Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kursy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kobietka34
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 1310

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 08:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście uważam, że warto jest dbać o własny rozwój i w związku z tym brać udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Bardzo fajną ofertę takich kursów doszkalających ma firma Kar Group, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/. Jak widać jest ona bardzo szeroka, więc bez problemu wybierzecie tam kurs odpowiedni dla siebie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Mar 01, 2019 08:45    Temat postu:

Powrót do góry
mautka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 580

PostWysłany: Nie Mar 03, 2019 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szkolę się w branży kosmetycznej. W Beauty Lux ostatnio byłam na kursie depilacji woskiem dla pań. Kurs trwał 21 h lekcyjnych więc całkiem długo. Wiele się nauczyłam, szczególnie, że na kursie byłyśmy tylko w 4 osoby, więc totalnie indywidualne podejście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fretka1
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 237

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz rzadziej mówi się o pracy elektryka. To dobrze płatny i ciekawy zawód, więc warto się zastanowić nad podjęciem takiego zatrudnienia. Kurs https://uprawnieniaelektryka.pl/ ułatwi nam, start w zawód. Wink Mają swoje miejsca niemal w całej Polsce, więc warto sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jadwiga123
Antyk
Antyk


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiam się nad ofertą kurs masażu liftingującego Smile znalazłam ciekawy program i ceny na stronie http://edukacja.drirenaeris.com/oferta/kurs-masazu-liftingujacego. Myślicie, ze warto wziąć w tym udział? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElTango
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie jest bardzo dużo różnych kursów więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli przygotowujecie się do egzaminu na ASP czy chcecie podszkolić własne umiejętności z rysunku to dobra opcją jest skorzystanie z kursu rysunku oferowanego przez szkołe rysunku i malarstwa https://domin-krakow.pl/ z Krakowa. Tu pod okien bardzo doświadczonych wykładowców będziecie mogli nabyć nowych umiejętności oraz popracować nad dotychczas zdobytymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fretka1
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 237

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurs HDS? W krakowskiej szkole jazdy http://oskcodex.pl/index.php/oferta/szkolenia/kurs-hds - jest on dostępny! Warto się tam wybrać, ze względu na kadrę : pełną kompetencji, wiedzy, ale także dobrej atmosfery i nauki w miłym gronie. To także możliwość zdobycia wiedzy na najwyższym poziomie, więc warto o tym pomyśleć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trini
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 225

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kursy medyczne, to polecam sprawdzić ofertę Nadbałtyckiego Centrum Edukacji - https://www.oswiatalingwista.eu/# . Mają bardzo szeroką ofertę jeśli chodzi o kursy i szkolenia medyczne. Prowadzą oni Gdańskie Szkoły Medyczne oraz Studium Pracowników Medycznych i Społecznych. Wszystkie kursy przez nich prowadzone są na bardzo wysokim poziomie dzięki czemu po ich ukończeniu faktycznie masz odpowiednią wiedzę i umiejętności, które potwierdza także otrzymany dyplom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Abi Ubu
Renesans
Renesans


Dołączył: 27 Lis 2018
Posty: 48

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ma to mieć jakieś wartość do przekazania, to musimy inwestować w konkret, w kursy maksymalnie merytoryczne i praktyczne. ECDL szkolenie przykładowo obejmuje dużo pracy warsztatowej, dlatego każdy uczestnik wychodzi wiedząc, że coś potrafi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mannia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 357

PostWysłany: Pią Paź 25, 2019 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wreszcie zrobiłam kurs na prawo jazdy, który oczywiście zdałam. A stało się to możliwe za sprawą www.asior.com.pl . Ta szkoła jazdy nalezycie przygotowała mnie do kierowania pojazdami, sprawia mi to sporo radochy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beautyfa
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 8

PostWysłany: Pią Lis 15, 2019 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kursy to konieczność. W końcu wszystkiego nie nauczysz się w szkole czy na studiach. A jak wybierać szkolenia to tylko szkolenia z certyfikatem np. https://inauka.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaKa
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 22 Lut 2019
Posty: 245

PostWysłany: Czw Lut 13, 2020 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też z kolei nosze się z zamiarem wybrania sie na kurs języka rosyjskiego. Nawet już coś znalazłam u siebie w Warszawie a dokładniej szkołę językową Katiusza. Czytałam, że jest duzy nacisk na konwersacje w grupach początkujących co niezmiernie mnie cieszy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misst
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 160

PostWysłany: Pon Mar 16, 2020 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam kurs języka angielskiego. Uważam, że w dzisiejszych czasach jest to jedyny najbardziej przydatny język.
Zerknij sobie tu miesiące po angielsku i działaj.
Im szybciej zaczniesz naukę tym lepiej dla Ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trini
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 225

PostWysłany: Sro Mar 25, 2020 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś bardzo wiele osób się przekwalifikowuje, niezależnie od wieku i wykształcenia. I to niejako oczywiste, że obecnie kursy i szkolenia, to podstawa jeśli chodzi o inwestycję w siebie i dbanie o to by być na rynku pracy konkurencyjnym. Jeśli szukacie ciekawych szkoleń na wysokim poziomie, to zajrzyjcie na stronę firmy Nadbałtyckie Centrum Edukacji Oświata - Lingwista - https://www.oswiatalingwista.eu/. To znana firma, zajmująca się edukacją dorosłych, a także młodzieży i dzieci. Firma prowadzą szkoły zawodowe, szkoły medyczne dla dorosłych, prowadzi przedszkola, szkoły podstawowe i licea.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ciri
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Lis 2019
Posty: 384

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do prawa jazdy to ja robiłam kurs w szkole Zdaj Prawko z Poznania. Polecam zdecydowanie, bo mają wszystko idealnie przygotowane, dzięki czemu egzamin nie jest później problemem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomBud50
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 7

PostWysłany: Pon Lip 12, 2021 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepsze od szkoleń online są kursy stacjonarne. Naucz się nowej umiejętności takiej jak MS Excel wchodząc na szkolenia stacjonarne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lip 12, 2021 12:28    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group