Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

auto
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mizzi
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 99

PostWysłany: Sob Paź 19, 2019 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W firmie mamy fordy, niedawno miały wymieniane opony w ASO https://m.exactag.com/cl.aspx?tc=40eea11a02e5912a8937f1351e0d3cef&url=https://akcjaserwisowa.pl/dostawcze_opony niezła cenę teraz mają na opony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Paź 19, 2019 19:17    Temat postu:

Powrót do góry
Abi Ubu
Renesans
Renesans


Dołączył: 27 Lis 2018
Posty: 48

PostWysłany: Pią Paź 25, 2019 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mercedes glc coupe po faceliftignu to ostatnio coraz bardziej popularna opcja. Sam do końca nie rozumiem fenomenu przeróbek estetycznych samochodów, gdybym ja się za to miał brać, to pogrzebałbym coś przy napędzie, albo układzie paliwowym, żeby podkręcić osiągi. A wy co myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karuma
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Maj 2019
Posty: 296

PostWysłany: Sro Paź 30, 2019 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie ostatnio udało się uszkodzić na tyle poważnie oponę w samochodzie, że nie było ratunku. Trzeba było szukać jakiegoś wulkanizatora. Wiadomo, że najszybciej znaleźć takiego w sieci, więc tam zajrzałam. Natrafiłam w pobliżu na https://e-laweta.com.pl/wulkanizacja-sosnowiec-24-h/ i skorzystałam. Panowie podjechali pod wskazany adres usunęli usterkę dzięki czemu możliwa była dalsza podróż. Świetne rozwiązanie taka mobilna wulkanizacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karuma
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Maj 2019
Posty: 296

PostWysłany: Nie Lis 03, 2019 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podejrzewam, że pewnie tak zrobię jak moje auto będzie wiekowe, ale póki co jeszcze przez długie lata będzie mi służyć. Ostatnio chciałam sprawdzić jego możliwości i zdecydowałam się na lekcje. Taka nauka jazdy po torze pozwoliła mi poznać możliwości mojego samochodu, jego moc, a także jak auto się zachowuje. Uważam, że takie lekcje wiele dają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiunia
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 184

PostWysłany: Sro Lis 06, 2019 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, że o każdy samochód warto odpowiednio zadbać. Teraz na rynku dostępne są profesjonalne kosmetyki samochodowe , które znacznie to zadanie ułatwiają. Wystarczy poszukać tego, co jest nam potrzebne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lejla
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 126

PostWysłany: Sro Lis 13, 2019 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samochód musi być sprawny i niezawodny. Dlatego trzeba o niego dbać nie tylko z zewnątrz ale również wewnątrz pilnując wymiany filtrów czy oleju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel
Antyk
Antyk


Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lis 26, 2019 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze się złożyło, że założyłem tutaj konto. Znalazłem już wiele ciekawych i przydatnych rozwiązań.
_________________
Życie jest bardzo niebezpiecznym zajęciem. Śmiertelność sięga 100 procent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patryk_4
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 184

PostWysłany: Czw Sty 16, 2020 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Części pneumatyczne do zawieszenia szczególnie do aut marki Audi, Mercedes czy BMW to główne artykuły na http://zawieszeniapneumatyczne.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
munka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 756

PostWysłany: Sro Sty 22, 2020 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o mnie chodzi to najbardziej podobają mi się samochody porsche, nawet miałam okazję takim autem jeździć podczas jazdy testowej w salonie Porsche Centrum Sopot bo rozważam zakup takiego samochodu na firmę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vengerberg
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lut 2020
Posty: 398

PostWysłany: Nie Lut 23, 2020 00:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojj powiem Wam, że mi ostatnio padł akumulator niestety i musiałam zainwestować w nowy. Na szczęście zakupiłam od https://mobilny-akumulator.pl działa już długo nie narzekam. Bo poprzednie akumulatory to sie wyładowały po kilku miesiacach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pepin102
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Lut 2020
Posty: 5

PostWysłany: Nie Lut 23, 2020 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o samochody to zdecydowanie polecam zadbać o odpowiednie lakierowanie go. Do tego zdecydowanie polecam tą firmę https://auto-lakiernik.pl/ . Profesjonalnie podejdą do robionej roboty, a ty będziesz mógł cieszyć się swoim autem jak nowym! Sam korzystałem z ich usług parę tygodni temu i muszę powiedzieć, że jestem zachwycony.
_________________
To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrzej333
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Lut 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro Mar 04, 2020 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopóki nic w samochodzie się nie zepsuje to jest bardzo dobrze.Gorzej jak w samochodzie coś się zepsuje jak mi ostatnio skrzynia biegów.Musiałem ją kupić na stronie skrzynia biegów łożyska .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bendy
Barok
Barok


Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 79

PostWysłany: Sob Mar 21, 2020 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O swój samochód można zadbać samodzielnie i produkty https://e-lakiernik.net/pielegnowanie będą to umożliwiały. Jak najbardziej kilka zabiegów tego typu już odmieni samochód. Nie tylko sprawność i stan techniczny auta się liczy. Warto dlatego wybrać takie pasty do pielęgnacji auta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniska
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 230
Skąd: pmi

PostWysłany: Wto Mar 31, 2020 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marzy mi się móc prowadzić samochód, ale tak naprawdę za bardzo nie wiem, co trzeba robić i jak. To znaczy tu www.badania-kierowcow.warszawa.pl/badania-kierowcow-ile-sa-wazne/ na badania pójdę, to wiem i potem odpowiedniej szkółki poszukać muszę, ale martwię się, co dalej. Czy egzaminy są tak trudne, jak mówią?
_________________
MONISKA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fondej13
Barok
Barok


Dołączył: 31 Mar 2020
Posty: 68

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2020 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój samochód pilnie wymagał wymiany akumulatora. Zdecydowałem się na ten ruch, a w jego realizacji pomogli www.baterie.com.pl To z ich oferty zakupiłem wymagany produkt i mój samochód wrócił na drogę, tak jak sobie tego życzyłem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Kwi 15, 2020 12:14    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group