Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dylemat - prywatna czy państwowa ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Salma
Antyk
Antyk


Dołączył: 28 Kwi 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2020 00:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na prywatną oczywiście wszystko szybciej
_________________
zawory bezpieczeństwa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Kwi 28, 2020 00:16    Temat postu:

Powrót do góry
pukla123
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 25 Maj 2019
Posty: 164

PostWysłany: Czw Maj 07, 2020 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mysle ze państwowa szkoła jest ok, a oprócz niej, jakies dodatkowe kursy, np kurs angielskiego online My polecamy smart learning. Oferują własne podręczniki, aplikację i platformę e-learningową. Ich nietypowe sposoby motywują bardzo do nauki. A programy nauczania realizowane są zgodnie z wytycznymi Oxford University Press. Ceny w porządku, także warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magini
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Maj 2020
Posty: 2

PostWysłany: Sro Maj 27, 2020 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie? To chyba domowa szkoła jedynie wchodzi w grę, choć niby idzie ku lepszemu, bo wczesnoszkolne zajęcia ruszyły, ale z autopsji wiem, że nie wszędzie i nie tak jak było wcześniej. Ja mam dwójkę dzieciaków, 8-latkę i 12-latka, to muszę im obojgu jakoś zapewnić edukację, tyle ile mogę przy pracy zdalnej. Na szczęście trafiłam na bardzo przydatny blog nauczycielki i arty z niego naprawdę pomagają przy dawaniu im jakichś zadań "naukowych" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arczik
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 05 Mar 2019
Posty: 162

PostWysłany: Nie Cze 21, 2020 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że sporo się pozmieniało i niestety to najwięcej na tym dzieci cierpią. U mnie na szczęście obyło się bez większych strat. Te Vizja prowadzi zajęcia online i to nie tak wybiórczo, tylko normalnie zgodnie z harmonogramem. Po raz kolejny cieszę się z tego, że wybraliśmy prywatną szkołę dla naszego dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lejla
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 126

PostWysłany: Pon Cze 22, 2020 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz możliwość posłania dziecka do szkoły prywatnej to nie zastanawiaj się ani chwili dłużej!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Pon Cze 29, 2020 09:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej w prywatnych placówkach można dzisiaj zapewnić dziecku lepsze warunki do nauki. Każdy ma możliwość znaleźć taką szkołę w swojej okolicy. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie zapewni dziecku naukę w małej klasie i dużo zajęć dodatkowych, które też będą je rozwijać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bendy
Barok
Barok


Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 79

PostWysłany: Wto Cze 30, 2020 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziecko będzie miało możliwość rozwijać swoje talenty i umiejętności w prywatnej placówce. Wiem, że Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie zapewnia dzieciom dobrych nauczycieli i sporo zajęć dodatkowych, praktyczną naukę języka. To się przyda na przyszłość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borys.rzepicki
Renesans
Renesans


Dołączył: 22 Cze 2020
Posty: 42
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Lip 08, 2020 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie wybór jest prosty - szkoła państwowa. Prywatną placówką jaką bym wybrał to byłoby przedszkole lub żłobek. W szkole prywatnej uczą się jedynie dzieci z zamożnych rodzin. A w państwowej wszystkie dzieci niezależnie od statusu materialnego. Nie chciałbym, aby moje dziecko od młodych lat żyło w przekonaniu, że ludzie bogatsi są lepsi.
_________________
Innowacyjny kalkulator leasingowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
radny8
Renesans
Renesans


Dołączył: 14 Wrz 2019
Posty: 47

PostWysłany: Pon Lip 27, 2020 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozwojowa napisał:
Jak najbardziej w prywatnych placówkach można dzisiaj zapewnić dziecku lepsze warunki do nauki. Każdy ma możliwość znaleźć taką szkołę w swojej okolicy. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie zapewni dziecku naukę w małej klasie i dużo zajęć dodatkowych, które też będą je rozwijać.


Dziecko musi mieć zapewnioną dobrą naukę i jak najbardziej warto zerknąć na placówki, jakie są w okolicy. Opinie innych rodziców będą pomocne. Wiem, że szkoła przy ul. Bacha rzeczywiście jest jedną z lepszych. Już samo to, że klasy nie są wielkie mnie przekonuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lenka277
Barok
Barok


Dołączył: 26 Lut 2020
Posty: 80

PostWysłany: Wto Paź 27, 2020 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie mam zbyt miłych doświadczeń z placówkami publicznymi, zwłaszcza jeżeli chodzi o przedszkola. Ostatnio długo się zastanawiałam i w końcu za namową znajomych zapisałam córkę do Tequesty - przedszkola dwujęzycznego i jak na razie jestem bardzo zadowolona. Maluchy uczą się i bawią a co najważniejsze są pod dobrą opieką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bożena
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Gru 2020
Posty: 891

PostWysłany: Pon Maj 31, 2021 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postawiłam na prywatne przedszkole i nie żałuję. Dzięki temu moje dziecko może się rozwijać, w przedszkolu są wykorzystywane zasady pozytywnej dyscypliny, więc nie ma krzyku i strachu, dlatego dziecko chętnie tam zostaje. Dodatkowo ciągle pojawiają się nowe ciekawe rzeczy do sali poznawania zmysłów, które rodzice mogą sami wybierać ze strony https://liger.net.pl/47-sala-doswiadczania-swiata , świetna sprawa moim zdaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
VaderRayden
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Paź 2020
Posty: 477

PostWysłany: Wto Cze 15, 2021 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prywatna firma zawsze jest lepsza niż państwowa. Co do tego nie ma wątpliwości. W takich ZUS-ach nikt nie chce pracować!!!
_______________________
pracemagisterskie-licencjackie.pl/blog/tematy-prac-magisterskich-z-logistyki-przyklady
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kawia_m
Renesans
Renesans


Dołączył: 18 Maj 2021
Posty: 41

PostWysłany: Nie Cze 20, 2021 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam 10-letniego synka i to, co mogę powiedzieć z doświadczenia to że wszystko zależy od tego, jaką szkołę chcesz wybrać. Jeżeli jesteś rodzicem dziecka ultra aktywnego (jak ja) to zdecydowanie warto postawić na szkołę sportową, gdzie ta jego energia i potencjał zostaną wykorzystane. Mój syn chodzi do UNISPORT we Wrocławiu, uczy się dobrze, bo poziom nauki jest wysoki, a przy tym ma masę zajęć dodatkowych, na których rozwija swoje umiejętności sportowe. Rodzaj szkoły trzeba przede wszystkim wybierać do charakteru i potrzeb swojego dziecka, bo w końcu chodzi o to, by to ono wyciągnęło z tej placówki jak najwięcej. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
igamale
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 107

PostWysłany: Czw Lip 01, 2021 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z tego co się orientowałam to prywatny żłobek https://harmonymontessoripark.pl posiada dosyć dobre opinie na swój temat i na pewno są tam jeszcze wolne miejsca dla dzieci. Proponuje się samemu zorientować co mają do zaoferowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babeczka
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 93
Skąd: Wisła

PostWysłany: Czw Lip 01, 2021 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj chodzi do przedszkola i poszedl do prywatnego http://www.alaikot.pl/ nie zaluje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lip 01, 2021 21:25    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group