Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie macie hobby?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kitebartek
Antyk
Antyk


Dołączył: 06 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią Mar 06, 2020 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie ostatnio kompletnie pochłonęły sporty wodny wodne. W szczególności kitesurfing, którego nauczyła mnie mega ekipa z Chałup - Kite Zone i Paliki Surf. Dwie bardzo fajne szkółki z super instruktorami. Gorąco polecam każdemu, kto pragnie nauczyć się czegoś fajnego i miło spędzić czas z rodziną.

Dzwońcie, umawiajcie się z wyprzedzeniem bo warto! Wink Exclamation
_________________
https://www.kitesurf.pl
https://www.palikisurf.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pią Mar 06, 2020 11:24    Temat postu:

Powrót do góry
basiunia
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 184

PostWysłany: Sro Mar 18, 2020 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja generalnie jestem bardzo ruchliwym człowiekiem od zawsze. Wiadome więc było, że pójdę w sport. Przez lata przerobiłam kilka dyscyplin, jednak tą, która pochłonęła mnie na całego jest boks. Ta dyscyplina daje mi mnóstwo satysfakcji a jednocześnie pozwala rewelacyjnie rozładować negatywne emocje. Ostatnio zaczęłam w sieci przeglądać kaski bokserskie bo muszę już zainwestować w nowy. Na szczęście na rynku jest w czym wybierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brak66
Renesans
Renesans


Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 47

PostWysłany: Pon Mar 23, 2020 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spędzanie czasu na tym, co lubimy robić najbardziej to czas, który nas cieszy i zwyczajnie daje nam poczucie radości. Warto więc wybrać dla siebie opcję najbardziej otwartą i świadomą. Polecam zatem https://shop.bobbiny.com/pl/ czyli sklep z rzeczami do robienia na drutach. Otwórz się na nowe i spróbuj czegoś zupełnie innego!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karuma
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Maj 2019
Posty: 296

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2020 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem każdy ma jakieś hobby. Ja mam dość specyficzne, jednak dla mnie najlepsze. Interesują mnie sprawy kosmosu i ziemi oraz wielu rzeczy z tym związanych. Ostatnio na stronie https://dzienniknaukowy.pl/kosmos/artykuly znalazłam kilka naprawdę ciekawych. Takie rzeczy mogłabym czytać godzinami. Będę tam jeszcze zaglądać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fondej13
Barok
Barok


Dołączył: 31 Mar 2020
Posty: 68

PostWysłany: Sob Maj 09, 2020 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje hobby to oglądanie sportu! Wprost uwielbiam to robić. Cyfrowa telewizja kablowa Jambox https://www.jambox.pl/ zapewniła mi pakiet znakomitych kanałów w HD, dzięki którym nie omijam żadnych rozgrywek, czy potyczek. Mi to pasuje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fashionlover
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Gru 2019
Posty: 20

PostWysłany: Sro Maj 13, 2020 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, ja ostatnio wróciłam do muzyki. Na kwarantannie przesłuchałam mnóstwo płyt, które miałam na swojej liście. Jedną z nich był Kundel Fan Artura Rojka. Jak dla mnie rewelacja, warto było tyle czekać na nowy album. Słuchałyście, znacie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawelgolab
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Maj 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro Maj 20, 2020 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam kitesurfing. Opanowałem ten sport do perfekcji dzięki szkole kitesurfing.pl. Teraz jadąc nad morze jedynie wypożyczam od nich sprzęt
_________________
busy do anglii, bus do anglii, busy do holandii, busy do danii, busy z polski do anglii, przewozy do anglii, paczki do anglii, bus polska anglia, busy polska anglia,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
olo303
Antyk
Antyk


Dołączył: 25 Maj 2020
Posty: 3

PostWysłany: Pon Maj 25, 2020 08:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim hobby jest również obstawianie zakładów bukmacherskich. Głównie piłki nożnej Smile Oprócz tego interesuję się jeszcze capoeirą, chodzę na treningi od 5 lat. Niestety na capoeirze nie da się dorobić tak jak na typowaniu meczy Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franekkk
Antyk
Antyk


Dołączył: 25 Maj 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Maj 25, 2020 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

olo303 napisał:
Moim hobby jest również obstawianie zakładów bukmacherskich. Głównie piłki nożnej Smile Oprócz tego interesuję się jeszcze capoeirą, chodzę na treningi od 5 lat. Niestety na capoeirze nie da się dorobić tak jak na typowaniu meczy Razz

czy obstawianie zakładów bukmacherskich jest serio dobrym pomysłem na zarobienie dodatkowych pieniędzy? mam kolegę, który sobie chwali to "hobby" ale ja nie jestem przekonany. co obstawiasz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gregorian
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 211

PostWysłany: Pon Maj 25, 2020 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dziecka uprawiałem sport, ale najbardziej wciągnąłem się w grę w lotki. Często na eurosporcie był transmitowane pojedynki czołowych graczy i bardzo mi się to spodobało. Od tamtej pory ze znajomymi podczas imprez przy piwku gramy właśnie w lotki bo jest to super zabawa. W sklepie https://darter180.com zakupiłem kompletny asortyment do gry i dzięki temu świetnie się bawimy. Nawet rozważam czy nie zacznę obstawiać tych pojedynków u bukmachera bo już się na tym znam. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
konwalia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 266

PostWysłany: Pon Maj 25, 2020 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film, filmy i jeszcze raz seriale. Gdybym mogła to tylko bym siedziała i oglądała wszystko to co mnie zainteresuje. A że jestem wielką fanką kina to codziennie przeglądam vod tvp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olo303
Antyk
Antyk


Dołączył: 25 Maj 2020
Posty: 3

PostWysłany: Wto Maj 26, 2020 08:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Franekkk napisał:

czy obstawianie zakładów bukmacherskich jest serio dobrym pomysłem na zarobienie dodatkowych pieniędzy? mam kolegę, który sobie chwali to "hobby" ale ja nie jestem przekonany. co obstawiasz?

Tak, moim zdaniem to fajna zabawa. Nie nastawiaj się na pieniądze od początku, nastaw się na to, żeby się dobrze bawić. Pieniądze przyjdą same jak zaczniesz obstawiać właściwie. Polecam mieć do tego dużo cierpliwości. Analiza, analiza i jeszcze raz analiza. Ja obstawiam hokej na Fortunie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maria30
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 328

PostWysłany: Wto Maj 26, 2020 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o oferty odnośnie spędzania wolnego czasu to ja uwielbiam czytac ksiązki, https://www.taniaksiazka.pl/ciern-klatwy-mroczna-basn-liz-braswell-p-1359912.html tutaj jest na przykład bardzo ciekawa zapowiedz mrocznej baśni którą mam nadzieje szybko otrzymać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franekkk
Antyk
Antyk


Dołączył: 25 Maj 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Maj 26, 2020 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

olo303 napisał:

Tak, moim zdaniem to fajna zabawa. Nie nastawiaj się na pieniądze od początku, nastaw się na to, żeby się dobrze bawić. Pieniądze przyjdą same jak zaczniesz obstawiać właściwie. Polecam mieć do tego dużo cierpliwości. Analiza, analiza i jeszcze raz analiza. Ja obstawiam hokej na Fortunie.

ok, to ja też wybiorę Fortunę na pierwszy raz. widziałem też, że w internecie jest mnóstwo stron, które oferują kody i bonusy do bukmacherów, korzystasz z takich stron? czy to zwykła ściema?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olo303
Antyk
Antyk


Dołączył: 25 Maj 2020
Posty: 3

PostWysłany: Sro Maj 27, 2020 07:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Franekkk napisał:

ok, to ja też wybiorę Fortunę na pierwszy raz. widziałem też, że w internecie jest mnóstwo stron, które oferują kody i bonusy do bukmacherów, korzystasz z takich stron? czy to zwykła ściema?

Korzystam. Tobie też polecam, bo można wyczaić dobre okazje. Jak chcesz zacząć obstawiać to wykorzystaj sobie kod promocyjny z bonusem na start z tej strony https://www.bukmacher-legalny.pl/kod-promocyjny-fortuna-bonus-na-start/. Masz tam 1000zł bonusu od wpłaty i 20 zł bonusu bez depozytu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Maj 27, 2020 07:47    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 6 z 12
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group