Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobra restauracja.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mannia
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Czw Gru 05, 2019 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój faworyt to restauracja N108 https://www.n108restaurant.pl/ w Poznaniu. Za każdym razem, gdy się tam pojawię to mam okazję najeść się do syta. W dodatku na miejscu istnieje szeroki wybór - kuchnia polska, włoska orientalna, czyli wszystko co najlepsze!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Gru 05, 2019 09:00    Temat postu:

Powrót do góry
NataliaD
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Gru 13, 2019 10:36    Temat postu: Profesjonalna restauracja Odpowiedz z cytatem

A czy możecie polecić dobry lokal z pysznym jedzeniem gdzieś na pomorzu? No i oczywiście,żeby to był lokal profesjonalnym wyposażeniem gastronomii , a nie tak jak ostatnio jadłam na tekturowych tackach. Chodzi mi o wygląd , obsługę i dobre jedzenie.
Powrót do góry
czosnekwrg
Barok
Barok

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Restauracja Krys Stan http://www.krys-stan.com.pl/ zaoferowała nam bardzo smakowite potrawy i to w przeróżnych kombinacjach. Staram się tam pojawiać jak najczęściej. Ceny także bardzo zachęcają.
Powrót do góry
jasiu
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Sro Sty 22, 2020 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra restauracja czyli jaka? Bo jeśli szukasz takiej w której zjesz dobrze i niedrogo i oczywiście dań innych niż nasz tradycyjna kuchnia to polecam restaurację Garo Sushi w Warszawie. W miejscu tym zjesz dania kuchni japońskiej i oczywiście pyszne sushi. Restauracja ta mieści się w słynnym Forcie Służew, czyi miejscu w którym znajduje się wiele fajnych knajp czy restauracji. Ja tam bardzo często bywam i z sentymentem wracam do Garo Sushi
Powrót do góry
marcinmarcin13
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pon Sty 27, 2020 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za wszystkie czasy najedliśmy się w restauracji Dzikie Wino https://www.dzikiewino.com.pl/, znajdującej się na trasie Łódź-Wrocław. Znajdująca się w Hotelu o tej samej nazwie, uraczyła nas nietuzinkowym menu i bardzo szerokim wyborem. Makaron udon z pesto pomidorowym to mój faworyt, z kolei żona wraz z córką upodobały sobie Filet z sandacza w papilocie . Myślę, że na dniach tu wrócimy!
Powrót do góry
Majka
Antyk
Antyk

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Autor tego wątku pytał o dobre knajpy w Wawie i dla mnie taką restauracją jest Folk Gospoda, jadłam tam fantastyczne flaki świetnie doprawione, nawet sama nie wiem jaką mieszanką przypraw, były po prostu wspaniałe. Zresztą u nich zwykły schabowy to poezja. Często odwiedzamy to miejsce, bo dobrze karmią i fajny mają wystrój.
Powrót do góry
NataliaD
Antyk
Antyk

PostWysłany: Czw Sty 30, 2020 13:28    Temat postu: worki do pakowarki Odpowiedz z cytatem

która restauracja posiada pakowarkę próżniową? szukam jedzenia na wynos,ale zapakowanego w worki do pakowarki .
Powrót do góry
agatula
Romantyzm
Romantyzm

PostWysłany: Sro Lut 05, 2020 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę dać Wam, namiar na świetną restaurację w Zakopanym - Tarasy Gubałówka https://restauracjepkl.pl/zakopane/restauracja-tarasy-gubalowka/. Świetna lokalizacja, rozbudowana karta dań, sympatyczna i profesjonalna obsługa. Ceny nie są wygórowane, jest specjalne menu dla dzieci. A te widoki na panoramę Tatr robią wrażenie Smile
Powrót do góry
Mannia
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne

PostWysłany: Wto Mar 17, 2020 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim faworytem okazała się restauracja Biancas http://biancas.pl/restauracja/ z Kosakowa. Pyszne jedzenie potrafi poprawić humor, o czym mieliśmy okazję się przekonać nie raz, wlasnie tam. Moje ulubione danie to żeberka z pieca w sosie BBQ, podane z ziemniakami opiekanymi i sałatką z parmezanem .
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Mar 17, 2020 21:13    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: