Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Moja kuchnia mówi wszystko o mnie.
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Kuchnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
skimoska
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 14

PostWysłany: Nie Lut 01, 2015 18:08    Temat postu: Moja kuchnia mówi wszystko o mnie. Odpowiedz z cytatem

Wakacje są pretekstem by pooglądać niektóre rozwiązania związanych z aranżacją wnętrza mieszkania. Oczywiście gdy wynajmujemy dom gdzieś we Włoszech, czy w Hiszpanii. Pamiętam jak po moich pierwszych wakacjach na Cyprze długo zastanawiałam się nad otwartą kuchnią, lub jak to inni nazywają aneksem kuchennym.
Przecież kiedyś życie toczyło się wokół paleniska. Piece, czasem również chlebowe to było nie tylko miejsce, gdzie przyrządzano posiłki. Tak zwany zapiecek było również miejscem do spania. Z pewnością dziś w wielu salonach takie miejsce przejął kominek.
Praktycznie dziś salon z aneksem kuchennym to living room wokół którego toczy się życie rodziny. Może warto więc by go dobrze zaprojektować. Odkryłam wiele fajnych pomysłów aranżacji takiego pomieszczenia. Chociaż nie bardzo mi się podoba projekt gdzie kuchnia jest pod schodami prowadzącymi do sypialni, to pozostałe są bardzo ciekawe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Lut 01, 2015 18:08    Temat postu:

Powrót do góry
babciabogusia
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 19

PostWysłany: Czw Paź 29, 2015 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to całkiem ciekawy projekt i jak najbardziej się z Tobą zgadzam, że kuchnia powinna być centrum domu, miejscem, gdzie dzieje się życie. Nie inaczej jest u mnie w domu - tam spotyka się rodzina, tam przyrządzamy wszystkie posiłki, pieczemy ciasta (chyba, że akurat nam się nie chce i na nasz stół dostarcza nam je cukiernia Szczecin), tam dzieje się życie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rudadagusia
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 31 Sie 2015
Posty: 26

PostWysłany: Pon Lis 02, 2015 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi podobają się otwarte kuchnie jedynie na dużej przestrzeni, gdzie można zamontować też wyspę. Nie podoba mi się, gdy mała kuchnia jest wciśnięta gdzieś w salon bez dostępu do okna. Zwłaszcza, że u mnie w domu często się gotuje, smaży i piecze to te zapachy roznosiłyby się po domu. Chyba, że macie jakieś sprawdzone sposoby "zabicia" zapachów?Wiecie czy takie produkty są w http://intermarche.pl/?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gastronomik
Antyk
Antyk


Dołączył: 14 Lut 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również nie jestem fanem małych i zamkniętych kuchni. Kuchnia w naszym nowym domu została zaprojektowana tak, żeby było przestronnie i nowocześnie. Mamy bardzo dużo sprzętów elektronicznych, a wszystkie z nich są w 100% przemyślane, nawet krajalnice do wędlin i sera była dopasowana na wymiar Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tatjana
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 233

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 08:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno w każdej kuchni przyda się ładna zastawa. Sama mam zamiar w najbliższym czasie zainwestować w takie talerzyki deserowe, jak te dostępne w ofercie https://bokono.pl/pl/c/talerze-deserowe/152 . Przede wszystkim bowiem mamy tutaj do wyboru wiele modeli, w różnych wersjach kolorystycznych i bez wątpienia każdy deser będzie na nich prezentował się bardzo ładnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlo
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie dekoracje? Na pewno delikatne muszą się znaleźć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
heniutek
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 180

PostWysłany: Sob Mar 03, 2018 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ciekawe co mówią o właścicielu takie meble jak te: https://eco.lupus.eu/20-vegas-white-biale-lakierowane-meble-kuchenne? Pytam, bo mam zamiar takowe nabyć w tym miesiącu. W sumie one najbardziej odpowiadają mojej koncepcji kuchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gefito88
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 354

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zerknąć tutaj - https://visby.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
malinka87
Renesans
Renesans


Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 45

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuchnia, to miejsce, w którym spędzamy bardzo dużo czasu, więc dobrze, żeby te chwile mijały nam możliwie najprzyjemniej. Uwielbiam gotować, a pracę ułatwiają liczne sprzęty. Ostatnio nawet zaczęłam się zastanawiać czy nie wymienić płytę indukcyjnej, bo widziałam, że Candy ma taką z funkcją obsługi przez telefon i rozbudowanym programowaniem czasowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
falis
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Mar 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokladnie tak jak mowisz
_________________
Nasiona konopi sklep
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gefito88
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 354

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zerknąć tutaj - https://onemarket.pl/stoly-rozkladane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2018 01:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ma ktoś z Was tapetę w kuchni? Bo zastanawia mnie to, czy taka opcja jest dobra. Bardzo chciałabym mieć u siebie takie rozwiązanie, ale wiem, że może być kłopot z warunkami w kuchni. Chociaż na stronie https://innetapety.pl/tapety-do-kuchni-i-lazienki znalazłam tapety, które są specjalnie przystosowane do kuchni czy też łazienki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
moniska
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 230
Skąd: pmi

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 14:06    Temat postu: KUCHNIA TO MÓJ ŻYWIOŁ Odpowiedz z cytatem

Moja kuchnia również wiele mówi o mnie, jednak na razie jest wręcz mikroskopijna, dlatego nie mogę jej urządzić tak, jak bym sobie zażyczyła. Mam jednak bardzo dużo elektroniki rozstawionej po szafkach. Bez tego czuję się nijako. Chcę sobie jeszcze tutaj https://strefafiltrow.pl/ kupić zarówno dzbanek jak i butelkę filtrującą. Lubię taką wodę pić u rodziny i chciałaby mieć ją u siebie.
_________________
MONISKA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka13
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lut 2018
Posty: 228

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do mojej kuchni planuje zakup nowego piekarnika Candy Od dłuzszego czasu juz chodzi mi po głowie Smile mój mąż również chce wymienić nasz stary bo jego ulubione ciasta mają zawsze przypalony spód gdzie góra jeszcze surowa Sad O tym piekarniku słyszałam już naprawde wiele ciekawych opinii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 405

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem, ze w obecnej kuchni urzęduje juz 5lat, ale co chwilę łapie sie jeszcze na tym, że brakuje mi niektórych produktów. Mam zamiar zrobić większe zakupy w https://sklep.technica.pl/ i z pewnoscia poprawi sie kondycja mojej kuchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Cze 15, 2018 10:09    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Kuchnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group