Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Powiększeie piersi
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
małpeczka
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 06 Sie 2019
Posty: 88

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2020 21:10    Temat postu: Powiększeie piersi Odpowiedz z cytatem

Cześć chciała bym się dowiedzieć jakie macie opinie o powiększania sobie piersi ? Może ktoś poleci jakąś dobrą klinikę ? z góry dziękuję za pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Kwi 28, 2020 21:10    Temat postu:

Powrót do góry
Reliktowa
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 27 Lis 2019
Posty: 106

PostWysłany: Sob Maj 16, 2020 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam dobrą klinikę w Łodzi. Wprawdzie nie wiem jak robią biusty, ale dobra znajoma zdecydowała się zrobić u nich powiększanie ust, mimo sprzeciwu rodziny bo wiadomo jak takie powiększanie często się kończy...

Ale efekt był świetny, wygląda dużo korzystniej niż przed zabiegiem więc z tego wnoszę że lekarze stamtąd znają się na rzeczy Smile
Sprawdź na stronie tej kliniki jakie przeprowadzają inne zabiegi https://www.dermoklinika.pl/medycyna-estetyczna/strefa-twarzy/asymetryczne-lub-male-usta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brawoja
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 200

PostWysłany: Pią Cze 19, 2020 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwazam, ze warto Smile sama mialam kompleks z powodu malych piersi zdecydowalam sie powiekszyc, polecam klinike Dermed w Katowicach Smile metoda powiekszania wlasnym tluszczem jest super i efekt wyglada bardzo naturalnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 12 Wrz 2018
Posty: 208

PostWysłany: Sro Gru 30, 2020 07:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem lekkie uniesienie piersi a daje naprawdę mega fajny efekt godny uwagi , bo z wiekiem nasze piersi stają się bardziej obwisłe jak je nie pielęgnujemy. Taki zabieg podniesienie piersi warszawa widziałam kilku klinikach w Warszawie i wart by było o tym pomyśleć jak chcemy efektownie nosić bluzki z dekoltem, bo to co nasze naturalne najlepiej się prezentuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 1016

PostWysłany: Nie Lut 14, 2021 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fakt, że wcale nie trzeba dużego implantu, żeby efekt był dobry. Sama skorzystałam z zabiegu powiększania piersi u dr Olender https://drolender.pl w jej klinice w Żarkach Letnisko. Pani dr dobrała mi odpowiedni rodzaj implantu, piersi wyglądają pięknie, naprawdę naturalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
VaderRayden
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Paź 2020
Posty: 477

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest bardzo fajna sprawa moim zdaniem. Uwielbiam takie rzecy. To jest po prostu wspaniałe!!!
_____________________
Prace magisterskie - Informatyka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grann
Antyk
Antyk


Dołączył: 01 Mar 2020
Posty: 9

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2021 08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam tak zwany lipotransfer. Czyli straciłam trochę tłuszczyku tam, gdzie było go za dużo, no i poszedł on w mój biust, bo piersi miałam powiększane właśnie własnym tłuszczem. To wszystko podczas jednego zabiegu, profesjonalnie zajął się tym chirurg Michał Knakiewicz http://knackclinic.com/zabiegi/lipotransfer/ z Knack Clinic we Wrocławiu. On jest rzetelny, dał sobie radę ze wszystkim. Obecnie jestem już kilka miesięcy po zabiegu i muszę przyznać, że robotę wykonał idealną. Piersi są większe, ładnie ułożone, wyglądają idealnie, polecam go serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smillo
Antyk
Antyk


Dołączył: 01 Mar 2020
Posty: 9

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2021 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też powiększałam i jestem zadowolona z tego, ze to zrobiłam. Moje piersi wcale ładne nie były, nie były może mikroskopijne, ale rozchodziły się na boki i opadały. Miałam kiedy zaburzenia odżywiania i chudłam, później tyłam, a moje piersi ze mną przeszły tę podróż, z tym, że straciły jędrność i były naprawdę niefajne. Powiększyłam je i wymodelowałam w chirurga Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju. On profesjonalnie podszedł do tej operacji, poprosiłam go o pomoc w doborze rozmiaru, ustaliliśmy wszystkie szczegóły. Zabieg się powiódł, po wygojeniu się piersi są idealne, jędrne, uniesione, lekko większe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 1016

PostWysłany: Pią Paź 29, 2021 03:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smillo napisał:
Też powiększałam i jestem zadowolona z tego, ze to zrobiłam. Moje piersi wcale ładne nie były, nie były może mikroskopijne, ale rozchodziły się na boki i opadały.


No i właśnie to jest piękne, że dzięki chirurgii plastycznej można poprawić takie mankamenty urody. Ja jestem totalnie wdzięczna dr Annie Olender za jej zaangażowanie, bo efekt operacji jest super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pudelkowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 359

PostWysłany: Sro Mar 30, 2022 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam, że po kilku latach rozterek, też zdecydowałam się na powiększanie biustu i to była jedna z lepszych decyzji, jakie podjęłam w życiu. Najwazniejsze to dobrze czuć się we własnym ciele, a dzięki większym piersiom, ja się tak czuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjaala
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 13 Mar 2022
Posty: 127

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2022 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja planuję korektę piersi bo po dwóch ciążach i karmieniach przez dwa razy po 2 lata moje piersi już nie przypominają tych piersi , które miałam przed ciążą. Byłam na konsultacji i jestem zakwalifikowana do zabiegu. Muszę zrobić badania i usg piersi. Na usg jestem już zapisana do https://pchp.pl/usg.php u nas Mikołowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bowis
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 18 Sty 2022
Posty: 514

PostWysłany: Wto Maj 17, 2022 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo osób teraz decyduje się na powiększanie piersi, sama miałam taką operacje i jestem zadowolona z efektów. Mną zajął się cudowny chirurg plastyczny z Warszawy - Konrad Kochan https://powiekszanie-piersi.com/ a dowiedziałam się o nim od znajomej,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nesska
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Wrz 2020
Posty: 1087

PostWysłany: Pią Mar 17, 2023 08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim szukając naprawdę dobrej kliniki medycyny estetycznej w Krakowie, gdzie będziecie mieli dostęp do świetnych specjalistów to na pewno warto skontaktować się ze świetną kliniką medycyny estetycznej Dermedik w której również wykonują takie zabiegi jak powiększanie piersi poprzez impanty https://dermedik.pl/powiekszanie-piersi-przez-implanty/ i widać, że jednak coraz więcej kobiet się na to decyduje, jeśli mają kompleks brzydkich piersi. Mają doświadczonych specjalistów, najwyższej jakości sprzęt, także na pewno postarają się w tym aby efekt końcowy był w pełni zadowalający Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaasa110
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Mar 2023
Posty: 3

PostWysłany: Nie Mar 19, 2023 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uuu to boli i nie można nić dźwigać 2 miesiące, jak się ma małe dzieci to ciężko !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
blotka
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 30 Kwi 2022
Posty: 100

PostWysłany: Nie Mar 19, 2023 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja piersi powiekszalam i jestem zadowolona z efektu. Gdyby ktoś sie zastanwial, to ja moge z czystym sumieniem polecic panią dr Żukowską z Łodzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Mar 19, 2023 19:23    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group