Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jedzenie dla dzieci

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kicałka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 570

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2020 17:59    Temat postu: Jedzenie dla dzieci Odpowiedz z cytatem

Witajcie, tak się zastanawiam, w którym miesiącu życia dziecka rozszerzaliście dietę, co podawaliście na początek. Wiem, że można kupić gotowe w słoiczkach jedzenie dla dzieci . Widziałam sporo takich słoiczków w niektórych sklepach z półkami dla dzieci. Czy podajecie takie obiadki, deserki swoim dzieciom ? Jeśli tak to od którego miesiąca ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Kwi 02, 2020 17:59    Temat postu:

Powrót do góry
pandemonik
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 17 Paź 2018
Posty: 424

PostWysłany: Pon Paź 26, 2020 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My bardzo rzadko podawaliśmy słoiczki. Przeważnie miksowaliśmy domowe jedzenie, a kolejno wprowadzaliśmy stopniowo pokarmy stałe. Nie pamiętam dokładnie kiedy ale wiem, że stosunkowo wcześnie w diecie naszego malucha zagościła kasza jaglana, która jest lekkostrawna i bardzo zdrowa. Polecam poczytać o jej wartościach, np. na stronce https://onedaymore.pl/blog/kasza-jaglana-wlasciwosci-i-wartosci-odzywcze/ gdzie opisane są w rzetelny i przystępnych sposób. Ach, zapomniałbym, kaszę jaglaną mogą jeść osoby w nietolerancją glutenu, na pewno dla wielu z Was będzie to pocieszająca informacja. Naszemu synkowi przygotowujemy tę kaszę najczęściej z musami owocowymi, utartym jabłkiem albo warzywami gotowanymi na parze. Mi z kolei smakuje w pikantnych sałatkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Paź 26, 2020 20:58    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group