Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odmłodzenie skóry
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NikoDemuS
Antyk
Antyk

PostWysłany: Nie Paź 06, 2019 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że moja żona byłaby zadowolona z takich zabiegów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Paź 06, 2019 18:56    Temat postu:

Powrót do góry
Olgierdooo
Antyk
Antyk

PostWysłany: Nie Paź 13, 2019 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może wystarczy jakiś krem.
Powrót do góry
MniejszaNiż
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Pią Paź 18, 2019 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zabieg https://medilaser.pl/termolifting-zaffiro/
Zabieg odmładzajacy poprawiający m. in. koloryt, jędrności i elastyczności skóry
Powrót do góry
Lejla
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Pią Paź 18, 2019 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kremy niestety nie przynoszą takiej skuteczności jak bezinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej. Skóra już po 25 roku życia traci swoją jędrność. dlatego najlepiej już w tym czasie korzystać z zabiegów profilaktycznych, jak wiadomo lepiej zapobiegać niż leczyć Smile kluczem do sukcesu jest znalezienie odpowiedniego gabinetu medycyny estetycznej, w którym usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Jeśli szukasz profesjonalnego, a zarazem przytulnego miejsca do wykonania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej czy chirurgii plastycznej wejdź na portal www.klinikiurody.com.pl gdzie znajdziesz bazę placówek z całego kraju!
Powrót do góry
frisa
Pozytywizm
Pozytywizm

PostWysłany: Pią Lut 14, 2020 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olgierdooo napisał:
A może wystarczy jakiś krem.

Niestety kremy nie zlikwidują zmarszczek i nie odejmą nam lat. Jedynie botox może pomóc. Takie zabieg jest praktycznie bezbolesny, a efekty widać już pierwszego dnia. Pełne wygładzenie zmarszczek nastąpi po 7 dniach. Tutaj http://www.blog27.pl/botox-zapomnij-o-zmarszczkach/ można więcej dowiedzieć się na ten temat. Zabieg jest kosztowny, ale nie wykonuje się go zbyt często.
Powrót do góry
INeedSun
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Lut 19, 2020 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabiegi zabiegami, ale często wystarczy wprowadzić pewne zmiany w swoim trybie życia i od razu nasz wygląd poprawi się. Żaden botox nie zamaskuje oznak wiecznego niewyspania czy skutków niezdrowej diety. Poczytajcie sobie o tym jakie mogą być naturalne sposoby na młody wygląd.
Powrót do góry
Klaudus89
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Mar 10, 2020 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

INeedSun napisał:
Zabiegi zabiegami, ale często wystarczy wprowadzić pewne zmiany w swoim trybie życia i od razu nasz wygląd poprawi się. Żaden botox nie zamaskuje oznak wiecznego niewyspania czy skutków niezdrowej diety. Poczytajcie sobie o tym jakie mogą być naturalne sposoby na młody wygląd.

Rozumiem, że cere też poprawisz? Wiadomo, że dieta i aktywność fizyczna poprawi naszą kondycje ciała i skóry, ale czasami trzeba dbać dodatkowo... Twarz to w ogóle odrębny temat, a o nią trzeba już dbać kosmetykami. Ja stosuje Bielende (seria Japan Lift - więcej można poczytać tutaj https://kobietapo30.pl/bielenda-japan-lift-odkryj-tajemnice-japonskiego-piekna-poznaj-sekretne-kosmetyki-i-rytualy-pielegnacyjne/) i pomimo tego, że 3x w tygodniu uprawiam sport i jem zdrowo to moja cera dużo zyskała
Powrót do góry
MikolajekPL
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Mar 11, 2020 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie używam żadnych kosmetyków.
Powrót do góry
Ciri
Renesans
Renesans

PostWysłany: Pon Mar 16, 2020 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie nie ma problemów z wykonywaniem zabiegów, które będą w stanie znacząco poprawić kondycję skóry i nie tylko. Osobiście polecam salon EVE Kosmetyka Profesjonalna w Warszawie, który oferuje wszystko co najlepsze.
Powrót do góry
radoslawC
Antyk
Antyk

PostWysłany: Wto Mar 17, 2020 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie słyszałem o takim fotoodmładzaniu. Na czym to polega?
Powrót do góry
Bogdanko
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Mar 18, 2020 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja też jestem ciekawy jak to działa.
Powrót do góry
olga32
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Pon Mar 23, 2020 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama niedawno szukałam informacji na temat zabiegów odmładzających i znalazłam ciekawy zabieg tutaj https://oxyterapia.pl/. Seanse tlenoterapii są nieinwazyjne i pozytywnie wpływają na wygląd skóry. Przede wszystkim spowalniają procesy starzenia skóry, a także szybciej regenerują organizm. Dzięki temu można poprawić wygląd skóry oraz ogólnie zregenerować organizm. Myślę, że sama spróbuję, bo wiadomo, że wygląd jest szalenie ważny.
Powrót do góry
modern
Renesans
Renesans

PostWysłany: Wto Mar 24, 2020 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmarszczki w teorii dodają kobiecie klasy. Często tak jest rzeczywiscie, ale w przypadku gdy pojawiaja sie pod oczami powodując wrazenie dzień w dzień opuchnietych, zmęczonych oczu to nie ma juz co mówić o jakiekolwiek 'klasie'. Nie podoba mnie sie taki efekt moim zdaniem tylko postarza kobiete. W beauty address stosują na tego typu niedoskonałosci laser alma http://portaldlakobiet.pl/zmarszczki-pod-oczami-jakie-sa-przyczyny-ich-powstawania-i-jak-zredukowac-nieestetyczne-zmiany/ który jak wiadomo jest jednym z bezpieczniejszych zabiegów jesli chodzi o usuwanie niedoskonałosci. Działa on w ten sposób ze skóra poddawana działaniu energii lasera frakcyjnego staje się zagęszczona, jędrna i co najważniejsze elastyczna
Powrót do góry
apko
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Mar 25, 2020 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam przeglądać blogi w poszukiwaniu takich informacji Smile Polecam bloga https://salonfitness.pl/ gdzie jest dużo ciekawych artykułów o pielęgnacji skóry
Powrót do góry
XolgierdX
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że podstawą uzyskania świeżej skóry jest po prostu odpowiednia dieta, której podstawą jest duża ilość owoców i warzyw. Zgadzacie się ze mną? Smile
Reklama

Wysłany: Czw Mar 26, 2020 10:44    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: