Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

My gotowe na lato
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PatrycjaKa
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 22 Lut 2019
Posty: 242

PostWysłany: Czw Lut 27, 2020 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem w trakcie odchudzania i intensywnych ćwiczeń Wink Także na lato będzie forma Very Happy W ogóle musze jakoś wygląda, tymbardziej, że jade na Malediwy z biurem CoralTavel Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lut 27, 2020 18:16    Temat postu:

Powrót do góry
ela25
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 128

PostWysłany: Pią Lut 28, 2020 00:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Sama zastanawiam się na jakimś zabiegiem, dzięki któremu mogłabym wymodelować swoją sylwetkę. Słyszałam, że świetne rezultaty przynosi terapia światłem warszawa. Może któraś z Was korzystała z tego zabiegu i może powiedzieć coś więcej, na temat jego efektów? Z góry dziękuję! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dianka
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 23 Sie 2019
Posty: 157

PostWysłany: Pią Lut 28, 2020 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, ja szukam fajnych stylizacji na lato. Uwielbiam pastele i jasne kolory, dlatego sukienka amber od razu mi się spodobała. Właśnie czekam na kuriera i dam znać co i jak Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joannaa
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 29 Lut 2020
Posty: 25

PostWysłany: Sob Lut 29, 2020 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez nie moge sie doczekac Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 12 Wrz 2018
Posty: 208

PostWysłany: Sro Mar 25, 2020 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak gotowe na lato to warto tutaj pomyśleć o wypadzie na Mazury i na jacht. Zerknijcie na propozycje na https://www.sailor.pl/ . Na pewno w gronie znajomych taki wypad będzie jednym z najlepszych. Różne łodzie, różne ceny, terminy każdy znajdzie coś ciekawego dla Siebie w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajn
Antyk
Antyk


Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 3

PostWysłany: Sro Mar 25, 2020 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz wszystkie treningi trzeba przenieść do domu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anita.maciak
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 47

PostWysłany: Sro Lip 01, 2020 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam najskuteczniejszy dostepny na rynku środek wspomagający odchudzanie. Phen375 to jedna z najlepszych pigułek na odchudzanie na całym świecie dlatego, iż ma najwyższą dostępną dawka fenterminy na rynku (37,5mg). Natomiast sama fentermina jest lekiem stosowanym do kontrolowania głodu. Pomaga zrzucić wagę, ponieważ sygnalizuje mózgowi, że żołądek jest pełny i czuje się zaspokojony,nawet jeśli nie jadłeś. Fentermina jest najpopularniejszym lekiem w leczeniu nadwagi i otyłości krótkim okresie. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Więcej informacji? (kom.534347202). Warto!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamamama
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 220

PostWysłany: Nie Lip 12, 2020 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie czuję się gotowa na lato Wink od paru miesięcy ćwicze żeby pozbyć się tłuszczyku, stan skóry podreperowałam łykając przez parę miesięcy oeparol z olejem z wiesiołka, moja skóra jest gładsza, bardziej jędrna, nie będzie obciachu na plaży Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElTango
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 578

PostWysłany: Wto Lip 21, 2020 08:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja latem zawsze musze bardziej dbac o skórę bo straszni emi się przesusza i nie wygląda najlepiej. Zawsze używałam róznych kremów i balsamów ale niedawno odkryłam świetny suplement z olejem z wisiołka - oeparol, który doskonale nawilża skóę. Biorę go już trzeci miesiąc i naprawde widze mega róznicę. Wcześniej miałąm skóę taką blada i widocznie przesuszona a teraz ma ładny kolor, jest jędrna i dobrze odżywiona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakubb
Antyk
Antyk


Dołączył: 12 Sie 2020
Posty: 6

PostWysłany: Pon Sie 24, 2020 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybieracie się gdzieś za granicę w tym roku, czy odpuszczacie? Ja planowałem wyjazd do UK, mam już zarezerwowany bus do Anglii, ale martwię się, że wprowadzą kwarantanne i nic z tego nie wyjdzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pela
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Sie 2020
Posty: 5

PostWysłany: Sro Sie 26, 2020 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z czasem zaakceptowałam wszystkie moje kompleksy i jestem jak najbardziej gotowa na wakacje. Również wyjeżdżam w tym roku na wakacje do Anglii, ale wybrałam firmę przewozową Ergo busy do Anglii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panhard
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 2250

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2020 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat https://www.trustedcosmetics.pl/najmodniejsze-sukienki-w-sezonie-2020-co-na-wiosenna-i-letnia-stylizacje/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stecskowa
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 30 Lis 2018
Posty: 25

PostWysłany: Pią Paź 16, 2020 08:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku już niestety nie poplażujemy, ale można już myśleć o zbliżających się wakacjach:) Macie już jakieś plany? Można już coś zarezerwować, noclegi w popularnych miejscowościach szybko się rozchodzą. Super miejscem na wakacje jest Świnoujście - generalnie Bałtyk. Tu można liczyć też na dużo ścieżek rowerowych. Sprawdźcie sobie noclegi na https://www.baltichome.pl/swinoujscie/ Łatwo będzie tu coś znaleźć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anastazja
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 12 Lis 2020
Posty: 115

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już nie mogę się doczekać lata, gdy będzie można zakładać lekkie, zwiewna ciuszki. Zaczęłam aktualizować moją garderobę przed wakacjami i znalazłam świetny butik internetowy Cama shopping. Zamówiłam w nim już szorty czarne damskie luxury, które świetnie będą wyglądać z czarną marynarką i sandałkami na obcasie. Znacie jeszcze jakieś ciekawe sklepy z ubraniami na lato?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dusia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Lis 2018
Posty: 251

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2021 06:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak chcecie skutecznie pozbyć się celllulitu to ten balsam antycelluliutowy 8w1 z Eveline Cosmetics jest świetny. U mnie wyraznie ujędrnił i odżywił skórę, straciłam kilka cm w obwodzie uda. Jest skuteczny a do tego niedrogi, teraz w ich e-sklepie mozna go kupić po promocji za nieco ponad 12 zł także baaaardzo się opłaca Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Kwi 27, 2021 06:43    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group