Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Budowa domu
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
staniczek
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 21 Sty 2019
Posty: 92

PostWysłany: Czw Lut 20, 2020 11:49    Temat postu: Budowa domu Odpowiedz z cytatem

Decydując się na budowę domu coraz częściej wybieramy firmę, która kompleksowo zadba o wszystkie elementy budowy od fundamentów poprzez ogrzewanie, okna, drzwi, dach czy posadzki. W ten sposób oszczędzamy nie tylko czas ale i pieniążki a za wszelkie ewentualne usterki odpowiada jedna firma. Jeśli szukasz wykonawcy swojego domu zapraszamy do kontaktu http://www.budmar.rzeszow.pl/ - kompleksowa budowa domów to nasza specjalność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Czw Lut 20, 2020 11:49    Temat postu:

Powrót do góry
Fei6fue
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Lut 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lut 21, 2020 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taka firma to podstawa.
-
Jak zdobyć pozwolenie na broń sportową
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcin.korczek
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Lut 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lut 24, 2020 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nas też czeka na wiosnę budowa domu i zaczynamy powoli myśleć już o różnych materiałach. Zaczynam się też zastanawiać jakie parapety zewnętrzne wybrać. Podobno te z blachy są całkiem ok. Ma ktoś? Możecie coś powiedzieć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ciri
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lis 2019
Posty: 385

PostWysłany: Czw Mar 12, 2020 08:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A z pomocy jakich firm korzystacie przy okazji wykonywania takich właśnie prac? Wynajem maszyn budowlanych okazuje się być czasami konieczny, więc według mnie warto jest rozejrzeć się za jakąś firmą, która miałaby takie coś w ofercie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misst
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 160

PostWysłany: Pon Mar 16, 2020 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co zerknij sobie tu http://www.perfopol.pl/pl/Blachy_perforowane__informacje i wcześniej omów niektóre sprawy z architektem na pewno nie zaszkodzi. Będziesz mogła już wcześniej wszystko zamówić i będziesz wiedziała co i jak.
Ja właśnie tak robiłam i dużo nam to przyspieszyło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lie4na2
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon Mar 16, 2020 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto brać kompleksowe usługi.
-
panele fotowoltaiczne poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trini
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 225

PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie dobrego składu budowlanego to zajrzycie do składu Gut-Bud w Raszynie - https://www.budowlanematerialyraszyn.pl/ . Mają pełną ofertę materiałów budowlanych, od najlepszych producentów, w bardzo korzystnych cenach. Pracownicy zawsze chętnie wam pomogą, obliczą ile czego trzeba. Kupicie u nich wszystko co potrzeba do budowy, czy remontu dachu od fundamentów, aż po dach. Posiadają także ekipę budowlaną, której można zlecić budowę domu, wykonanie elewacji czy ocieplenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
napa
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Mar 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli szukasz ciekawych inspiracji na to jak się urządzić to koniecznie zajrzyj sobie na http://mieszkanioweinspiracje.pl/category/aranzacje - tam jest tyle ciekawych pomysłów, zarówno takich typowo designerskich ale i praktyczne rozwiązania są przedstawiane. Na pewno Ci się przyda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patrycja
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 157

PostWysłany: Wto Mar 24, 2020 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedna firma od wszystkiego to bardzo wygodna opcja. Aczkolwiek często bywa tak, że wiele rzeczy możemy wykonać samodzielnie, albo z niewielką pomocą krewnych lub znajomych. W takich sytuacjach warto poszukać fachowców jedynie od konkretnych robót czy formalności. Na przykład przy ustalaniu typu fundamentów czy na przykład wybór pali przemieszczeniowych będzie odpowiedni i w kwestii innych formalności które trzeba załatwić na samym początku, a które będą rzutować na solidność i trwałość całej budowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
urodziwa
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 116

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2020 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja budowa już prawie jest na finiszu. Zakupiliśmy już okna i wybraliśmy SmartWindow System. Świetna innowacja Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 405

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2020 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo przemawiają do mnie piece kaflowe https://bielsko-kominki.pl/piece-kaflowe Jak dla mnie jest to dość tani i skuteczny sposób ogrzewania. Czy ktoś ma taki piec u siebie w domu? Ponadto, mysle ze taki piec fajnie wkomponuje sie wnetrza i andaje pomieszczeniu stylu i wyglądu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leśnikowa
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 142

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2020 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dawna zamierzałam zakupić stary dom po dobrej cenie i przeprowadzić remont generalny. Tak się też stało i kiedy przyszedł czas na wybór systemu ogrzewania, zdecydowałam się na kocioł automatyczny na pellet od defro https://www.defro.pl/ . Konkretnie to model Alfa III, bo idealnie pasował mi parametrami jak i gabarytami. Porządny system, bezproblemowy w obsłudze, więc to co chciałam to otrzymałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaradna
Renesans
Renesans


Dołączył: 27 Mar 2020
Posty: 48
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2020 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukując firmy,której zlecimy budowę naszego domu,warto przejrzeć kilka ofert,porównać je ze sobą,biorąc pod uwagę wspomnianą już wcześniej kompleksowość usług,ale też czas realizacji całego projektu,oczywiście koszty, ale też gwarancję,jaką daje firma na wykonane prace.Dobrą ofertę na budowę domów szkieletowych ma firma https://skandhouse.pl/
Oferuje usługi na wysokim poziomie,kompleksową opiekę na każdym etapie budowy domu,załatwienie wszystkich niezbędnych pozwoleń,a także daje nam gwarancję na zrealizowane przez nich prace.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamapiotra
Antyk
Antyk


Dołączył: 05 Gru 2018
Posty: 14

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2020 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budując dom pamiętajmy ,że wybór dobrego projektu (takiego bez kompromisów) sprawi ,że będziemy zadowoleni i unikniemy wielu problemów w tym poprawek.Wcale nie musimy też zlecać wykonania indywidualnego projektu bo na rynku jest bardzo dużo dostępnych bardzo dobrych - gotowych projektów. Moja znajoma z pracy dość długo szukała a w zasadzie przebierała i już śmialiśmy się ,że nic chyba nie znajdzie. Projekt o nazwie dom z widokiem https://www.mgprojekt.com.pl/Dom-z-widokiem-5 jednak jest bardzo ładny i uważam ,że warto było tyle szukać , bo wizualizacja jest bardzo obiecująca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hudini
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Kwi 2020
Posty: 3

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2020 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu potrafi być koszmarem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Kwi 20, 2020 22:03    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 1 z 13
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group