia do Restauracji Akademia. To chyba jedyny lokal w Warszawie z aż tak urozmaiconym jedzeniem. Można też zamówić specjalne dania, jeśli ktoś potrzebuje kuchni wegetariańskiej, wegańskiej i bezglutenowej. Obsługa jest otwarta na wszelkie propozycje i bardzo życzliwa gościom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do diety na pewno dodałabym również soki naturalne, aby wzbogacić to wszystko o cenne witaminy. Warto jednak pamiętać o tym, aby były to niemalże w 100% naturalne soki. Fajne propozycje możecie znaleźć u tego producenta https://www.sadywincenta.pl/ Jego soki są naturalnie mętne, mają fajne smak, nie mają konserwantów i są odpowiednie dla całej rodziny.

Ostatnio zmieniony przez semira9932 dnia Sro Sie 29, 2018 05:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jamajka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Sie 2018
Posty: 672

PostWysłany: Sob Sie 25, 2018 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czytalam ostatnio swietny artykul na https://facet.wp.pl/wsparcie-dietetyka-online-czy-warto-6261615579195009a na temat dietetyka i wlasnie mysle, czy sie nie zdecydowac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Sie 25, 2018 16:09    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group