Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Osuszanie piwnicy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sprzątanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jarecka
Barok
Barok


Dołączył: 13 Lip 2017
Posty: 64

PostWysłany: Pią Sie 18, 2017 18:41    Temat postu: Osuszanie piwnicy Odpowiedz z cytatem

Jak osuszyć piwnicę w domy na wsi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Sie 18, 2017 18:41    Temat postu:

Powrót do góry
Milosz5
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 741

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz uniknąć poważnych konsekwencji, to lepiej zamów sprawdzoną ekipę, która się tym zajmie.

Ostatnio zmieniony przez Milosz5 dnia Pią Sie 12, 2022 12:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pudelkowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 359

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też kiedyś mieliśmy z tym niemały problem po zalaniu domu i skorzystaliśmy z usługi osuszania domu z firmy https://osuszanienazawolanie.pl/ Prace zostały wykonane bardzo szybko i sprawnie. Sami nie dalibyśmy rady tego zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ragi27
Renesans
Renesans


Dołączył: 11 Lip 2019
Posty: 52

PostWysłany: Pon Gru 23, 2019 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pudelkowa napisał:
Też kiedyś mieliśmy z tym niemały problem po zalaniu domu i skorzystaliśmy z usługi osuszania domu z firmy https://osuszanienazawolanie.pl/ Prace zostały wykonane bardzo szybko i sprawnie. Sami nie dalibyśmy rady tego zrobić.


Jeśli chodzi o osuszanie domu to firma Świat Instalacji zajmie się tym problemem profesjonalnie. Dla nich likwidacja szkody zalaniowej to bułka z masłem. To terminowi profesjonaliści, mają fachowy sprzęt i dogodne terminy. A dodatkowo są niedrodzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mika14
Antyk
Antyk


Dołączył: 31 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 31, 2019 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to już jest problem....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasandra
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 467

PostWysłany: Sro Lut 19, 2020 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko fachowa pomoc, jak https://optimal-osuszanie.pl/ . Ta firma zajmuje się od dawna osuszaniem mieszkań, budynków. Posiadają do tego celu wysokiej jakości osuszacze, nagrzewnice. Wykonują także osuszanie warstw izolacyjnych, podejrzewam że w takim przypadku stałej piwnicy również to będzie koniecznie. Nie ma szans wykonać takie prace samodzielnie. Nawet wynajmując urządzenia profesjonalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ktiwa
Antyk
Antyk


Dołączył: 30 Mar 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie można pozwolić, żeby wilgoć czy wręcz woda była przez dłuższy czas w piwnicy, bo to prawie stuprocentowa pewność, że wjedzie grzyb. A jak grzyb wejdzie, to pozbycie się go jest znacznie trudniejsze, aniżeli wcześniejsze osuszenie budynku i ścian. Nie wiem skąd jesteś, ale z okolic Gdyni, a dokładniej z Rumii jest świetna firma TECH – TEAM Osuszanie budynków https://skuteczne-osuszanie.pl - oni pomogli w domu mojej babci, gdzie często bywają lokalne powodzie i zalania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trini
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 225

PostWysłany: Pon Maj 25, 2020 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osuszanie ma sens, jeśli wiesz z jakiego powodu gromadzi się wilgoć w ścianach i najpierw ten powód usuniesz. Jeśli nie wiesz skąd bierze się wilgoć to trzeba wykonać ekspertyzę budowlaną by to ustalić. Takie badanie wykonuje firma Eko Projekt - http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/ . Firma współpracuje ze specjalistami, którzy wnikliwie przeanalizują całą sytuację, wykonają niezbędne badania i ustalą powód wilgoci, a potem także zaproponują w jaki sposób usunąć ja. Takim sposobem na trwale pozbędziesz się wilgoci z domu, która jak wiadomo jest bardzo niebezpieczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Acksay
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 186

PostWysłany: Sro Cze 24, 2020 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem zdaniem zabierzecie się za osuszanie, warto jest zdecydować się na taką usługę jak lokalizacja wycieków łódź. Może się okazać, że po osuszaniu problem znowu się pojawi, właśnie dlatego że przeciek nie był usunięty i lepiej zaradzić temu już na wstępie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pukla123
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 25 Maj 2019
Posty: 164

PostWysłany: Czw Lip 09, 2020 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Acksay napisał:
Moim zdaniem zdaniem zabierzecie się za osuszanie, warto jest zdecydować się na taką usługę jak lokalizacja wycieków łódź. Może się okazać, że po osuszaniu problem znowu się pojawi, właśnie dlatego że przeciek nie był usunięty i lepiej zaradzić temu już na wstępie


jeśli chodzi o wypompowywanie wody z zalanego budynku to ja mogę podac namiar na solidną firmę, korzystałam z ich usług jak sąsiad zalał mi mieszkanie. Solidni, fachowi, mają nowoczesny porządny sprzęt. Drodzy nie są
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
medela
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 3085

PostWysłany: Czw Sie 12, 2021 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto postawić na wynajem osuszaczy ścian od https://ddd-katowice.pl/ https://ddd-katowice.pl/osuszacze-scian/ , dzięki czemu szybko pozbędziemy się wilgoci ze swojego domu. Dodatkowo taka usługa nie jest droga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Talbert
Antyk
Antyk


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sie 12, 2021 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osuszacze są bardzo przydatne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bożena
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 04 Gru 2020
Posty: 891

PostWysłany: Wto Lis 16, 2021 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że firma Vector oferuje osuszanie mieszkań, piwnic, biur. Robią to szybko i bardzo dobrze. U mnie kilkukrotnie pojawił się problem zalania i za każdym razem uzyskałam od nich profesjonalną pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bogusław207
Antyk
Antyk


Dołączył: 30 Lip 2021
Posty: 17

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2022 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie, że wilgoć w domu może się pojawiać w przypadku źle ocieplonych budynków? System wentylacyjny nie pracuje wtedy prawidłowo i może dochodzić do niekorzystnej kondensacji pary wodnej. Dlatego lepiej wcześniej wybrać ocieplanie poddasza w Zielonej Górze z pomocą piany poliuretanowej, która świetnie sprawdza się w tego typu sytuacjach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elizabeth41
Antyk
Antyk


Dołączył: 26 Paź 2022
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Paź 26, 2022 11:13    Temat postu: Opróżnianie pomieszczeń Odpowiedz z cytatem

Najtrudniejsze zadanie to opróżnianie pomieszczeń po tzw. zbieraczach. W takim przypadku potrzebna jest fachowa pomoc, my korzystaliśmy po śmierci babci z usług specjalistów https://oproznianiemieszkan.com.pl/ i byliśmy bardzo zadowoleni z efektów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Sro Paź 26, 2022 11:13    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Sprzątanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group