Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fryzjer w Warszawie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tukan
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 367

PostWysłany: Nie Gru 02, 2018 18:31    Temat postu: Fryzjer w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Szukam namiaru na dobry salon fryzjerski. Wiadomo, że na rynku jest ich multum ale znalezienie konkretnego stylistę fryzur, który będzie dobrze "opiekował się" naszymi włosami jest już dużo trudniejsze Wink Mam kilka namiarów z polecania np. na studio http://studiocalypso.pl/pasaz-stoklosy/ w Pasażu Stokłosy (podobno bardzo dobrzy). Co Wy uważacie? Podrzućcie proszę jakieś sprawdzone kontakty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Gru 02, 2018 18:31    Temat postu:

Powrót do góry
brawoja
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 200

PostWysłany: Sob Sty 26, 2019 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z wlasnego doswiadczenia moge polecic Ci salony fryzjerskie Figaro w Warszawie, maja 3 lokalizacje, to co robia z wlosami to ludzie wyobrazenie przechodzi Very Happy korzystam z ich uslug juz jakis czas i jestem mega zadowolona, na pewno nie zmienie na zaden inny salon
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamamama
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 220

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magia Blondu na Wilanowie, pani Danusia jest świetna, zajrzyj sobie na ich fb tam na pewno znajdziesz dużo inspiracji. Ja zeszłam z ciemnego brązu do jasnego blondu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaryAnn84
Renesans
Renesans


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 43

PostWysłany: Sob Gru 14, 2019 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy kiedyś zamawiałyście sobie może usługę fryzjerską do domu? Słyszałam, że w niektórych miastach są nawet specjalne wyszukiwarki, żeby kogoś takiego znaleźć (mobilny fryzjer. Dzięki temu można naprawdę dużo zaoszczędzić na dojazdach do salonu oraz powrotach. Szczególnie jest to korzystne, gdy nie mamy za dużo czasu do dyspozycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bellina12
Antyk
Antyk


Dołączył: 15 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie Gru 15, 2019 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie znam żadnego, mam swojego zaufanego na osiedlu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lenka277
Barok
Barok


Dołączył: 26 Lut 2020
Posty: 80

PostWysłany: Sro Lut 26, 2020 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o Warszawę to tutaj mogę polecić salon In Harmony - chodzę do nich od ponad roku i jak do tej pory jeszcze ani razu się nie zawiodłam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kicałka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 570

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2020 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie jest wiele dobrych salonów fryzjerskich jednym z nich jest https://dawidkrynicki.pl/oferta/ . Sama od czasu do czasu tam chodze i bardzo jestem zadowolona z tego jak zajmują sie moimi włosami. Nię sądziłam, ze ktoś doprowadzi je do tak dobrego stanu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wisienka22
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 252

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2020 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo polecam też salon Magia Blondu w Warszawie. bardzo profesjonalny salon fryzjerski z panią Danusią na czele Wink Właścicielką salonu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mautka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 580

PostWysłany: Wto Lut 22, 2022 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie wiele salonów fryzjerskich można znaleźć w tej aplikacji - https://apps.apple.com/pl/app/jean-louis-david-polska/id1006590394 . Warto ją mieć, bo jest w pełni darmowa. Ja dzięki niej zapisuje się do fryzjera już od jakiegoś czasu. To wygodne, szybkie. Kosmetyki przez apkę też można kupować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga32
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 502

PostWysłany: Sob Paź 28, 2023 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zazwyczaj chodzę do fryzjera na strzyżenie damskie. Ostatnio czytałam, że salon Między grzebieniem a nożyczkami ma takie usługi. Działają na warszawskim Żoliborzu. Wykonują też stylowe upięcia. Pracownicy stale się szkolą, dlatego znają trendy i są kreatywni. Zależy im na zadowoleniu klienta, dlatego starają się dopasować jak najlepiej fryzurę do stylu. Tutaj jest oferta https://miedzy-grzebieniem-a-nozyczkami.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Paź 28, 2023 15:23    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group