Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Studia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kremilia
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Paź 2018
Posty: 12
Skąd: Ustanówek

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2019 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilku moich znajomych, zarówno w tym roku, jak i poprzednim wybrało logistykę. Absolwenci tego kierunku są obecnie chętnie zatrudniani w firmach transportowych. Na gdyńskiej WSAiB uruchomiono rekrutację na studia II stopnia, m.in. ze specjalnością logistyka morska. Program studiów i więcej informacji dostępne jest tutaj https://wsaib.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia/logistyka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Wrz 25, 2019 17:08    Temat postu:

Powrót do góry
kiermek
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1552

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem szczęście że trafiłem na https://unibase.pl/ i okazało się, że to bardzo dobry dom studencki Kraków to miasto które od zawsze mi się podobało więc nie dość, że mam fajne gniazdko w akademiku to dostałem się na ulubiony kierunek. Oprócz tego uroki miasta są super. Smog jest tylko minusem, ale cóż... jakoś damy radę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Abi Ubu
Renesans
Renesans


Dołączył: 27 Lis 2018
Posty: 48

PostWysłany: Pon Paź 14, 2019 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie interesują studia na WSZiB, Finanse w Korporacjach międzynarodowych. Czy ktoś może też tam się uczył lub zna kogoś, kto podjął taką decyzję? Czy jest zadowolony? Bardzo bym chciał wiedzieć, jak to wygląda od tej strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jarecka
Barok
Barok


Dołączył: 13 Lip 2017
Posty: 64

PostWysłany: Pią Lis 22, 2019 01:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukałam możliwości dokształcenia się w dziedzinie księgowości, ponieważ tempo zmian przepisów księgowych, zmian zasad różnych rozliczeń i możliwości planowania finansów firmy. Najbardziej odpowiada mi propozycja studiów podyplomowych w Centrum Kształcenia Podyplomowego w Łodzi na kierunku Księgowość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dudek01
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Lis 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lis 27, 2019 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam AGH- uwielbiam tą uczelnię absolutnie za wszystko. Mają świetne organizacje studenckie, genialną atmosferę i jakość kształcenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
12gosia12
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Gru 2019
Posty: 20

PostWysłany: Pon Gru 23, 2019 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam jeden kierunek studiów za sobą, ale jakoś nie czuję się jeszcze spełniona. Interesuje mnie psychologia biznesu i mam zamiar jeszcze takie studia skończyć - mam nadzieję, że się uda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PanhardEBR
Antyk
Antyk


Dołączył: 25 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro Gru 25, 2019 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam jeden kierunek studiów skończony i bez wątpienia wystarczy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
camio
Barok
Barok


Dołączył: 09 Sty 2020
Posty: 70
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Sty 09, 2020 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skończyłam studia z pogranicza kulturoznawstwa i badań nad religiami. Kierunek jako taki jest jeden z trzech na świecie (poza tym tylko Nowy Jork i Tokio). Nie żałuję - znam podstawy sanskrytu, ogarniam w miarę japoński, wiem sporo o wierzeniach i kulturach i prawie (choć głównie Dalekiego Wschodu i Meksyku). Czy jest po tym praca? No... to zależy. Jeśli nie jest się obrotnym to niezbyt. Ci mało obrotni, ale wygadani mają spore szanse na konsulaty, placówki dyplomatyczne i ośrodki kulturowe typu krakowskie JCC, Manggha albo inne muzea. Ja jestem pisarką, marketingowcem i ilustratorką. W czym mi pomogły studia? Na pewno poszerzyły kompetencje, potrafię czerpać z różnych kultur i dzięki temu nie ograniczam się do naszego podwórka. Kocham literaturę japońską, arabskie wiersze i chiński styl kaligraficzny. Czy polecam studia? Jeśli ktoś chce się prześliznąć to nie. Dużo ludzi nie zdaje, materiału jest multum i może nie tyle jest to pamięciówka, co trzeba dużo poczuć, zrozumieć i przeanalizować. W sumie tęsknię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
84JacuS85
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Sty 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią Sty 10, 2020 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pracowaliście gdzieś w ogóle w trakcie swoich studiów? Ja obecnie jestem na III roku i chciałbym zacząć już zarabiać. Pomyślałem, że dobrym rozwiązaniem byłby program partnerski https://fireads.org/pl/programy-partnerskie. Zarabianie w internecie na pewno jest przyszłością Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatula
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 415

PostWysłany: Pią Sty 17, 2020 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, ja studiuje zaocznie i pracuje, inaczej nie miałabym jak się utrzymać Smile A jeśli chodzi o kierunek to postawiłam na pielęgniarstwo i złożyłam papiery na Mazowiecką Uczelnię Medyczną. Jestem zadowolona bo poziom jest wysoki, wykładowcy z doświadczeniem a zajęcia bardzo ciekawe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lidka_111
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 12 Gru 2019
Posty: 25

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jesli sie nie spelaniasz, nie ma co ciagnac na sile. Dobrze ejst zajmowac sie czyms, co Cie pasjonuje, bo inaczej bedziesz ciagle sfrustrowana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emeraldlady
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 03 Lut 2020
Posty: 160

PostWysłany: Pon Lut 03, 2020 07:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobiłam magistra na czymś pomiędzy kulturoznawstwem a religioznawstwem. Po drodze zaliczyłam Amerykanistykę. Teraz jestem projektantem graficznym i ilustratorem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kocikot
Antyk
Antyk


Dołączył: 03 Lut 2020
Posty: 14

PostWysłany: Czw Lut 27, 2020 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki temat Cię interesuje? Może studia public relations? Moim zdaniem to ciekawe. Sama skończyłam coś podobnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gitarzysta
Antyk
Antyk


Dołączył: 10 Mar 2020
Posty: 10
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Mar 10, 2020 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może spóbuj zmienić tryb z niestacjonarnych na stacjonarne, zawsze to inne doznania może wtedy poczujesz że naprawdę studiujesz Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bretta
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Mar 2020
Posty: 10

PostWysłany: Pon Mar 16, 2020 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Życzę powodzenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Mar 16, 2020 08:33    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group