Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kancelaria Prawna
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jaromaro
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Gru 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 12:21    Temat postu: Kancelaria Prawna Odpowiedz z cytatem

Witam,

jeśli szukasz porad prawnych w zakresie prowadzenia własnego biznesu lub chcesz się podzielić ciekawostkami z różnych dziedzin prawa zapraszam na stronę internetową mojego bloga http://gpw-kancelaria.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Gru 21, 2017 12:21    Temat postu:

Powrót do góry
Klipid
Antyk
Antyk


Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem że przepisy są strasznie zagmatwane jeśli chodzi o prowadzenie firmy.
_________________
ośrodek wypoczynkowy sianożęty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 479

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego choćby w razie potrzeby warto mieć namiary a dobrego prawnika, który specjalizuje się w prawie gospodarczym, cywilnym czy administracyjnym bo to najczęściej dotyczy przedsiębiorców. Swego czasu w Kancelarii Cejrowski z Tczewa http://cejrowski.pl/ można było liczyć na pomoc w sytuacjach nagłych i gdzie był potrzebna pomoc prawnika, albo przykładowo gdzie specjalista rzuciłby okiem na projekt umowy itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martaska
Antyk
Antyk


Dołączył: 12 Lut 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za te porady ! Na pewno się przydadzą !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heniutek
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 180

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukam wciąż więcej informacji na temat sprzedaży gotowych spółek. Chciałbym zasięgnąć opinii kilku osób właśnie pod względem prawnym. Myślę, że jest to całkowicie zgodne z prawem, natomiast wolę się upewnić. Czy powyżsi prawnicy wypowiedzą się na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 1309

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedy potrzebowałam pomocy prawnej korzystałam z usług Kancelarii Prawnej z Warszawy a dokładniej https://kancelaria-kopko.pl, której siedziba mieści się na Al. Solidarności 119/125 lok. 67. Kancelaria oferuje pomoc prawną w sprawach takich jak windykacja należności, sprawy rodzinne, o alimenty, rozwód, podział majątku, sprawy spadkowe, cywilne i wiele innych. Możemy z ich strony nie tylko liczyć na poradę, ale również na przygotowanie odpowiednich pism i reprezentowanie przed sądem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotrekwacior
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Maj 2018
Posty: 5
Skąd: Zagórz

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Wszystkim.
Poszukuję właśnie w chwili obecnej jakiegoś naprawdę dobrego i sprawdzonego notariusza działającego na obszarze Katowic lub miejscowości okolicznych. Tylko muszę od razu zaznaczyć, że chodzi mi naprawdę o kogoś odpowiednio sprawdzonego... Normalnie to wybrałbym coś w Internecie, ale w Sieci jest tyle różnego rodzaju ofert, że naprawdę bardzo ciężko się na coś sprawdzonego zdecydować... Czy bylibyście zatem w stanie mi coś polecić? Sprawa może nie jest jakoś szczególnie pilna, ale muszę już na poważnie zacząć się w tym obszarze tematycznym rozglądać.
Ja popytałem póki co swoich znajomych z Katowic i zdarzało się, że polecali na przykład tego notariusza http://iwonapniok.pl/ Czy uważacie, że jest to oferta warta uwagi? Najbardziej uwagę tutaj przykuwa chyba bardzo szeroki "asortyment" usług. Co o tym sądzicie? Byłbym naprawdę bardzo wdzięczny za wszelkiego rodzaju porady w tym obszarze tematycznym. Jestem przekonany, że każda porada w tym przypadku mi się przda. Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady i sugestie.
_________________
Nie radujesz się życiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MichalJu
Barok
Barok


Dołączył: 20 Kwi 2018
Posty: 62

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o porady w zakresie prawa pracy, najlepiej jest skorzystać z usług kancelarii adwokackiej. Ja nawiązałem współpracę z tą - https://adwokat-majowska.pl/uslugi-prawne/prawo-pracy W razie potrzeby konsultuję się z prawnikiem i muszę przyznać, że pomogło mi to już w wielu sytuacjach. Jeśli nie macie odpowiedniej wiedzy prawniczej, a prowadzicie własny biznes, to współpraca ze specjalistą w niektórych przypadkach jest konieczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nigdy nie jest przyjemny temat.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 14:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zofialipska
Barok
Barok


Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 74

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystałam kiedyś z usłg kancelarii Pani Olgi Maciejewskiej i byłam bardzo zadowolona. Kontakt do tej kancelarii dostałam z polecenia, ponieważ bardzo pomogła mi Pani adwokat w mojej sprawie, polecam ją dalej. Może ktoś znowu skorzysta Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka13
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lut 2018
Posty: 228

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli chodzi o adwokatów to polecam Ci tą kancelarie adwokacką w gliwicach jaką jest kancelaria adwokacka gliwice dzieki pracy tej kancelari adwokackiej z gliwic będziesz mieć pewność ze twoja sprawa jest w dobrych rękach. Warto się zainteresowac ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rega
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 164

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Katowicach też jest świetna kancelaria https://www.kancelaria-szip.pl/ która zajmuje się między innymi kompleksowo obsługą prawną firm a zaufało im masę dużych i znanych firm w regionie więc muszą być najlepsi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Willow
Barok
Barok


Dołączył: 05 Wrz 2018
Posty: 62

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po założeniu własnej firmy przyda się obsługa prawna firm. Kancelaria Adam Baszkowski swoim klientom oferuje bezzwłoczną reakcję w zakresie powstałych problemów, wysoki poziom zaangażowania oraz rzetelną i kompleksowa obsługę prawną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leuxer
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 127

PostWysłany: Sob Paź 27, 2018 07:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś szuka ciekawostek prawnych, to niech śledzi gazety/portale prawnicze. Jeżeli ktoś oczekuje pomocy prawnej dla firmy, to niech wybierze kancelarię prawną, która taką pomoc zapewni. Od siebie w tym zakresie mogę polecić http://www.przybylowski.pl/porady-prawne-dla-firm/ - pomoc prawna dla firm jest po prostu profesjonalna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
semira9932
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 747

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 00:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebujecie kogos od rozwodów, to Budrewicz. Słyszałam już nie jedne opinie na jego temat i zawsze osoby byly zadowolone, ponieważ sprawy w sądzie kończyły się bardzo pomyślnie. Polecam tez sie na niego zdecydować, jeśli trzeba podzielić majątek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Czw Lis 15, 2018 00:01    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group