Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Leki odchudzające a suplementy
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sima
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 681

PostWysłany: Pon Lut 24, 2020 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bierzcie leków wspomagających odchudzanie bez konsultacji z lekarzem. Przede wszystkim nie kupujcie nic z nieznanych źródeł. A w ogóle to jestem zdania, że lepsza dobra dieta pudełkowa https://www.easydiet.pl/ , do tego aktywność fizyczna, niż wszelakie dodatki typu suplementy czy leki. Niebawem wiosna, znajdźcie jakiś sposób na ruch. Po zimie się nam wszystkim przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lut 24, 2020 20:47    Temat postu:

Powrót do góry
kewlar
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 259

PostWysłany: Czw Lut 27, 2020 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku jakiejś otyłości najlepiej jednak pójśc z tym do dobrego endokrynologa. On poradzi jak najlepiej zadbać o zdrowie i zrzucić kilogramy. Dobrego endokrynologa znajdziecie np. na http://medkorn.pl/zakres-uslug/poradnia-endokrynologiczna/ . To przychodnia medyczna w Świętochłowicach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1248

PostWysłany: Nie Mar 22, 2020 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio słuchałam jednego lekarza w telewizji i mówił, że suplementy nie są wcale tak wartościowe jakby się wydawało. Jeżeli faktycznie chce się o siebie dobrze zadbać trzeba się zdrowo odżywiać. Jak to zrobić jednak gdy nie ma się tyle czasu, żeby przygotowywać sobie dobre posiłki? Zwyczajnie możemy postawić na catering dietetyczny https://afterfit-catering.pl/ . W ten mamy szanse na to, aby zdrowo się odżywiać każdego dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anita.maciak
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 47

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie narzekałam specjalnie na swoją wagę. Chociaż nie – inaczej. Waga nigdy nie była super niska, ale przez mój wzrost nigdy nie była jakoś rażąca. Przyzwyczaiłam się. Po ciązy wszystko się zmieniło, przytyłam 14 kilogramów/ Nigdy w całym moim życiu nie ważyłam tak dużo. Było mi wstyd. Pomógł mi Adipex RS, zadziałał tak jak powinien. Przyspiesza metabolizm i tłumi apetyt przez większość dnia przez co wcale nie myśli sie o jedzeniu i podjadaniu. Z ud poleciało mi szybciej, niż myślałam. Z talii też. Także - nie trzeba cudować, żeby się udało Wink Efekty były naprawdę fajne, mąż przestał się naśmiewać z moich boczków, figura lepsza niż przed ciążą, co myślałam że jest już niemożliwe. Macie pytania? Polecam kontakt do Honoroty (kom.578554347). Warto!!!.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anita.maciak
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 47

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśle że naprawdę nie ma co sobie zawracać głowy suplementami diety, większość z nich nawet nie ma prawa zadziałać. To same cukry i wypełniacze. Z czystym sumieniem mogę polecić http://www.studioodchudzania.dx.am. Z mojej strony mogę polecić Phen375. Tabletki zawierają najwyższa dostępna dawkę fenterminy, która wykorzystywana jest w leczeniu nadwagi i otyłości w krótkim okresie. Dla mnie okazały się najskuteczniejszym rozwiązaniem. W krótkim czasie spowodowały u mnie hamowanie łaknienia, przyspieszenie metabolizmu jednocześnie dając kopa z rana by przetrwać pierwsze ciężkie godziny w pracy :p Z początkiem lipca miałam 72 kilo na liczniku, a teraz 62,3 kg, efekt bardzo fajny, czekam na dalszy rozwój sytuacji. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ktiwa
Antyk
Antyk


Dołączył: 30 Mar 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba mieć dietę i tyle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Versa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 395

PostWysłany: Pon Lis 30, 2020 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie w mojej ocenie warto zacząć od skutecznego detoksu. Ja bardzo sobie chwalę dietę sokową. Samodzielnie jednak dość ciężko stworzyć dobrze zbilansowaną tego typu dietę, więc najlepiej kupić sobie gotowe zestawy od Nujahttps://www.nuja.pl/ na 3-5 dni. Zobaczycie jakie zmiany przyjdą, nie pożałujecie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
modern
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 116

PostWysłany: Czw Gru 17, 2020 00:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyle się słyszy o negatywnym działaniu na organizm leków czy nawet suplementów różnego pochodzenia, ze nie rozumiem jak wciąz mozna sobie robic taka krzywde i faszerowac sie tabsami. Leki w terapii odchudzajacej moga byc przepisane tylko przez specjaliste. Tutaj o tym pisza https://zwalczotylosc.pl/ poza tym metod walki z otyłoscia jest kilka. Farmakologiczna na pewno nie jest jedyna droga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarinaMa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 281

PostWysłany: Wto Gru 22, 2020 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zdecydowanie bardziej złożona sprawa. Jeśli chcecie uniknąć poważnego leczenia, to powinniście raczej postawić na sprawdzone rozwiązania medyczne. Najlepiej wybierzcie się do apteki i dowiedzcie się, co konkretnie byłoby w stanie Wam pomóc. Myśle, że to może być dla Was ogromnym przyspieszeniem w poprawie stanu Waszego zdrowia. Sami się o tym przekonajcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elizaglon
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 08 Wrz 2020
Posty: 204

PostWysłany: Sob Gru 26, 2020 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że odpowiednia suplementacja może pomóc w zwalczaniu oraz zapobieganiu chorób, a przecież zdrowie powinno być dla nas najważniejsze. Na stronie https://konopne24.pl/olej-cbd-cannabigold-terpenes-250mg-12ml znajdziecie bardzo ciekawy produkt o bardzo łagodnym smaku, który posiada bardzo dobry skład i właściwości. Jest to środek bardzo bezpieczny do stosowania i ma on wyjątkowe połączenie najwyższej jakości oleju z nasion konopi, najczystszego CBD i wyselekcjonowanej gamy terpenów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melisandret
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 124

PostWysłany: Pią Wrz 03, 2021 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, olejek cbd jest bardzo dobrym wyborem, sama go stosuję. Wiadomo, że pozytywnie wpływa na regulację apetytu, zmniejsza nadmierny apetyt. Ja jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na ten suplement, bo obserwuję pozytywne skutki jego działania, nie tylko jeśli chodzi o regulację apetytu, ale też redukcję stresu i bezsenności, olejek mnie wycisza, ale nie otępia. Olejek cbd kupuję w kapsułkach, (wygodnie to się stosuje) online, tu podrzucam namiar: HABU FULL SPECTRUM https://habu.com.pl/kolekcja/frontpage/kapsulki-habu-450mg Pamiętajcie jeszcze, że bardzo istotne jest, by olejek był full spectrum, wtedy ma najlepsze działanie, bo zawiera wszystkie naturalnie występujące w roślinie składniki a posiada on całą masę dobroczynnych fitosubstancji, flawonoidów i terpenów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Varnexas25
Antyk
Antyk


Dołączył: 10 Wrz 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pią Wrz 10, 2021 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam się nie orientuję w tym temacie, ale jeżeli chcecie pozyskiwać energię w ekologiczny sposób, czyli na przykład zamontować fotowoltaikę, to warto wejść na https://pivienergy.pl/oferta/wiata-z-paneli-fotowoltaicznych/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kulkka
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 27 Sty 2018
Posty: 154

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2021 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem na diecie i nie ukrywam, że wcale tak łatwo nie jest trzymać się tych wszystkich zaleceń i wskazówek. Na szczęście wspomagam się sanprobi super formula, jest to synbiotyk który pomaga w zaparciach jak i ogólnie w zwalczaniu dodatkowych kilogramów poprzez neutralizację oraz usuwanie toksyn z przewodu pokarmowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Wrz 21, 2021 15:30    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group