Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Biseksualizm?(eksperymenty w łóżku)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Kobieta I Seks
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zaira
Barok
Barok


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 71

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 15:46    Temat postu: Biseksualizm?(eksperymenty w łóżku) Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie mi jak odnosicie się do tego tematu?Chodzi mi o to czy któraś z Was myślała kiedyś ,żeby spróbować tego z kobietą?Naszego rodzynka forumowego się nie pytam,czy zrobiłby to z mężczyzną ,bowiem ,że nie.Czy uważacie że seks z kobietą jest obrzydliwy?Spotkałam się i z taka opnią na ten temat.Czy uważacie,że taka chęc do eksperymentowania,zalezy od kwestii wychowania czy zwykłego upodobania do takich dewiacji? Wink
_________________
Szczęście jest jak motyl: kiedy usiłujesz je złapać, zawsze wymyka ci się z rąk. Ale jeśli cichutko usiądziesz, to może samo do ciebie przyleci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Cze 12, 2007 15:46    Temat postu:

Powrót do góry
Węgielek
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 84
Skąd: z łódki

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze? Tak, chcialabym. Chciałabym spróbować, zobaczyć jak to jest, kiedy robi to dziewczyna a nie facet. Nie potępiam dziewczyn które się całują, albo robią to razem. W sumie ja jestem na kobietę otwarta, napewno nie mogłabym spróbowac trójkątka, w życiu...chyba że 3 laski, bo po prostu nie lubię się dzielić swoją zabawką, która jest do moich osobistych potrzeb zaprogramowana Wink
_________________
Lycantrophy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm.. nigdy nie uprawiałam seksu z kobietą, ale nie powiem kiedyś tam myslałam o tym. Za to parę lat temu zakochała się we mnie lesbijka, niestety jak się potem okazało złamałam jej serce. mam wrazenie, że cieszyła się z tego że wreszcie trafiła na osobę ktora nie traktowała jej z obrzydzeniem, i chyba zbyt odnosiłam sie z moiją tolerancją. Niestety po tym, jak powiedziałam jej moje stanowcze nie, nie potrafiłam sie z nią przyjażnić, bo kazde jej slowo, gest w moja strone sugerowalo to ze one potrzebuje bliskosci ze mna. A ja jakoś nie potrafilam zniesc tego napiecia. i tak stracilam swietna kolezanke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Węgielek
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 84
Skąd: z łódki

PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielka szkoda..Ja mialam styczność z lesbijką na obozie 2 lata temu, licealnym obozie, żeby nie było, że ja do gimnazjum chodzę..No i oczywiście przy facetach nie wstydziła się nago chodzić, ani swojej orientacji się nie wsytdziła, nic. Ale szkoda, że właśnie jest tak, że jak się trafi na taką dziewczynę, to dużo rzeczy robi, żeby się rpzybliżyć do kogoś. Szkoda, ja takie osoby szanuję, ale jesli im się mówi nie, to nie no..
_________________
Lycantrophy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tradycyjny Facet
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 39

PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Naszego rodzynka forumowego się nie pytam,czy zrobiłby to z mężczyzną ,bowiem ,że nie.

Doskonałe wyczucie płci przeciwnej.

Mogłaby to być ciekawa zabawa ja i dwie laski, ale musiałoby to być coś przelotnego zarówno z jedną jak i z drugą bo stałego związku nie uwikłałbym w takie igraszki. Z jednej strony głupiobym się czuł, że moja partnerka musiała to robić i oglądać mnie z inną dziewczyną a z drugiej, nieswojo by mi było gdybym wiedział, że kręcą ją takie zabawy.

I jeszcze jedno. Powiedzcie z czego to wynika, że kobiety zastanawiają się nad tym czy to zrobić podczas gdy faceci odrazu wiedzą, że nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norka
admin
admin


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 190
Skąd: Toruń

PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poniewaz mam wrazenie ze wsrod kobiet panuje takie przekonanie ze tylko druga kobieta moze ją zadowolic, bo doskonale zna kobiece cialo. wiekszosc lesbijek czy biseksualnych kobiet tak wlasnie powie. i to chyba o to chodzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Węgielek
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 84
Skąd: z łódki

PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że dokłądnie o to chodzi i powiem, że mimo tego, iż faceci bardzo chcą zrobić to tak dobrze, jak kobieta, to nie zrobią tego tak dobrze jak ona. Przepraszam, że to mówię, ale tak mi się zdaje. Kobiety znają swoją budowę ciała i..zawsze w jakiś sposób sobie dogodzą.
_________________
Lycantrophy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zaira
Barok
Barok


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 71

PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Założyłam taki temat ponieważ wielkorotnie już kiedyś o tym myślałam,ale w sensie takiej przygody.Nie będę negować ,że nie mam takich skłonności,aczkolwiek o wiele bardziej pociąga mnie ciało męskie nić kobiece to i tak chciałabym czegos takiego spróbować.Jestem osobą,która stale lubi czegos nowego się uczyć,doświadczać,po prostu brnąc do przodu,choć u każdego jest to względne.
Jestem bardzo elastyczna i otwarta na takie udziwnienia w moim życiu i bardzo denerwuję mnie gdy ktos ma konserwatywne podejście do życia,bo to zupełnie nie zgadza się z moim metamodelem świata.
Uważam,że chęć współżcyia przez kobietę z drugą kobietą w dużej mierze będzie wynikać z ciekawości i chęcia przezycia czegoś nowego.Kobiety są bardziej egzaltowane,co już nakresla nam ,że kobieta będzie miała mniej oporów przed kontaktami z drugą kobietą.Mężczyzna już mniej ,a to dlatego,że i wychowanie jest inne i inny model dla meżćzyzny istnieje w społeczeństwie.Mężćzyzna zawsze musi być twardy,męski,stanowczy ,a taki 'wyskok" z mężczyzną zburzyłby powszechne przekonanie o cechach przyjętych do kanonu typowo męskich.Dlatego uważam,że mężczyzna po prostu nie myśli o tym,bo tak narzuciła nam kultura.
_________________
Szczęście jest jak motyl: kiedy usiłujesz je złapać, zawsze wymyka ci się z rąk. Ale jeśli cichutko usiądziesz, to może samo do ciebie przyleci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Węgielek
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 84
Skąd: z łódki

PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaira napisał:

Uważam,że chęć współżcyia przez kobietę z drugą kobietą w dużej mierze będzie wynikać z ciekawości i chęcia przezycia czegoś nowego.Kobiety są bardziej egzaltowane,co już nakresla nam ,że kobieta będzie miała mniej oporów przed kontaktami z drugą kobietą.Mężczyzna już mniej ,a to dlatego,że i wychowanie jest inne i inny model dla meżćzyzny istnieje w społeczeństwie.Mężćzyzna zawsze musi być twardy,męski,stanowczy ,a taki 'wyskok" z mężczyzną zburzyłby powszechne przekonanie o cechach przyjętych do kanonu typowo męskich.Dlatego uważam,że mężczyzna po prostu nie myśli o tym,bo tak narzuciła nam kultura.

Dokładnie u mnie wynikałoby to z samej ciekawości. Taka przygoda. Z kolei ja sama jakoś nie umiem sobie wyobrazić, żeby było 2 facetów obok mnie wolałabym się zabawić w 3 albo w 4 z laskami. Nie wiem czemu, ale nie chciałabym moj facet i laska albo facet facet ja. Nie wiem..Very Happy
_________________
Lycantrophy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zaira
Barok
Barok


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 71

PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i tymbardziej niechcialabym aby bylo 2 dziewczyny i moj facet,bo jak ktos juz wczesniej wspomnial nie lubie sie dzielić Wink ,ale tak jak mówisz Węgielek,z tymi 3-4 laskami mogłoby być ciekawie Twisted Evil
_________________
Szczęście jest jak motyl: kiedy usiłujesz je złapać, zawsze wymyka ci się z rąk. Ale jeśli cichutko usiądziesz, to może samo do ciebie przyleci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Węgielek
Moderator
Moderator


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 84
Skąd: z łódki

PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znaczy nie żebym lubiła orgie czy cuś..ale ;D.. No dobra, przyznaję się, zawsze chciałam zobaczyć jak to jest kiedy dziewczyny spotykają się w 3-4 i to robią wspólnie. Wszytsko przecież byłoy dobrze zrobione, ponieważ same dobrze wiemy czego potrzebujemy. Wink
_________________
Lycantrophy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zaira
Barok
Barok


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 71

PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nom, ba nie wątpię! Twisted Evil Twisted Evil Wink Tak wiemy czego potrzebujemy,choć z drugiej strony czasem i kumaty w tym przypadku mój mężczyzna załapie o co chodzi,gdy tylko wprowadzam coś nowego,a nawet cos co wydawałoby się ,że mężczyzn nie pobudziłoby albo nikt nie zwraca na to uwagi,to potem i on ma różne ciekawe pomysły.Aczkolwiek spróbować z kobietą nie pogardziłabym Wink Taki ze mnie mały dewiant Twisted Evil
_________________
Szczęście jest jak motyl: kiedy usiłujesz je złapać, zawsze wymyka ci się z rąk. Ale jeśli cichutko usiądziesz, to może samo do ciebie przyleci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tradycyjny Facet
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 39

PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mężczyzna już mniej ,a to dlatego,że i wychowanie jest inne i inny model dla meżćzyzny istnieje w społeczeństwie.Mężćzyzna zawsze musi być twardy,męski,stanowczy ,a taki 'wyskok" z mężczyzną zburzyłby powszechne przekonanie o cechach przyjętych do kanonu typowo męskich.Dlatego uważam,że mężczyzna po prostu nie myśli o tym,bo tak narzuciła nam kultura.


No ja tak nie sadzę, uważam to za wstrętne i w żaden sposub nie interesujące, nie wynika to w żaden sposub z mojego nacechowania kulturowego ale z wewnętrznych otczuć, instynktów bym wręcz powiedział.


Cytat:
Myślę, że dokłądnie o to chodzi i powiem, że mimo tego, iż faceci bardzo chcą zrobić to tak dobrze, jak kobieta, to nie zrobią tego tak dobrze jak ona. Przepraszam, że to mówię, ale tak mi się zdaje. Kobiety znają swoją budowę ciała i..zawsze w jakiś sposób sobie dogodzą.


To "uczcie" nas jak robić to najlepiej. Takie stopniowe odkrywanie siebie i drugiej osoby to ciekawa sprawa, pozatym jest to chyba dobry sposób na rozwój związku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zaira
Barok
Barok


Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 71

PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tradycyjny Facet napisał:


No ja tak nie sadzę, uważam to za wstrętne i w żaden sposub nie interesujące, nie wynika to w żaden sposub z mojego nacechowania kulturowego ale z wewnętrznych otczuć, instynktów bym wręcz powiedział.

Ot i również tak jesteście stworzeni. Nie do końca potrafiłam do tak przekazac jak Ty Wink
_________________
Szczęście jest jak motyl: kiedy usiłujesz je złapać, zawsze wymyka ci się z rąk. Ale jeśli cichutko usiądziesz, to może samo do ciebie przyleci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga33
Antyk
Antyk


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 2

PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny! ja jestem biseksualna i powiem szczerze ,że sama nie wiem jak i kiedy to się stało...myślę ,że nie wynika to z wychowania tylko z tego kim tak naprawdę jesteśmy i co w sobie nosimy, czego potrzebujemy i na ile mamy odwagi by to dostać...
sex z kobietą jest czymś cudownym, ale nie chodzi ot o by komuś teraz coś polecać -po prostu jeśli chcesz, pragniesz to ...co stoi na przeszkodzie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Mar 06, 2009 17:10    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Kobieta I Seks Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group