Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

języki obce
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
panhard
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sob Sty 18, 2020 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więcej na ten tema dowiesz sie na tej stronie : http://www.maturzysci.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Sty 18, 2020 15:12    Temat postu:

Powrót do góry
Nowoczesna20
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pią Sty 24, 2020 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dzieci chodzą do szkoły prywatnej TE Vizja na Ochocie (Warszawa) i są tam od godziny 8 do 17, mają nie tylko lekcje, ale też zajęcia dodatkowe, w tym języki obce po kilka godzin tygodniowo. Jest tego sporo, ale dzięki temu że to szkoła prywatna to wiem, że ktoś się nimi opiekuje cały dzień i uczy przydatnych rzeczy takich jak języki, a my w tym czasie możemy spokojnie pracować. Takie szkoły stawiają na języki obce
Powrót do góry
kiermek
Barok
Barok

PostWysłany: Wto Sty 28, 2020 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym uczeniem się języka przez Skype to wcale nie jest taki głupi pomysł. Mam tylko pytanie odnośnie wersji bo znalazłem na instlakach https://www.instalki.pl/programy/download/Windows/komunikatory/Skype.html wersję 8.55, ale czy to jest najnowsza wersja? Szczerze to nie używałem nigdy Skype więc nie wiem jaka wersja jest ta najporzadniejsza. Licze na wskazówki w tej sprawie!
Powrót do góry
Acksay
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jak najbardziej warto jest uczyć się języków obcych. Na pewno jeśli chcecie się dowiedzieć jak w przyjemny sposób zwiększać soje umiejętności posługiwania się nimi, powinniście zajrzeć tutaj https://lincoln.edu.pl/blog/najprzyjemniejsze-metody-na-poprawienie-umiejetnosci-jezykowych/ . Z tego artykułu dowiecie się wszystkiego na ten temat i na pewno zainteresują was te informacje
Powrót do góry
marolka
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Pią Sty 31, 2020 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrą metodą na znalezienie szkoły językowej jest możliwość pójścia na pierwsze darmowe zajęcia. Ja właśnie tak zrobiłam i zapisałam się do szkoły Berlitz https://www.berlitz.pl/. Już po 1. lekcji mogłam stwierdzić, że podoba mi się atmosfera, która tam panuje i forma prowadzenia zajęć, także zapisałam się na kurs i już uczę się drugi rok u nich i widzę ogromne efekty, które są motywujące! W końcu chętnie rozmawiam po angielsku.
Powrót do góry
mamakaroliny
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Język niemiecki był mi potrzebny w pracy, postanowiłam skorzystać z język niemiecki kraków https://www.krakow.oei.org.pl/nauka-nie ... -krakowie/ Musze przyznać, ze kursy są świetnie zorganizowane i mój poziom niemieckiego znacznie sie poprawił. Ciągle sie jeszcze szkole, jednak w pracy juz całkiem sobie nieźle radzę.
Powrót do góry
urodziwa
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Mar 27, 2020 07:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze dobrze radziłam sobie tylko z angielskim Smile Ostatnio zrobiłam test poziomujący z niemieckiego i po mimo wielu lat nauki wciąż poziom A Laughing
Powrót do góry
Zawada
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Mar 27, 2020 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba dużo czytać w obcym języku i słuchać native speakerów, osłuchanie jest najwazniejsze.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Mar 27, 2020 16:30    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5
Skocz do: