Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Studia zaoczne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kicałka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 570

PostWysłany: Sro Maj 01, 2019 14:27    Temat postu: Studia zaoczne Odpowiedz z cytatem

sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek menedżer imprez kulturalnych i sportowych: http://www.wszop.edu.pl/kierunki-studiow,2,2,54,54,0 mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Maj 01, 2019 14:27    Temat postu:

Powrót do góry
Kindzia0034
Renesans
Renesans


Dołączył: 30 Lis 2017
Posty: 60

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kierunek brzmi naprawdę ciekawie i przyszłościowo. Wybierając studia trzeba dobrze przeanalizować, jakie mamy po nich szanse na znalezienie dobrze płatnej i przyjemnej pracy. Studia to najlepszy czas w życiu, szczególnie jeśli jeszcze wybierze się mieszkanie dla studenta Kraków. Tam można zaznać prawdziwie srudenckiego życia, poznać ciekawe osoby, ale jednocześnie mieć również komfortowe warunki do nauki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
greece1
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 14 Kwi 2019
Posty: 33

PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kindzia0034 napisał:
Kierunek brzmi naprawdę ciekawie i przyszłościowo. Wybierając studia trzeba dobrze przeanalizować, jakie mamy po nich szanse na znalezienie dobrze płatnej i przyjemnej pracy. Studia to najlepszy czas w życiu, szczególnie jeśli jeszcze wybierze się mieszkanie dla studenta Kraków. Tam można zaznać prawdziwie srudenckiego życia, poznać ciekawe osoby, ale jednocześnie mieć również komfortowe warunki do nauki.


O widzisz, a akurat będą szukać od października mieszkania bo mam plan pójść na skandynawistykę na wse.krakow.pl/pl/studia/studia-i-stopnia/skandynawistyka-studia-filologiczno-biznesowe w Krakowie. Może znajdę tam jakieś mieszkanko dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafon
Antyk
Antyk


Dołączył: 18 Lut 2019
Posty: 8

PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówicie że planujecie studia w Krakowie? Super, na pewno będziecie zadowoleni. Jeśli będziecie szukać mieszkania to polecam Wam Unibase. Moim zdaniem jest to najlepszy akademik w Krakowie. Może się kiedyś spotkamy na korytarzu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marta3
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 24 Sty 2019
Posty: 97

PostWysłany: Wto Lip 16, 2019 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie bardzo ciekawy pomysł. Nigdy nie studiowałam czegoś takiego, a przedmioty na takich studiach mogą być bardzo interesujące. Ja sama wybieram się teraz na studia zaoczne, na kierunku zarządzanie. Interesuje mnie zwłaszcza specjalność HR manager i coaching biznesowy. Wybrałam uczelnię UTH, tutaj https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/licencjackie/zarzadzanie/hr-manager-i-coaching-biznesowy są wszystkie informacje na ten temat. Gdyby ktoś był zainteresowany to polecam! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werka2
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 556

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2019 07:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja chyba wybrałam dość nietypowo bo zapisałam się własnie na położnictwo na MUM-ie ( Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie). Moja siostra studiowała tu wcześniej pielęgniarstwo i była mega zadowolona z poziomu, zajęć, praktyk itd. Teraz pracuje w zawodzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
reggie
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Wrz 2019
Posty: 1

PostWysłany: Nie Wrz 15, 2019 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze bardzo chciałam studiować, ale niestety, nie było mi to dane. Sytuacja rodzinna zmusiła mnie do szybkiego podjęcia pracy. Nie jestem z tego powodu zadowolona, ale już pogodziłam się, że mogę tylko pomarzyć o swoim wymarzonym zawodzie. Nie jest źle, bo zarabiam całkiem nieźle.
_________________
pogrzeby poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rovur
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie Wrz 15, 2019 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Studia zaoczne to fajna sprawa, ale trzeba szczerze przyznać, że jednoczesna praca i studia, to jest duże obciążenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patrycja
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 155

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od października zaczynam studia magisterskie na kierunku Prawo w Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu: https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/prawo-5-letnie-studia/ Bardzo się stresuję, bo nie wiem, co mnie czeka. Z opowieści kolegów słyszałam, że Pani w dziekanacie jest bardzo pomocna, a wykładowcy w ciekawy sposób prowadzą zajęcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panhard
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 2250

PostWysłany: Sob Lis 16, 2019 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele szukałem w necie informacji na ten tamat i znalazłem! https://kamagra.waw.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
urodziwa
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 116

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2020 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam studia zaoczne Very Happy Wcześniej studiowałam dziennie i mieszkałam w nowoczesnym akademiku, ale to nie to samo co własny dom Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
urodziwa
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 116

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2020 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja studia wspominam bardzo dobrze, głównie dzięki temu, że mieszkałam w prywatnym akademiku w Krakowie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
juupik
Antyk
Antyk


Dołączył: 14 Kwi 2020
Posty: 3

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2020 16:41    Temat postu: studia Odpowiedz z cytatem

witam

Chciałbym zrobić podyplomowe studia menażerskie. Czy możecie mi jakieś polecić??
_________________
najnowszy katalog ekt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
12gosia12
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Gru 2019
Posty: 20

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2020 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawą propozycją są studia o kierunku gospodarowanie nieruchomościami https://vizja.pl/studia-wyzsze/gospodarowanie-nieruchomosciami,ws41.html . W obecnych czasach rynek nieruchomości bardzo się rozwinął i podejrzewam, że przez najbliższe kilkanaście lat, będzie to tendencja wzrostowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Kwi 29, 2020 21:14    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group