Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dzieci i szkoła
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dakim
Antyk
Antyk


Dołączył: 13 Wrz 2019
Posty: 15

PostWysłany: Pon Sty 27, 2020 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoła ma duży wpływ na to, jak dziecko będzie się rozwijać. Warto popatrzeć na to, jakie szkoły są w okolicy. Jak najbardziej Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie jest jedną z lepszych. Nam zależało na tym, by dziecko miało zajęcia dodatkowe w szkole. Tutaj jest ich sporo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Sty 27, 2020 22:36    Temat postu:

Powrót do góry
Lidka_111
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 12 Gru 2019
Posty: 25

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie NIE! komputer w domu, komputer w pracy, komputer w skzole, w dodatku telefon ciagle w rece, w dodatku xbox albo ps, smartwatch... serio chcecie aby Wasze dzieci byly bezmozgie??? I dziiwc sie, ze potem jest masa problemow z wychowaniem, choroby cywilizacyjne, matoly w rzadzie, znieczulica spoleczna....
Zeszyt, dlugopis i nauka, liczenie w glowie, na kartce, w slupku, a nie na kalkulatorze w telefonie... niech te dzieci sie czegos naucza oprocz gapienia sie w ekrany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agataso4
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 217

PostWysłany: Sro Lut 05, 2020 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizowane przez https://roboblocks.pl zajęcia mają na celu przełamać monotonię i nudny charakter tradycyjnych lekcji matematyki. Ich celem jest zaciekawienie uczniów poprzez wykorzystanie rozwiązań, po które młodzi ludzie sięgają w wolnym czasie podczas odpoczynku od nauki. Oprócz nauki z pomocą klocków LEGO podczas warsztatów z robotyki, aktualnie zajmują się również nauką programowania dla dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayczak
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 424

PostWysłany: Czw Lut 20, 2020 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie dobrego przedszkola w Łodzi do którego warto wysłać dziecko to tutaj http://przedszkolealbercik.com.pl/ macie w którym ja mam dwójkę. Są zadowolone, jedzą posiłki ze smakiem, nauczycielki są sympatyczne, mają dobre podejście do dzieci. No i czesne nie jest wysokie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
INeedSun
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Sty 2020
Posty: 9

PostWysłany: Sro Lut 26, 2020 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi wszechobecnymi ekranami to faktycznie jest prawda. A na dzieci to działa niemal hipnotyzująco. Wolą świat wirtualny niż ten w realu :/ Ostatnio się nawet kłóciłam z moja siostrą, że za duzo pozwala swoim dzieciom. Lubi wszystkie nowinki techniczne i dzieciaki też z nich korzystają. Siostrzenica mi się nawet chwaliła, że jej aplikacja learningowa pomaga w odrabianiu zadań domowych. Kosmos, jak się ten świat pozmieniał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lenka277
Barok
Barok


Dołączył: 26 Lut 2020
Posty: 80

PostWysłany: Sro Lut 26, 2020 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie dobrego językowego przedszkola w Warszawie to osobiście mogę polecić Tequestę. Nowoczesna placówka o wysokim poziomie kształcenia, dzieci mają do swojej dyspozycji logopedę i psychologa, uczęszczają na zajęcia dodatkowe, grupki są kameralne itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vengerberg
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 19 Lut 2020
Posty: 398

PostWysłany: Pon Mar 02, 2020 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na prezent dla dziecka to najlepiej klocki plus plus kupić, naprawdę. Dziecko się zaangażuje w układania, a do tego każdy inny zestaw jest kompatybilny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sensejka
Antyk
Antyk


Dołączył: 02 Kwi 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2020 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jak jest epidemia koronawirusa i siedzimy w domu, to warto się uzbroić w cierpliwość i zająć nasze dzieci czymś rozwojowym i twórczym, ja sama się próbuję do tego zmotywować i przymusić. Polecam odwiedzać strony takie jak psycholog blog, po sprawdzone informacje i inspiracje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bendy
Barok
Barok


Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 79

PostWysłany: Pią Maj 29, 2020 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyzwaniem może być znalezienie odpowiedniej szkoły dla swojego dziecka. Dzisiaj jest wiele placówek i dlatego trzeba poświęcić trochę czasu, by ocenić, która jest najlepsza. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie ma świetnych nauczycieli, którzy pomogą dzieciom szybko przyswajać materiał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dianka
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 23 Sie 2019
Posty: 157

PostWysłany: Pią Maj 29, 2020 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym czasie szczególnie ważne jest to, aby przypilnować dziecko i wspierać je w codziennej nauce. Mój syn przygotowuje się do matury z biologii i na szczęście znalazłam w sieci arkusz cke matura próbna 2020 biologia wraz z odpowiedziami nauczyciela, dlatego na bieżąco można korygować błędy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogdan21
Renesans
Renesans


Dołączył: 02 Cze 2020
Posty: 54

PostWysłany: Sro Cze 03, 2020 07:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziecku do szkoły zawsze są potrzebne bardzo dobre podręczniki.Takie podręczniki na przykład można kupić w sklepie https://sklep.nowaera.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ectatend
Antyk
Antyk


Dołączył: 18 Lut 2020
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Cze 23, 2020 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dbając o edukacje swojego dziecka od najmłodszych lat wysłałam je do przedszkola https://malyswiat.pl/. Posiadają świetny program i podejście do dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Pon Cze 29, 2020 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bendy napisał:
Wyzwaniem może być znalezienie odpowiedniej szkoły dla swojego dziecka. Dzisiaj jest wiele placówek i dlatego trzeba poświęcić trochę czasu, by ocenić, która jest najlepsza. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie ma świetnych nauczycieli, którzy pomogą dzieciom szybko przyswajać materiał.


Dziecko potrzebuje odpowiednich warunków do nauki i rzeczywiście Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie je zapewnia. Tutaj dziecko uczy się w małej klasie i to na pewno pomaga nauczycielom trafić w potrzeby każdego ucznia. Prywatne szkoły są dzisiaj bardzo popularne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elantra
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Lip 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lip 30, 2020 00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne, żeby dziecko do szkoły miało tornister lekki, żeby nie przeciążać dodatkowo kręgosłupa. Wiem, że szkoły niby ograniczają ilość podręczników, które dzieciaki mają dźwigać, ale warto zadbać, żeby sam plecak był lekki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
123ola
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 09 Cze 2020
Posty: 88

PostWysłany: Pon Sie 31, 2020 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpowiedzcie mi proszę, jakie przybory szkolne są niezbędne w wyprawce dla pierwszoklasisty? Kompletuję własnie zestaw dla syna i nie wiem czy o czymś ważnym nie zapomniałam Wink Mamy już plecak, piórnik, podstawowe przybory i szkolne tenisówki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Sie 31, 2020 09:24    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 4 z 13
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group