Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rozwój w sferze prowadzenia własnego biznesu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
urodziwa
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 116

PostWysłany: Pią Mar 27, 2020 07:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W własnym rozwoju ważna jest znajomość języków obcych. Ja prowadzę mały salon kosmetyczny i musiałam nauczyć się niemieckiego Very Happy Zrobiłam test poziomujący niemiecki i zaczęłam od poziomu B1 w szkole językowej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Mar 27, 2020 07:46    Temat postu:

Powrót do góry
Mirka34
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 147

PostWysłany: Pią Mar 27, 2020 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalna sprawa, przecież takie kwestie dzisiaj powinny być już na porządku dziennym.

Ostatnio zmieniony przez Mirka34 dnia Pią Sie 12, 2022 14:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panhard
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 2250

PostWysłany: Nie Mar 29, 2020 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałem ostatnio o tym na tej stronie https://ad-fenix.pl/kategoria-produktu/baza-firm-produkcyjnych/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiunia
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 184

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwojem będzie również wdrożenie odpowiedniego oprogramowania, które ma na celu usprawnić funkcjonowanie danego przedsiębiorstwa oraz kontrolę nad nim. Od jakiegoś już czasu coraz więcej branż korzysta z takich programów. Można spotkać się z takim rozwiązaniem nawet w przychodniach lekarskich. Takie oprogramowanie dla przychodni medchart pozwala między innymi na prowadzenie dokumentacji w elektronicznej formie, generowanie dokumentów czy wystawianie elektronicznych recept. To zaledwie kilka z zalet posiadania programu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maria30
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 328

PostWysłany: Pon Cze 29, 2020 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz sie rozwijać to polecam prowadzić biznes dobrze będzie też zainteresować sie ofertą z strony https://sprzedajspolke.pl/ ponieważ gdybyś zdecydował sie na spółkę to tutaj możesz kupić czystą i gotową do pracy spółkę ZOO z przypisanym do niej kontem bankowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin90
Antyk
Antyk


Dołączył: 28 Cze 2020
Posty: 5

PostWysłany: Wto Cze 30, 2020 08:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto skorzystać ze szkoleń biznesowych, które naprawdę dużo wnoszą do rozwoju przedsiębiorstwa. Uczestniczyłem w szkoleniu Kuźni Zmian i bardzo polecam zarówno szkolenia jak i terapie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nofika
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 225

PostWysłany: Wto Cze 30, 2020 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno szkolenia powinny być wybierane pod względem tego czy podniosą nasze kwalifikacje w określonej pracy. A zdobyta wiedza przełoży się na skuteczność. Np. na https://brandassistacademy.pl/sklep/ są dostępne kursy od Poli Sobczyk dla Wirtualnych Asystentek. Taka praca daje spore możliwości szczególnie kobietom. Głównie umożliwia pracę zdalną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fondej13
Barok
Barok


Dołączył: 31 Mar 2020
Posty: 68

PostWysłany: Sro Lip 15, 2020 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością konieczne jest zawiązanie współpracy z porządnym biurem rachunkowym. Uwierz, nie chcesz zajmować się tym na własną rękę! Biuro rachunkowe https://www.taxonline24.pl/ jest godne polecenia, gdyż ogarniają temat jak trzeba a ja sporo na tym zyskuje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymik
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Lip 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lip 15, 2020 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne są szkolenia moim zdaniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
urodziwa
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 116

PostWysłany: Pią Lip 24, 2020 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o to chodzi to polecam dofinansowane kursy języka niemieckiego dla firm Kraków. Dzięki temu szybko znalazłam nowych kontrahentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zakupowa
Antyk
Antyk


Dołączył: 26 Maj 2020
Posty: 5

PostWysłany: Czw Sie 06, 2020 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś prowadzenie biznesu nie należy do najłatwiejszych czynności Smile ciągle narastająca konkurencja oraz wzmożone potrzeby klientów Smile wprowadzenie nowego produkty na rynek może okazać się strzałem w 10 a także szansą na wybicie się firmy na tle konkurencji! Warto dowiedzieć się jednak, czym jest strategia pierwszego rynku Smile czyli co zrobić, aby nie przegrać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sima
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 681

PostWysłany: Wto Sie 11, 2020 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie zaopatrujecie się w artykuły elektryczne? Osobiście preferuję zakupy w hurtowni elektrycznej Enexon https://sklep.enexon.pl/ Sklep internetowy jest bardzo przejrzysty, zakupy robi się przyjemnie, a zamówienie realizowane jest w krótkim terminie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam22
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 194

PostWysłany: Pon Lis 30, 2020 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usługi doradcze w sprawach podatkowych, a także szeroko pojęte doradztwo gospodarcze, obejmujące strategie rozwoju czy biznes plany wykonuje biuro https://www.chaber-chaber.pl i są one dopasowane do każdego klienta indywidualnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Markoss
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 799

PostWysłany: Wto Sty 19, 2021 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto trochę na start dorobić wyjeżdżając do pracy za granicą? Jak macie trochę czasu to warto sprawdzić https://hollandcontracting.pl/ jest to agencja pracy, która ma naprawdę sporo dobrze płatnych stanowisk m.in w Holandii. Byłem i wróciłem już z całkiem niezłą gotówką na swój biznes Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
poludniowa
Antyk
Antyk


Dołączył: 25 Sty 2021
Posty: 5

PostWysłany: Pon Sty 25, 2021 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy prowadzeniu firmy przydadzą Ci się też np. etykiety termiczne. Bardzo ułatwiają prowadzenie codziennej działalności - dzięki nim przyklejanie cen na produkty jest znacznie szybsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Sty 25, 2021 15:22    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group