Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

usuwanie blizn
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fiona
Antyk
Antyk


Dołączył: 14 Lip 2014
Posty: 9

PostWysłany: Nie Lut 01, 2015 12:40    Temat postu: usuwanie blizn Odpowiedz z cytatem

Kto z nas nie kiedyś lubił łazić po drzewach ?
Ba po drzewach...
Ja lubiłam łazić po dachach. Zwłaszcza ze tata jest budowlańcem i zawsze mi się podobało to chodzenie po rusztowaniach. Niestety po jednej z takich wypraw pozostała mi pamiątka w postaci paskudnej blizny na nodze. Do tej pory mi to nie przeszkadzało bo zakładałam spodnie, ale teraz jak się na wakacje jeździ nad morze śródziemne jakoś dziwnie się czuje na plaży. Zastanawiam się czy nie zrobić sobie zabieg usuwania blizny w Warszawie . Podobno robią to specjalnym laserem Palomar i zabieg przynosi od razu zadowalające efekty i ni ma żadnych powikłań. Słyszałyście o czymś takim ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Lut 01, 2015 12:40    Temat postu:

Powrót do góry
mamanaetacie
Antyk
Antyk


Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 18

PostWysłany: Wto Lip 07, 2015 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E... cos mi się o uszy obiło, ale nie stosowałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rudadagusia
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 31 Sie 2015
Posty: 26

PostWysłany: Czw Sty 28, 2016 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blizny w gruncie rzeczy nie są takie złe. Poza tym czy na pewno trzeba aż tak inwazyjnie ingerować w ciało? Może lepiej byłoby kupić jakiś dobry krem czy balsam na https://www.perfumeria.pl/? Takie lepsze kosmetyki bardzo często działają znacznie łagodniej i naturalniej niż zabiegi chirurgiczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
radek443
Antyk
Antyk


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lip 12, 2017 06:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak najszybciej usuwa się blizny
_________________
szybki skup nieruchomości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sienna_081
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 39

PostWysłany: Nie Paź 22, 2017 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O bliznach oraz o tym jak z nimi walczyć poczytajcie sobei tutaj: http://wszystkoobliznach.pl/. Znajdziecie tam fajne artykuły, które znacząco zwiększą waszą wiedzę w tym temacie. Są różne sposoby na walkę z bliznami i warto sie z nimi zapoznać. Czasami wystarczą delikatne środki, a czasami trzeba podjąć bardziej radykalne działania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirka34
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 147

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sama również mam spore kompleksy ze względu na ogromną bliznę na pół ramienia i jestem świadoma, ze jest teraz wiele sposobów na usunięcie takiej blizny, jednak cały czas mam jakieś obawy.

Ostatnio zmieniony przez Mirka34 dnia Pią Sie 12, 2022 14:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
modern
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 114

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja przed slubem chcialabym sie jeszcze pozbyc wlasnie blizny po oparzeniu - takie chyba tez mozna usuwac no nie? na styczen umowilam sie na kkonsultacje w klinice beauty skin - ktos cos slyszal o nich? to boli w ogole?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kumdo
Antyk
Antyk


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 6
Skąd: Firlus

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usuwanie blizn to jeden z ciekawszych zabiegów w aspekcie medycyny estetycznej. Oczywiście istnieje możliwość ich całkowitego wyeliminowania w jednym z gabinetów, z udziałem odpowiedniego sprzętu. Sam zabieg nie jest bolesny, jednak niejednokrotnie pojedyńcza wizyta nie da nam zadowalającego efektu. Warto jednak zadbać o atrakcyjność swojego ciała, zwłaszcza jeżeli blizny je szpecą.
_________________
Różne rzeczy wysypały jej się z serca, jak przedmioty z dziurawego worka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
munka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 746

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam zabieg na blizny w klinice http://artederm.pl/ który nazywa się dermapen i mogę polecić go każdej dziewczynie która zmaga się z tym problemem. Efekty działania zabiegu widoczne są już po pierwszym zastosowaniu, ale ostateczny wynik widoczny jest po miesiącu od zakończenia leczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spiderwomen
Antyk
Antyk


Dołączył: 18 Mar 2018
Posty: 4

PostWysłany: Nie Mar 18, 2018 03:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znajoma ma blizny i też myślała o laserze, ale dermatolog polecił jej najpierw wypróbowanie olejku bio-oil - specjalistyczny preparat oparty o badania kliniczne, znany od wielu lat, a sklad nie zmienił się od początku istnienia tego preparatu. faktycznie ma dużo dużo jaśniejsze te blizny, a stosuje go od 3 miesięcy. Ja za jej poleceniem stosuję ten olejek ale na świeżo powstałe rozstępy, któree wyszły mi po porodzie :/ i też muszę przyznać że działa, a dopiero 2 tyg się smaruję Smile Może warto pomyśleć o takim sposobie na rozjaśnienie blizny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amelina
Barok
Barok


Dołączył: 05 Maj 2018
Posty: 78

PostWysłany: Sob Maj 05, 2018 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też miałam pamiątkę z chodzenia po drzewach z dzieciństwa. Najwyraźniej nie jest to już tylko zajęcie typowo dla chłopców ;p Kosmetykami nie schodziło - prawdopodobnie rana była zbyt głęboka. Tak też mówił lekarz. Po 30. stwierdziłam że czas jednak się za to zabrać, bo jednak blizny nie do końca udawało sie przykryć makijażem. Z Warszawskich gabinetów podpasował mi doktor Konrad Lewandowski. Na pierwszej wizycie wybralismy wspolnie dzialanie laserem Varilite ktory wlasciwie juz przy drugiej sesji widac bylo ze pieknie wyrownuje niedoskonalosc cery. Po zakonczeniu terapii w ogole poprawila sie jakosc skory. Odzyskala naturalne kolory, blask a przy okazji udalo sie tez pozbyc przebarwien tradzikowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rega
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 164

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam bliznę po wywrotce na rolkach ale jakoś udało mi się ją zniwelować olejkiem bio oil, prawie nie ma po niej śladu więc gdyby ktoś miał dylemat czy iść na zabiegi czy szukać innego wyjścia to polecam ten olejek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werka2
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 555

PostWysłany: Nie Lip 22, 2018 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest kilka bardzo skutecznych sposobów na usuwanie blizn. U mnie najskuteczniejsza okazała się karboksyterapia, którą wykonałam pod czujnym okiem doświadczonej kosmetyczki w salonie COCO-TIME we Wrocławiu. Już po kilku zabirgach efekty były bardzo widoczne a wiadoczność bliznay została niemal zupełnie zredukowana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kika
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 180

PostWysłany: Nie Lip 22, 2018 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele ciekawych poradników, które opisują jak walczyć z bliznami etc. Jednak taką najlepszą stroną jaką mogę sobie wyobrazić jest http://wszystkoobliznach.pl/ . Szerokie pojęcie na temat blizny, wiele tematycznych artykułów, a do tego jeszcze prawdziwe historie polek, które walczą z bliznami tak jak ty, czy ja... takie historie dodają otuchy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Granus
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 586

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym pomyślał o takich zabiegach laserowych, z tego co wiem to są bardzo skuteczne - https://klinikamiracki.pl/zabieg/blizny-potradzikowe-pico-sure/ moja szwagierka chodziła i na prawdę niebo a ziemia po zabiegu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lip 26, 2018 18:51    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group