Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Upominek - co wybrać?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sowelka
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Sro Sty 22, 2020 00:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezenty na dzień babci i dziadka gotowe? Też postawiłam na witaminy geriamoc i kupiłam dziadkowi konto na serwisie z audiobookami. Myślę ze bedzie bardzo ucieszony, coś dla ciała i coś dla ducha Wink dzięki witaminomm na pewno poczuje się lepiej i bedzie mu sie łatwiej skoncentowav bo ostatnio miał z tym poblemy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Sty 22, 2020 00:44    Temat postu:

Powrót do góry
Nowoczesna20
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Sro Sty 22, 2020 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z torebką można w gust nie trafić. Ja często pytam co kupić. Np. mój facet chciał uchwyt do telefonu na święta to mu kupiłam xblitz 450. Okazało się że chciał innej firmy ale ostatecznie z tego tez jest zadowolony, pooglądał na youtubie że to dobra marka i się przekonał
Powrót do góry
Lidka_111
Średniowiecze
Średniowiecze

PostWysłany: Czw Sty 30, 2020 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem rpzeciwniczka wyrobow skorzanych, kompletnie tego nei popieram, wiec raczej bym sie wkurzyla, ze dostalam taki upominek... ackzolwiek ogolem torebka dla kobiety, to bardzo fajny prezent... tylko traafic w gust jest ciezko, jesli sie nie znasz... chyba ze dobrze znasz upodobania tej osoby i wies zjakie sa aktualne trendy, to smialo Wink
Powrót do góry
anitazw
Renesans
Renesans

PostWysłany: Pon Lut 10, 2020 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukasz niebanalnego prezentu na ślub? Chcesz kupić dziecku pamiątkę z okazji chrztu, ale zależy Ci na czymś bardziej wyszukanym niż złoty smoczek? A może nie masz pomysłu na podarunek z okazji jubileuszu znajomej pary? Jeśli tak to propozycja od https://monogramwarszawa.pl powinna Ciebie zainteresować. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem tradycji, czy też wprost przeciwnie – stawiasz na oryginalność, proponowane srebrne ryngrafy na pewno przypadną Ci do gustu.
Powrót do góry
Dianka
Oświecenie
Oświecenie

PostWysłany: Pon Lut 10, 2020 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój narzeczony ma niedługo urodziny i w sumie wpadłam na pomysł, żeby kupić mu coś, co będzie praktyczne i będę mieć pewność, że się mu spodoba. Wiem, że był na kupnie zegarka, dlatego victorinox 241852 od razu wpadł mi się spodobał Smile
Powrót do góry
czosnekwrg
Barok
Barok

PostWysłany: Sro Lut 12, 2020 00:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli dla kobiety to może jakieś ładne obuwie? Mojej kuzynce podarowałam ostatnio buty z oferty Gamis www.gamis.com.pl . Sama stamtąd od dawna kupuję, także wiedziałam, iż stawiam na najlepszą jakość!
Powrót do góry
Mannia
Wspołczesność
Wspołczesność

PostWysłany: Pią Lut 14, 2020 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zdecydowaliśmy się ostatnio na torby i t shirty z nadrukiem. To charakterystyczna forma upominku, w dodatku od serca. Wykonane przez https://naszenadruki.pl/ robią wrażenie, nie ukrywam!
Powrót do góry
kulkka
Barok
Barok

PostWysłany: Pon Lut 17, 2020 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że możesz zerknąć na https://prezent.pakamera.pl/332790/prezent-na-swieta jeśli szukasz jakiegoś interesującego prezentu dla swoich bliskich. Ja to przeważnie staram się wybierać takie rzeczy, które będą praktyczne ale też i będą sprawiały radość ten drugiej osobie.
Powrót do góry
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sob Lut 22, 2020 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami mały prezent może sprawić, że człowiek bardziej się ucieszy jak przy czymś bardziej wartościowym. Przykładowo znajoma ostatnio dostała ode mnie kubki na ślub , które zakupiłam na stronie https://farrowdesign.pl . Bardzo była z nich zadowolona. Teraz piją z nich kawkę i wspominają ten piękny dzień.
Powrót do góry
panhard
Przyszłość
Przyszłość

PostWysłany: Sro Mar 11, 2020 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więcej na ten temat dowiesz sie gdy wejdziesz w tą stronę: https://artistroom.pl/kategoria/dziecko
Powrót do góry
karolciamaleszewska
Barok
Barok

PostWysłany: Sro Mar 18, 2020 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponadczasowym pomysłem na prezent bez wątpienia będzie biżuteria. Tym bardziej teraz jak złoto idzie w górę tym bardziej to świadczy, że to cenny prezent ale też wartościowe zabezpieczenie na przyszłość. Osobiście ja również postanowiłam teraz skorzystać z niektórych promocji na https://www.leksusgold.pl/promocje i mam już parę prezentów. Szybka wysyłka, tylko firmy kurierskie jak i poczta mają problemy. Ale towary niezależnie z tego czy innego sklepu docierają.
Powrót do góry
Sandra12
Antyk
Antyk

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2020 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam, że polecacie torebki na upominek Smile i tez się z tym zgodzę Smile mega praktyczny prezent Wink damska torebka Kaya ostatni skradła moje serce Smile jeśli jesteście zainteresowani to znajdziecie ją tu https://slontorbalski.pl/Torebka-damska-skorzana-Kayah-na-ramie-43769.html Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Kwi 24, 2020 13:18    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5
Skocz do: