Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szkolenia makijaż permanentny gdzie robić?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gregorian
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 211

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 10:28    Temat postu: Szkolenia makijaż permanentny gdzie robić? Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Szybkie pytanie. Moja żona jest kosmetyczką i od dawna chciało jej się czegoś nowego. Chodzi głównie o rozwój swoich umiejętności. Ma za 2 tyg urodziny i chciałem kupić jej szkolenie makijażu permanentnego w konspiracji z jej przyjaciółką wiem, że to będzie odpowiedni prezent. Gdzie polecacie odbycie takiego szkolenia ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lut 26, 2019 10:28    Temat postu:

Powrót do góry
emporio
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 339

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow super pomysł. Zazdroszczę Twojej żonie, że ma tak pomysłowego męża. Mój co roku daje mi stówę w kopercie i to tyle z jego wysilenia się. Laughing Laughing Laughing Mogę polecić Ci miejsce, w którym moja koleżanka się szkoliła, a jest świetną kosmetyczką i super wykonuje makijaż permanentny. Skontaktuj się z https://www.permanentny.com/ i wykup szkolenie żonie na pewno będzie zadowolona. Dodatkowo przejedzie się do Warszawy to i moze na jakieś zakupy skoczy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Pią Cze 07, 2019 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już decydować się na szkolenie to takie, które rzeczywiście coś wniesie i uda się mieć po tym lepszą pracę. W Beauty Lux w Warszawie da się skończyć np. kurs stylizacji paznokci. Po nim, czyli 160h zajęć ma się certyfikat, więc nie jest to czas stracony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabka
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 21 Wrz 2019
Posty: 25

PostWysłany: Pon Lis 04, 2019 00:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na rynku jest sporo miejsc gdzie można robić takie szkolenie, ale trzeba uważac przy wyborze. Ja z własnego doświadczenia mogę ci polecić Perfect Glamour Marzeny Kotowskiej. Sama jestem po dwóch szkoleniach tam (metoda pudrowa i hybrydowa brwi) i jestem mega zadowolona. Każda minuta szkolenia została wykorzystana. Szkolenia były dobrze zorganizowane: bloki teoretyczne i praktyczne - wszystko z ładem i sensem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 1084

PostWysłany: Pon Cze 22, 2020 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pojechać na szkolenia ze stylizacji rzęs i brwi do Warszawy, do Akademii Szkoleniowej Patrycji Zielińskiej Lashes & Brows https://patrycjazielinska.pl jest specjalistką w każdym calu. Nie tylko fantastyczną instruktorką, z ogromną wiedzą. Zerknijcie sobie na szkolenia, które są organizowane w jej akademii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mervi
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Cze 2020
Posty: 3

PostWysłany: Sro Cze 24, 2020 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy bezpieczne jest obecnie robić sobie makijaż permanentny??



........
http://lcw.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostolinijna
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Cze 2018
Posty: 260

PostWysłany: Sob Sty 16, 2021 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry pomysł, bo jest to rodzaj make-upu, który stał się must have większości kobiet. Ja sama zdecyduję się raczej na kurs makijażu permanentnego https://akademia-wizazu.pl/kursy-makijazu-permanentnego/ . Prowadzi go rzesza specjalistek w Akademii Wizażu i Stylizacji w Zielonej Górze. Dowiem się tam wszystkiego o hennie, o regulacji, a na koniec otrzymam stosowny certyfikat szkolenia. To mi odpowiada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi78
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 177

PostWysłany: Sob Sty 30, 2021 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno na takie szkolenia i nei tylko, dobrze jest mieć coś takiego, jak henna w proszku https://sklep.lashbrow.pl/pl/p/Henna-w-proszku-krakowska%2C-Henna-proszkowa-10-ml-GRAFITOWA/654 . Dzięki temu będziecie w stanie na przykład fajnie zadbać o swój wygląd, ale także i sprawdzicie jak wyglądacie z różnymi opcjami brwi. Ja też o tym myślę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
VaderRayden
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Paź 2020
Posty: 477

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest coś wspaniałego moim zdaniem! Dobre szkolenie na pewno się przyda. Kocham takie rzeczy po prostu!!
___________________________
pracelicencjackieinformatyka.org.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lut 22, 2021 11:50    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group