Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Urządzamy własne mieszkanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asiaanczew
Antyk
Antyk


Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pią Gru 13, 2019 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo podoba się sztukateria drzwiowa. Jest bardzo duży wybór tego typu elementów, mi najbardziej podobają się na tej stronie: https://www.wmb.pl/pl/obramowania-drzwi---dekory-k-72. Mam nadzieję, że przy remoncie domu uda mi się wybrać coś fajnego do drzwi wejściowych Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Gru 13, 2019 11:21    Temat postu:

Powrót do góry
Jolka11
Renesans
Renesans


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 46

PostWysłany: Pią Gru 13, 2019 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękne meble do własnego mieszkania znajdziesz w https://www.edinos.pl/sedziszow-malopolski Solidne. Duży wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayczak
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 424

PostWysłany: Sro Gru 18, 2019 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do zaprojektowania wnętrz mojego domu użyłem programu graficznego do tego przeznaczonego, program do wizualizacji polecił mi znajomy który się na tym zna, jest grafikiem komputerowym. I efekt teraz widze po kilku miesiącach jak już wszystko jest urządzone, jestem z niego naprawdę zadowolony. Może i wy spróbujecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magdaimagdalena
Renesans
Renesans


Dołączył: 12 Lip 2019
Posty: 56

PostWysłany: Sro Sty 01, 2020 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzając mieszkanie, należy pamiętać o stylowym wykończeniu okien. Okna mogą stać się ozdobą pomieszczenia, jeśli dobrze dopasujemy je do wystroju. W naszym mieszkaniu postawiliśmy na nowoczesność i dlatego wybraliśmy verticale, które świetnie się sprawdzają w tego typu wnętrzach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
POLATERKOWSKI
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Sty 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sty 24, 2020 09:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomału zabieram się własnie za remont mojego mieszkanka, więc na pewno zmienię całkowicie jego aranżację. Zastanawiałem się nad tym stylem industrialnym. Myślicie, że to pasuje do mieszkania?
_________________
transport hds
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniszka
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Lis 2018
Posty: 18

PostWysłany: Czw Lut 06, 2020 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed kupnem mieszkania myślałam, że projektowanie wnętrz to pestka i bez problemu sama sobie z tym poradzę... Praktyka okazała się niestety nieco inna i ostatecznie, po kilku niezbyt udanych próbach, wolałam wynająć projektanta i ekipę wykonawców. Pierwszy typ okazał się najlepszy i poprosiłam o pomoc specjalistów z tej pracowni z Łodzi http://www.inter-your.pl/. Z nimi cały remont przebieg jakoś tak zdecydowanie spokojniej i szybciej. No i mieszkanie wygląda super, na pierwszy rzut oka nawet nie wiedziałam, że można je tak zmienić i osiągnąć taki super efekt! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cover
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Lut 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lut 10, 2020 03:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podzielę się z wami co ostatnio odkryłem, niby drobna rzecz i tania, a pomogła mi odmienić mieszkanie i pozbyć się odwiecznego problemu walających się wszędzie kabli. Zerknijcie na te listwy http://www.toplistwy.pl/category/maskownice-do-kabli to są naprawdę sprytnie zaprojektowane maskownice do kabli, polecam do wykończeń wnętrz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wyszekania
Antyk
Antyk


Dołączył: 02 Mar 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 02, 2020 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile Czy ktoś może mi powiedzieć, co dokładnie robi kontroler LED RGB IR? Chodzi mi o takie coś: https://ledovo.pl/p/74/sterownik-led-rgb-pilot-ir-podczerwien-24-przyciski. Chcemy zrobić oświetlenie nowe w łazience, w sklepie powiedzieli mi, że musi to być, jest potrzebny do sterowania kolorami. A czy jest możliwość, żeby kolory zmieniały się same? Co wtedy trzeba kupić ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jureck
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Kwi 2018
Posty: 20

PostWysłany: Wto Mar 17, 2020 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o urządzanie sypialni, to ja do swojej postanowiłem ostatnio dokupić nowy materac na wymiar https://www.kaszmirowysen.pl/Materac-na-wymiar/Materac-do-lozka-130x200-cm-do-spania . Produkt został dopasowany ściśle do mojej wagi, dzięki czemu odznacza się idealną twardością, mającą olbrzymi wpływ na zapewnienie mi maksymalnego komfortu podczas wypoczynku. Z względu na możliwość dostosowania produktu do wielu indywidualnych preferencji, mogę każdemu polecić taki dodatek do sypialni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
igamet
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Mar 2020
Posty: 7

PostWysłany: Pią Mar 20, 2020 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakim stylem się inspirujecie przy projektowaniu ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OlineK1
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Mar 2020
Posty: 4

PostWysłany: Nie Mar 22, 2020 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja inspiruję się różnymi blogami z internetu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ragi27
Renesans
Renesans


Dołączył: 11 Lip 2019
Posty: 52

PostWysłany: Pią Mar 27, 2020 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie dobrej jakości ekranów projekcyjnych do swoich mieszkań tak aby stworzyć prawdziwe kino domowe w zaciszu domu, to polecam sprawdzić ofertę sklepu https://www.monroe.pl tu znajdziecie naprawdę super sprzęt w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panhard
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 2250

PostWysłany: Pią Mar 27, 2020 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tej stronie www jest napisane na ten temat co i jak https://mosciccy.pl/pol_m_Narozniki-213.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
urodziwa
Romantyzm
Romantyzm


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 116

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2020 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka Very Happy Ktoś może coś doradzić w kwestii projektowania wnętrz? Chciałabym, aby aranżacja mieszkania w męskim stylu została zrobiona przez doświadczonego projektanta. Bardzo lubię taki "surowy" styl, ale nie wiem jak się za to zabrać. HELP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gromek
Antyk
Antyk


Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 3

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2020 08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas urządzania mieszkania ważne było dla mnie aby meble do kuchni były wykonane na wymiar, według moich indywidualnych potrzeb. Dużo czasu spędzam w kuchni dlatego meble musiały być dobrze zorganizowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pią Kwi 24, 2020 08:20    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Wasze strony Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 5 z 12
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group