Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

seks problem
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karol135
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Mar 2020
Posty: 3

PostWysłany: Nie Mar 15, 2020 21:30    Temat postu: seks problem Odpowiedz z cytatem

Panowie jest problem, no nie staje mi podczas seksu, jestem podniecony wszystko cacy a jak co do czego to nic, partnerka zawiedziona, w kółko się kłócimy, nie cuzje się jak pełnowartościowy facet. Są jakieś sensowne suple albo coś co mi pomoże?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Mar 15, 2020 21:30    Temat postu:

Powrót do góry
keli
Antyk
Antyk


Dołączył: 26 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może partnerka Ci po prostu nie odpowiada i stąd ten problem Razz zastanawiałeś się nad tym? nie mówię nic złego, ale może nie ma co faszerować się chemią tylko pomyśl o tym, że kobieta Cię nie podnieca Razz ja miałem podobnie i w końcu spróbowałem innej zabawy przez najlepsze sex portale i zawiodę Cię albo nie - problem od razu zniknął Razz wszystkie sprawy wróciły natychmiast do pionu Razz rozstałem się z poprzednią dziewczyną i teraz mam inną, która zdecydowanie lepiej na mnie działa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marselina
Antyk
Antyk


Dołączył: 01 Kwi 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2020 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagrajcie sobie razem w gry erotyczne, kupcie kilka gadżetów do urozmaicenia tych spraw =)
Żebyś długo nie szukał i nie wybierał, dodam Ci tu stronę, gdzie są sprawdzone sex gry dla par https://ero-gry.pl
Razz powodzenia Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karol135
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Mar 2020
Posty: 3

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2020 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odpowiada mi i to bardzo, myslę, że to kwestia stresu, dużo się dzieje, ciągle jakieś problemy. Kumpel mi polecił maxon active, wziąłem na razie raz przed stounkiem i było świetnie, w końcu byliśmy obydwoje zadowoleni z seksu. Psychicznie też się o wiele lepiej czuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tatjana
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 233

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2020 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takiej sytuacji może warto sięgnąć np. po tego typu gadżety https://sexshop112.pl/protezy-penisa-przedluzki-nakladki/2190-najlepsza-na-rynku-przedluzka-nakladka-na-penisa-17-cm.html . Generalnie najważniejsze jest to, żeby w życiu erotycznym nie zapanowała rutyna, bo może ona zniszczyć nawet najlepszy związek, a takie zabawki jakby nie patrzeć, zawsze wprowadzają odrobinę pikanterii:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malena1
Renesans
Renesans


Dołączył: 17 Maj 2018
Posty: 60

PostWysłany: Sob Cze 20, 2020 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważna jest antykoncepcja, pewne zabezpieczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamila
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 96

PostWysłany: Sob Cze 20, 2020 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z poprzedniczką. Odkąd belarę stosuję to przestałam się stresować, że coś pójdzie nie tak mimo, że mąż stosował zabezpieczenie. Bałam się wpadki. Teraz przyjemność z seksu jest dużo większa, częściej się kochamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Drygi
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Lip 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lip 08, 2020 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie problemy mogą się zdarzać, jak facet się będzie zbliżał do czterdziestki lub z powodu innych czynników, takich jak stres, zła dieta, otyłość i tym podobne. Ale są na to sposoby - wystarczy poczytać tutaj http://miecio.pl/ i ruszyć do działania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymik
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Lip 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lip 16, 2020 00:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jest problem, to trzeba się nim zająć i to jak najszybciej, zanim - jak to się mówi - siądzie na psychikę. Tutaj http://hetmanska-wisnicz.pl/ mają porady jak z tym działąć i co robić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarinaMa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 281

PostWysłany: Sro Sie 05, 2020 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to zawsze pamiętać o rozwadze. Przecież seks może być bezpieczny i przyjemny. Na pewno powinniście zajrzeć do https://econdom.pl/k/24/lubrykanty i tam poszukać gadżetów, które mogą pomóc Wam w urozmaiceniu Waszych łóżkowych przygód. To świetna opcja Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panhard
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 2250

PostWysłany: Pon Sie 17, 2020 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym https://presscontent.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frisa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 1321

PostWysłany: Wto Sie 25, 2020 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewątpliwie trudno jest rozmawiać o takich sprawach z partnerką, rodziną czy też ze znajomymi. Właśnie dlatego warto sobie zerknąć tutaj https://naszseks.pl/ . Jest tam bowiem wiele cennych i praktycznych informacji na temat różnych problemów. Znajdziecie tam sporo porad, czy też praktycznych wskazówek. Być może dzięki nim życie erotyczne wróci do normy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
munka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 746

PostWysłany: Sro Wrz 02, 2020 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

malena1 napisał:
Ważna jest antykoncepcja, pewne zabezpieczenie.




To prawda, wiem jaki miałam stres zanim jeszcze zaczełam na stałe stosować antykoncepcję w postaci tabletek vines. Teraz jest zupełnie inaczej, mogę być spontaniczna i kochać sie bez obaw o nieplanowaną ciążę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nesska
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Wrz 2020
Posty: 1087

PostWysłany: Wto Sty 19, 2021 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli pojawia się lęk przed seksem, strach przed seksem, genofobia, lęk przed dotykiem to warto dowiedzieć się więcej jak sobie z tym poradzić i z czego może to wynikać. Na blogu znajdziecie trochę więcej wskazówek i trzymam kciuki, aby to się udało!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leśnikowa
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 142

PostWysłany: Nie Mar 07, 2021 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie jedynie co to pojawił się dyskomfort związany z suchością pochwy. Chciałam od razu pozbyć się mojego problemu, dlatego też zakupiłam w aptece żel intymny feminum który praktycznie od razu przyniósł mi ulgę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Mar 07, 2021 14:49    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group