Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skanery 3D, modelowanie CAD, druk 3D
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariuszprzybylski
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 2

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 15:25    Temat postu: Skanery 3D, modelowanie CAD, druk 3D Odpowiedz z cytatem

Polecam stronę http://evixscan3d.pl/ . Firma świadczy usługi m. in. skanowanie 3D, modelowanie CAD, druk 3D. Zespół ekspertów, inżynierów, mechaników i programistów skupia się na ciągłym doskonaleniu linii produktów eviXscan 3D, co skutkuje wprowadzeniem na rynek nowych modeli skanerów 3D i ulepszonych wersji oprogramowania. Oferta firmy zbudowana jest na trzech filarach: oferta produktów, oferta usług i oferta szkoleń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Gru 19, 2017 15:25    Temat postu:

Powrót do góry
Lopko
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Sty 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie tego typu usługi są bardzo drogie.
_________________
fotografia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniska
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 230
Skąd: pmi

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 16:41    Temat postu: Drukowanie ulotek Odpowiedz z cytatem

Trzeba powiedzieć, że u nas w Polsce drukowanie 3D nadal jest drogie, dlatego niewiele osób się na nie decyduje, ja nie mam aż tylu środków jakie mogę wydać na reklamę. Interesuje mnie raczej drukarnia cyfrowa wrocław , która wydrukuje moje ulotki i bannery. Co mi doradzicie w tym temacie?
_________________
MONISKA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Isonko
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 24 Mar 2018
Posty: 102

PostWysłany: Sob Mar 24, 2018 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie kupujecie materiały do drukarek? Ja ostatnio praktycznie tylko w Internecie. Bardzo przypadł mi do gustu sklep internetowy https://inkhouse.pl/materialy,do-hp-laserjet-pro,m26a,d-2843.html gdzie oprócz dużego wyboru i niezłych cen ogromnym plusem jest też wysyłka, która dociera do mnie zwykle już następnego dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi82
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Wrz 2018
Posty: 5
Skąd: Chełmno

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem, ale ja wychodzę z założenia, że papier firmowy jest istotny szczególnie w sytuacjach gdy drukujemy sporo dokumentów. Nie jest to jakiś duży koszt, a jednak firma wygląda profesjonalniej. Ja zamawiam tutaj https://www.drukowanieulotek.pl/ . Realizacja i cena zależy od nakładu ale na stronie znajdziesz wszystkie informacje.
_________________
We łbie mi się nie mieści, jakim cudem jeszcze żyjesz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sienna_081
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 39

PostWysłany: Sob Gru 01, 2018 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi akurat jest potrzebny wydruk standardowy zaproszeń i znalazłam ofertę takiej drukarni - https://www.diamond-druk.pl/zaproszenia. Widziałam, że można dopasować ofertę do własnych potrzeb i pewnie przy większym zamówieniu są udzielane rabaty. Szczególnie fajną ofertę posiadają jeśli chodzi o różnego rodzaju usługi wydruków dla firm, jak ulotki czy teczki reklamowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiunia
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 184

PostWysłany: Sro Paź 23, 2019 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że druk 3D coraz bardziej zyskuje na popularności. Znajduje on zastosowanie w wielu różnych gałęziach przemysłu i znacznie potrafi ułatwić wiele prac. Wiele ułatwiają także pomiary 3D, które są coraz bardziej precyzyjne i dzięki nim mamy możliwość ulepszania i naprawy poszczególnych elementów. Szczegółowe informacje na ten temat przeczytać możesz na stronie https://dziennikarstwo.edu.pl/pomiary-3d/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anitazw
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 190

PostWysłany: Wto Cze 30, 2020 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Specjalizacją firmy PROTONCAM jest oprogramowanie CAM , CNC, CutLeader, BobCAD oraz FastCAM. W ofercie mają również nesting.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xawiki
Antyk
Antyk


Dołączył: 01 Lip 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lip 01, 2020 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy takie oprogramowanie jest skomplikowane?
_________________
drzwi imielin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karuma
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Maj 2019
Posty: 296

PostWysłany: Wto Gru 15, 2020 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świat idzie z postępem i wiele branż z tego korzysta. Pozwalają nam one na wiele uzgodnień i szybszą realizację wielu zamówień. Jednym z nich jest druk 3 D . Takie drukowanie przestrzenne pozwala na realizację projektów w różnych dziedzinach. Takie drukowanie otwiera przed nami nowe możliwości i obecnie można wydrukować już niemalże wszystko. Tutaj https://pultusk24.pl/artykul/drukowanie-w-3d-w-zasiegu/645397 znalazłam w tym temacie naprawdę świetny artykuł poradnikowy. Warto się zapoznać z jego treścią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kumi
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Sty 2021
Posty: 518

PostWysłany: Nie Lut 28, 2021 03:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj https://protoplastic.pl/ znajdziecie świetną ofertę druku 3D i nie tylko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiunia
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 184

PostWysłany: Pon Lip 26, 2021 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, świat idzie z postępem a nowoczesne technologie już na dobre się u nas zadomowiły. Co by nie mówić są one zdecydowanie pomocne. Mniej samą w ostatnim czasie zainteresował temat skanowania. Dokładnie skanowanie laserowe budynków było mi potrzebne. Szukałam więc firm, które zajmują się takimi tematami. Jak się okazuje obecnie ze znalezieniem takiej nie ma już problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiulka
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 25 Lip 2019
Posty: 106

PostWysłany: Wto Lis 09, 2021 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do druku 3D z powodzeniem można się tym zająć samemu, nawet hobbystycznie. Ja tak właśnie robię już od jakiegoś czasu. Lubię się tym zajmować po godzinach. Mam też już sprawdzone filamenty, z których jestem bardzo zadowolona, czyli filamenty Tarfuse oferowane przez Grupę Azoty S.A. https://nowetechnologie.grupaazoty.com/ Ja akurat kupuję filamenty podstawowe - PLA, ale mają tam też filamenty techniczne i specjalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcel_24
Antyk
Antyk


Dołączył: 14 Lis 2021
Posty: 1

PostWysłany: Nie Lis 14, 2021 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiedziałem że poza drukarkami 3d istnieją też takie urządzenia jak te tutaj wymienione Smile
_________________
e deklaracje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JarekIz
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 839

PostWysłany: Pią Mar 11, 2022 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając przede wszystkim konkretnych programów do projektowania wnętrz, domów, ogrodów, czy również dróg to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na wsparcie ze strony ZwCAD, który spisuje się naprawdę dobrze również jeżeli chodzi o większe projekty. A dokładnie polecam odwiedzić stronę https://cadpolska.pl/nowa-wersja-zwcad-2022/ gdzie zobaczysz co nowego również udało im się wprowadzić w kolejnych aktualizacjach i oczywiście po wersji testowej na 30 dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Mar 11, 2022 14:41    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group