Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ślub
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Najpiękniejszy Dzień w życiu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 10:36    Temat postu: Ślub Odpowiedz z cytatem

Wzieliście ślub? Mieliście wesele? Opowiedz nam o tym:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Czw Maj 31, 2007 10:36    Temat postu:

Powrót do góry
Zaira
Barok
Barok


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 71

PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na najbliższą przyszłość nie planuję,ale jak każda kobieta marzę o tym by pojawić się w trochę mroczniejszym wydaniu na ślubnym kobiercu.Będzie to czarna dopasowana,długa,koronkowa suknia,przeplatana różanymi ornamentami...Wiem ten model odbiega od europejskiego,ale ja lubię taki niekonwencjonalizm Wink
_________________
Szczęście jest jak motyl: kiedy usiłujesz je złapać, zawsze wymyka ci się z rąk. Ale jeśli cichutko usiądziesz, to może samo do ciebie przyleci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mikasa
Antyk
Antyk


Dołączył: 07 Wrz 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2016 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam ślub dopiero za rok Smile
_________________
http://rolsped.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smalinosik
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 06 Sie 2017
Posty: 39

PostWysłany: Nie Sie 13, 2017 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze ślubu nie miałam, ale mam swój wymarzony obraz jak powinien wyglądać. Chcę, żeby to był wyjątkowy dzień, w którym poczuję się jak księżniczka. Znalazłam nawet hotel https://www.hotelponiatowski.pl/, który ma pałacowy wystrój. Sale balowe wyglądają niczym z bajki. Ciekawa jestem tylko jaki trzeba mieć budżet..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agawosia
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 29 Sie 2017
Posty: 26

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie wizja jest trochę inna. Chciałabym, żeby wesele było zorganizowane w starym wiejskim stylu. Najlepiej w jakiejś drewnianej stodole. Wiem, że to ekstrawagancki pomysł, ale naprawdę niewiele trzeba. Zainstalować zespół, ozdobić i ustawić stoły. Znalazłam już nawet catering w Lublinie w hotelu Locomotiva, więc cześć planu już mam za sobą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniska
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 230
Skąd: pmi

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 14:36    Temat postu: wesele Odpowiedz z cytatem

No... ja mam tuż przed sobą tę małą uroczystość Wink 28 października biorę ślub cywilny, a jakoś w lipcu za 5 lat kościelny, Tak się złożyło. Opowiem wam jak było tuż po ;p .
Wykorzystując ten temat, prosze Was o opinię w kwestii małego profesjonalnego show tanecznego - jakie chcemy urządzić na tym głównym że tak powiem, ślubie. Ma być z pompą, więc o tym pomyśleliśmy. Myślicie, że się sprawdzi?
_________________
MONISKA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 801

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To da Wam możliwość cieszenia się tym wyjątkowym dniem.

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz1 dnia Pon Sie 08, 2022 13:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalina
Antyk
Antyk


Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 18

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojejku, ślub już tak blisko a ja jeszcze niekoniecznie jestem przygotowana. I musiałam wziąć pożyczkę, choć nie było łatwo. Trochę zaległych długów się nazbierało, ale cieszę się, że znalazłam tę ofertę https://concash.pl/pozyczki-konsolidacyjne. Przekonałam się do połączenia wszystkich długów w jeden. Więc jeśli macie taki sam problem to jest rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tatjana
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 233

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 07:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, na pewno jeżeli chodzi o kwestie finansowe, ślub to spory wydatek. Niemniej jednak jest to przede wszystkim wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego z nas i na pewno wymaga odpowiedniej oprawy. Przede wszystkim musimy znaleźć odpowiednie miejsce, w którym będzie można zorganizować przyjęcie weselne. Moim zdaniem bardzo fajną opcją jest tutaj wesele w Lublinie , a tak konkretnie w restauracji Locomotiva. Obiekt bardzo ładnie się prezentuje, podobnie zresztą jak i sama sala, a jednocześnie możemy tutaj liczyć na bardzo fajne ceny "za talerz".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MniejszaNiż
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 06 Paź 2017
Posty: 814

PostWysłany: Pon Lis 06, 2017 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku był to najpiękniejszy dzień w życiu.
Była najbliższa rodzina i znajomi.
Razem około 50 osób.
Sala weselna pod Warszawą To tutaj odbyła się nasz impreza. Piękna sala, pyszne jedzenie super obsługa
Polecam jeśli szukacie sali w tej okolicy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
modern
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 114

PostWysłany: Sob Gru 16, 2017 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas wydatki zwrocily sie w sumie i to z nawiazka. robilismy wesele dla 70 osob i byla to raczej uroczystosc niz wesele. zalezalo nam na weselu "z klasa". nie chcielismy ani wiszacej na drągach kielby ani pijackich przyspiewek. duza role u nas odegral catering i tutaj polecam macro bios bar - ogromne uznanie za profesjonalizm. dodatkowo tez przystroili nam stoly. jedzenie bylo wytworne podzielone na wegetarianskie i standard dla roznych gosci. jakby co podrzucam linka http://macrobiosbar.pl/oferty-specjalne/dla-ciebie-i-twoich-przyjaciol/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maria30
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 328

PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nie brałam, za to mój brat choć młodszy ma już za sobą obrączkowanie. Pamiętam że wybral piękną sale weselną pod Warszawą, bodajże tutaj http://www.hotellamberton.pl/wesele/ Zabawa była przednia! Zresztą byłam na wielu weselach i tutaj muszę postwić wieli plus za organizację oraz obsługę, bo to miejsce bije na głowę konkurencje ! Jeżeli ktoś jeszcze sie nie obrączkował to Polecam ten hotel pod Warszawą!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga32
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 508

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na weselach ląduję tylko jako gość na razie, ale to też wiąże się z przygotowaniami. Sam wybór sukienki na wesele jak widać tutaj https://www.kostium.com/sukienki-na-wesele nie jest prosty, bo modeli mnóstwo i każdy piękny. Do tego dodatki, pomysł na prezent itd. Ale fajnie ten dzień dzielić z rodziną i przyjaciółmi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gefito88
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 354

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zerknąć na tę ofertę - http://mawit.com.pl/aktualnosci/projekty-domow-tanich-w-budowie/
Tutaj mają super propozycje na prezent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adam.jarosz.89
Antyk
Antyk


Dołączył: 25 Sty 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 11:59    Temat postu: Ślub w blasku fajerwerków Odpowiedz z cytatem

Mój najpiękniejszy dzień to ślub z moją ukochaną. Zadbałem o odpowiednią oprawę w postaci pokazu fajerwerków i teraz wspominamy ten dzień również w sylwestra, gdy stoimy razem na tarasie i się przytulamy. Mamy tak jakby dwie rocznice ślubu w roku Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Sty 25, 2018 11:59    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Najpiękniejszy Dzień w życiu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 1 z 16
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group