Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowie i uroda
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jenna
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2020 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wiedziec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Kwi 10, 2020 17:15    Temat postu:

Powrót do góry
instamama
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2020 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA wam mogę polecić ze swojej strony na walkę z suchą skórą parę dobrych i sprawdzonych sposobów. Przede wszystkim stosuje produkty https://dermika.pl/ od wielu lat z powodzeniem i póki co nie zamierzam ich wymieniać na inne, bo bardzo dobrze wpływają na kondycję mojej skóry, zarówno twarzy jak i całego ciała. Poza tym trzeba pamiętać o regularnym nawadnianiu, ja pije wode co jakieś 20 minut, nie chodzi o to, żeby wlać w siebie nie wiadomo ile , bo to się mija z celem, ale trzeba być regularnym w tym Wink warto też zmienić dietę, wszelkiego rodzaju fast foody jak i cukier tzn słodycze mają bardzo negatywny wpływ na cerę i jeżeli chcecie mieć zdrową i piękną skórę, a przedewszystkim młodo wyglądać w późniejszych latach to niestety warto z nich zrezygnować. Pamiętaj też o tym, że słońce mimo tego, że jak cię opali poprawia wygląd to w dłuższej perspektywie ekspozycja na słońce tak naprawdę wpływa na przyśpieszenie starzenia się naszej skóry , więc trzeba stosować filtry, nawet zimą, najlepiej 50 Smile
Powrót do góry
moniszka
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2020 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dbanie o siebie jest ogromnie ważne, dlatego warto pielęgnować swoje cialo, zdrowo się odżywiać i regularnie ćwiczyć.
Powrót do góry
kamamama
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2020 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowie i uroda na pewno idą w parze, ja dlatego o skórę dbam nie tylko od zewnątrz ale i od środka, kupiłam sobie parę tygodni temu kapsułki oeparol i codziennie biorę. Nie jest to duzy wysiłek a fajnie wplynął na moją skórę, która zaczęła wygląda na barrdziej nawilżona.
Powrót do góry
Ritez
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Nie Maj 03, 2020 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w leczeniu swojego zdrowia stawiam tylko na sprawdzone środki takie jak np. środek odkażający Octenisept. Wszechstronny środek bez recepty o działaniu bakteriobójczym i nie tylko, który doskonale sprawdza się m.n. do odkażania ran.
Powrót do góry
towka
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Maj 08, 2020 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny. Jestem ciekawa czy któraś z Was korzystała z tego kremu na pękające pięty: https://shefoot.pl/pl/produkty-konsumenckie/krem-na-suche-i-pekajace-piety/ ? Niestety od jakiegoś czasu ten problem mi doskwiera. Pięty są suche, popękane i niestety bolą. Zależy mi na tym, aby były zadbane nawilżone. Dlatego zastanawiam się czy warto kupić ten krem? Dajcie znać, jeśli któraś z Was go używała. Smile
Powrót do góry
fondej13
Renesans
Renesans

PostWysłany: Pią Maj 08, 2020 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zioła, zdrowa żywność, kosmetyki jak i wiele innych pozwoliło mi na poprawę jakość mojego życia i zdrowia. Kto by pomyślał, że wystarczy tylko wprowadzić zmiany w diecie! Udało się to wraz z produktami, jakie zapewnili https://zioladar.com.pl/oferta . Dokładnie takiej jakości było mi trzeba a ja czuję się znacznie lepiej.
Powrót do góry
mayczak
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Pią Maj 08, 2020 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do urody to ja niedawno postanowiłam się trochę upiększyć i byłam na liftingu twarzy. Wykonywany laserem kosmetycznym wysokiej jakości od https://shar-pol.pl/ w gabinecie mojej znajomej dał bardzo dobre efekty, wyglądam i czuję się teraz młodziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mannia
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Pią Maj 22, 2020 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojej mamie znacznie pogorszyło się zdrowie związane ze słuchem. Należało coś z tym zrobić i to jak najprędzej. Wpadliśmy na pomysł w postaci zakupienia aparatu słuchowego Oticon. Zaproponowany przez firmę Sonido https://www.sonido.pl/ okazał się prawdziwym zbawieniem!
Powrót do góry
jan4437667
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sob Maj 23, 2020 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona zawsze mi powtarza żebym dbał o zdrowie.Bo jak o zdrowie nie będę dbał to będzie bardzo źle.Wczoraj nawet przeczytałem artykuł https://redtips.pl/uroda/nasz-wyglad-nasze-zdrowie.html .
Powrót do góry
maria30
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Pią Cze 12, 2020 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o medycynę estetyczną to ja chciałam na stronie jaką jest https://jadoreinstytut.com/warszawa/dlonie-i-stopy/regeneracja-dloni-i-stop/ umówić się na zabiegi regenerujące dłonie oraz stopy, taki manicure i pedicure bardzo by sie przydały w sezonie letnim.
Powrót do góry
RyszardL
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Sob Cze 13, 2020 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytałem fajny blog super
swierk995
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Cze 19, 2020 08:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem sport to zdrowie! nie zawsze bo faktycznie pracując jako lekarz fizjoterapeuta w białym fartuszku muszę leczyć to skręcenia to złamania.. jednak bieganie na świeżym powietrzu na prawdę nam pomaga!
urodziwa
Barok
Barok

PostWysłany: Wto Cze 23, 2020 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo interesujący wątek. A może, któraś z was stosowała tabletki na obrzęki nóg i mogłaby coś o nich powiedzieć? Zastanawiam się nad leczeniem tej przypadłości.
Powrót do góry
fretka1
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Pią Cze 26, 2020 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twoje zdrowie to poważna sprawa, o którą zwyczajnie warto zadbać. Przede wszystkim w pewnym wieku, dobrze jest podejść do tematu z otwartością i zrozumieć wszystkie jego elementy. Dlatego też zacznij od podstaw. Jeśli czujesz, że Twój słuch nie jest taki jak powinien, skorzystaj z https://www.geers.pl/ gdzie znajdziesz pomoc i wsparcie w tym aspekcie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Cze 26, 2020 21:46    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8
Skocz do: