Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobre kosmetyki
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kicałka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 570

PostWysłany: Pią Mar 27, 2020 16:12    Temat postu: Dobre kosmetyki Odpowiedz z cytatem

A może warto wziąć przykład z kobiet żyjących w Arabii Saudyjskiej,są zadbane,nie mają problemów skórnych,ich twarze są zawsze gładkie i zadbane.W Polsce mamy już sklep ,który specjalizuje się w kosmetykach sprowadzanych z tamtych,dalekich stron,z naturalnych balsamów,peelingów i kremów do każdego rodzaju cery.Sklep https://yasmeen.pl/wedlug-marek/kosmetyki/kosmetyki-malezyjskie.html ma w swojej ofercie kosmetyki na bazie migdałów,miodu,kurkumy,cynamonu,miodu,jaśminu i nie tylko.Oferta jest bardzo bogata,a ceny przystępne dla każdego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Mar 27, 2020 16:12    Temat postu:

Powrót do góry
urodziwa
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 116

PostWysłany: Wto Mar 31, 2020 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe spostrzeżenie Smile Lubie kosmetyki tego typu. Do włosów używam Kallos, sklep online zapewnia mi niskie ceny ich produktów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sima
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 681

PostWysłany: Wto Mar 31, 2020 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio pasują mi kosmetyki azjatyckie. Nie wiem czy znacie Holika Holika. Wynalazłam je w sklepie https://www.ezebra.pl/ a dopiero później zaczęłam czytać, jak rewelacyjnie potrafią oddziałowywać, szczególnie w obszarze twarzy. Wcześniej już starałam się kupować kosmetyki naturalne, tak by nie faszerować się nadto chemią. Nie znam firmy o której tu wspominacie, ale nie wykluczam, że wypróbuję. Należę do osób stawiających na nowe rzeczy, nie tylko zresztą w kosmetykach. Póki co dobrze na tym wychodzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nowoczesna20
Renesans
Renesans


Dołączył: 19 Sty 2020
Posty: 49

PostWysłany: Pon Cze 15, 2020 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio zaszalałam na promocji w rossmanie i się obkupiłam w wiele kosmetyków do makijażu ale najbardziej cieszy mnie odżywka Eveline SOS do paznokci bo mam je w kiepskim stanie Sad od noszenia tych rękawiczek Sad ale kiedyś już używałam tej odżywki i wtedy pomogła, więc ponawiam kurację

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
małpeczka
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 06 Sie 2019
Posty: 88

PostWysłany: Czw Cze 18, 2020 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłam ostatnio mus do mycia twarzy z dawką owocowego szaleństwa z linią Blueberry C-TOX. z bielendy. bardzo fajny kosmetyk . Buzia jest taka odświeżona Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joAnna
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 05 Kwi 2019
Posty: 145

PostWysłany: Pon Cze 29, 2020 04:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj hit pielegnacyjny to seria dermofuture nature Smile przekonałam sie na własnej skórze (DOSLOWNIE!!) ze dziala cudnie! Zalezalo mi przede wszystkim na to, zeby zadbac o odpowiednie nawilzenie no i odzywienie skóry, ostatnio troche to zaniedbałam na szczescie dzieki tym kosmetykom udało sie doprowadzic ją do porządku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamamama
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 220

PostWysłany: Nie Lip 12, 2020 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w moich letnich hitach jest pomadka oeparol sunnyday, przyjemna dla ust, nawilża, wygładza, jak mam gdzieś wyjść na zewnątrz to obowiązkowo na usta nakładam. Skóra sie tak szybko nie przesusza, jest dodatkowo chroniona pred promieniowaniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElTango
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 578

PostWysłany: Czw Lip 23, 2020 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w domu jednym z podstawowych kosmetyków są antyperspiranty. Szczególnie teraz, gdy jest tak ciepło dobry antyperspirant to podstawa. Ostatnio kupiłam mężowi antyperspirant do stów https://www.manfoot.pl/pl/produkty/antyperspirant-do-stop/ . Mimo że naprawdę dba o higienę to strasznie pociły mu się stopy ;/ Jak zdjął buty po całym dniu pracy to byłą masakra ;/ Na szczęście ten antyperspirant działa super i nogi przestały mu się pocić. Oczywiście trzeba go używać regularnie a nie raz na jakiś czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatula
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 415

PostWysłany: Czw Paź 29, 2020 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eveline ma faktycznie fajne odzywki, ja szczególnie lubię tą 8w1 chyba najbardziej popularna jest Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zmoraja
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 290

PostWysłany: Pią Paź 30, 2020 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepsze są kosmetyki naturalne, eko. Bardzo fajny wybór takich kosmetykow znajdziecie tu https://www.bee.pl/kosmetyki-naturalne-na-prezent-a-667.html Są tu propozycje dla kobiet i mężczyzn. A ja tym razem zwróciłam uwagę na zestw 3 wegańskich odżywek do włosów. W ładnym opakowaniu, świetnie się nadają na prezent świąteczny. I w dodatku w promocyjnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 1016

PostWysłany: Sob Paź 31, 2020 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo zależy mi na tym, żeby kosmetyki, które kupuję, miały naturalny skład, bo mam tendencję do uczuleń. Świetnie sprawdzają się kosmetyki Solverx, odkryłam je całkiem niedawno. Mają świetny żel do twarzy, rewelacyjnie zmywa makijaż i nie podrażnia skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmetyczna91
Barok
Barok


Dołączył: 17 Lut 2020
Posty: 79

PostWysłany: Pon Lis 16, 2020 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja stawiam na kosmetyki naturalne, np. marka Weleda ma świetne kosmetyki, dobre składy i przystępne ceny Smile
_______________________________________
vichy, azjatycka pielęgnacja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1239

PostWysłany: Sob Lis 21, 2020 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie znalazłam sklep https://www.perfumesco.pl/pielegnacja-dloni-stop , który oferuje wysokiej jakości kosmetyki, które mają naturalny skład. Zastanawiam się , które w pierwszej kolejności zakupić produkty dla siebie do pielęgnacji dłoni oraz stóp. Może mi coś konkretnego polecicie?

Ostatnio zmieniony przez jjusti18 dnia Sob Lis 28, 2020 19:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowelka
Barok
Barok


Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 73

PostWysłany: Sob Lis 28, 2020 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecajcie też swoje tanie perełki, ja na pewno z takich rzeczy to mogę polecić oeparol pomadkę z olejem wiesiołkowym. W składzie ma też lanolinę i masło shea. Super działa na usta, koi i regeneruje, codziennie jej teraz używam i efekty są świetne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
murcia
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Lis 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Lis 29, 2020 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam dermokosmetyków z apteki i poprawiła mi się bardzo cera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Lis 29, 2020 20:51    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group