Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobre przedszkole w Warszawie na Wawrze.
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba znalezc takze dobra szkole dla dziecka. Wiem, ze Niepubliczna Szkoła im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie ma bardzo dobre opinie. Tutaj sa dobrzy nauczyciele. To bedzie dobra opcja dla naszego dziecka. Jaka szkole macie na oku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 19, 2018 17:40    Temat postu:

Powrót do góry
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sob Lis 17, 2018 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że coraz więcej osób dostrzega, jak istotne dla rozwoju dziecka, jest wybranie odpowiedniego przedszkola. Wy też powinniście o tym pomyśleć, bo przecież chodzi o Waszą pociechę. Takie miejsca jak http://thamesbritishschool.pl/ sprawdzają się najlepiej, więc miejcie to na uwadze.
Powrót do góry
Arkadiusz1
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, w końcu jeśli dziecko dostanie odpowiednią opiekę w pierwszych latach życia, to później będzie się lepiej rozwijało. Właśnie dlatego warto rozważyć skorzystanie z takich żłobków jak http://sensoludki.pl/senso-ludki-oddzial-wola/ gdzie do każdego dziecka podchodzi się indywidualnie. Myślę, że sami rozumiecie, dlaczego to tak ważne.
Powrót do góry
olga32
Młoda Polska
Młoda Polska

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przedszkole jest ważne, ale to kolejne etapy edukacji mają największy wpływ na dziecko. Już od najmłodszych lat warto zadbać, by dziecku uczyło się języków europejskich. Mieszkamy w końcu w Europie bez granic. Do tego dzieci są najbardziej chłonne i dzięki temu najlepiej przyswoją drugi język. Właśnie dlatego zdecydowałam się posłać swoje do Szkoły europejskiej w Łodzi https://szkolaeuropejska.pl/. Mają niesamowite wyniki i uważam, że to świetna inwestycja w przyszłość.
Powrót do góry
Lenka277
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Sro Lut 26, 2020 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak na Wawrze, ale gdyby ktoś szukał przedszkola w okolicach Mokotowa to osobiście możemy polecić Tequestę - prywatną placówkę dwujęzyczną Smile Dzieci uczą się i bawią, uczęszczają na wybrane zajęcia dodatkowe - balet, karate itp. Ogólnie jest bardzo fajnie i jak na razie nie mamy się do czego przyczepić.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lut 26, 2020 18:18    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: