Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dieta
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marysia_89
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 22 Sie 2018
Posty: 28

PostWysłany: Nie Cze 09, 2019 10:31    Temat postu: Dieta Odpowiedz z cytatem

Cześć,

Czy jest tu ktoś z Katowic? Smile
Szukam osób, które korzystały z diety pudełkowej i mogą podzielić się różnymi doświadczeniami.
Widziałam na porównywarce cateringu (https://caterobazar.pl/catering-dietetyczny-katowice), że w Katowicach jest ich wiele Wink
Ja dopiero się przeprowadziłam i żadnego nie mam sprawdonego. Chętnie więc zdam się na wasze opinie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Cze 09, 2019 10:31    Temat postu:

Powrót do góry
Kamilski
Antyk
Antyk


Dołączył: 11 Cze 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Cze 11, 2019 00:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie korzystałem nigdy z fitcateringu, bo dawałem radę gotować samemu. Ale nie ukrywam, że to bardzo wygodne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1256

PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas powinien dbać o siebie. A tym bardziej o swoje dziecko. Jeżeli urodził się wam niedawno bobas to warto poczytać sobie taki artykuły jak - rozszerzanie diety niemowlaka https://katarek.pl/blog/kiedy-rozszerzac-diete-niemowlaka-w-jakiej-kolejnosci-wprowadzac-nowe-produkty/ , żebyście na przyszłość wiedzieli jak prawidłowo karmić swoje dziecko. Co i kiedy wprowadzać do jego jadłospisu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 02:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chce się zadbać o siebie to niekiedy też jest to konieczne, by przejść na dietę. Można ją zrobić sobie samemu, ale jednak lepsze efekty są jak się ma ją dobraną przez dietetyka https://perfekcyjnalinia.pl/ Wtedy konkretnie pod nas jest szyta dieta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orata
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 18
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Sty 14, 2020 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo staram się ograniczać słodycze i niezdrowe przekąski i jest mi ciężko, ale jakoś daję radę. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ram4you
Antyk
Antyk


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 20

PostWysłany: Pon Sty 27, 2020 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno można zrzucić kilogramy, jeśli się skorzysta z cateringu dietetycznego https://fitkalorie.pl/wroclaw/ Wtedy nie tylko nie trzeba się martwić o przygotowywanie posiłków, ale też ma się już ustaloną odpowiednią ilość kalorii, co pozwoli schudnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anita.maciak
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 47

PostWysłany: Pon Lut 03, 2020 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam problem powracających kilogramów. Udało mi się czasem zrzucić parę kilo to za chwilę jak bumerang wracały. Jestem po dwóch ciążach, które pozostawiły po sobie pamiątkę. Po drugim dziecku udało mi się zrzucić 12 kilo w 6 miesięcy, utrzymywałam wagę przez około 2 lata, aż nie wiadomo dlaczego w ciągu roku przytyłam 10 kilo. Dopiero jak zaczełam codzienni ćwiczyć po 20-40min i odstawiłam słodycze + pieczywo/makarony udało mi się wrócić do pierwotnej. Zażywałam też Biphasic Slim. To odpowiednik znanego adipexu.Zmniejsza uczucie głodu, przyspiesza metabolizm dając jednocześnie duży zastrzyk energii. Trochę obawiałam się tego wszystkiego ale zamówiłam z http://www.klinikasylwetki.xja.pl . No i efekt jest teraz taki, że po zbędnych kilogramach nie ma śladu. Szczerze polecam i powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ajahuasek
Antyk
Antyk


Dołączył: 05 Lut 2020
Posty: 7

PostWysłany: Sro Lut 05, 2020 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że za cenę tego kateringu można jeść i taniej i zdrowiej (umiem gotować).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniszka
Antyk
Antyk


Dołączył: 09 Lis 2018
Posty: 18

PostWysłany: Sro Lut 05, 2020 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie korzystałam z takiego cateringu, ale chyba jestem zbyt wybredna jeśli chodzi o jedzenie. Obawiam się, że trudno by mi było znaleźć firmę, która uwzględni w menu wszystkie produkty, które mi smakuję i jednocześnie wyrzuci te, które zupełnie mi nie służą... Ale za to uczę się samodzielnego przygotowywania posiłków, tak, żeby zawsze mieć w pracy jakiś obiad i pożywną przekąskę, bez konieczności kupowania żadnych gotowców. Wprawdzie początki nie były łatwe, ale teraz nawet jakoś idzie i przynajmniej sukcesywnie wykorzystuję całą zawartość lodówki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
podrywacz
Antyk
Antyk


Dołączył: 08 Lut 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sob Lut 08, 2020 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście nie polecam cateringu osobom, które lubią domowe jedzenie "jak u mamy". Kompletnie inne, sztuczne i zmyslne smaki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meggi30
Antyk
Antyk


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lut 22, 2020 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ceny takich cateringów mnie porażają....
_________________
https://panidomu24.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malwina.kedzierska
Antyk
Antyk


Dołączył: 28 Maj 2020
Posty: 5

PostWysłany: Czw Maj 28, 2020 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powracające kilogramy? Wytrwałość to klucz do sukcesu. Trzeba się zawziąśc i trzymac diety, żeby schudnąć. Dlatego ja stosuje Biphasic Slim, kuracja docelowo trwa 6 tygodni. Stwierdzilam, że skoro wydałam juz pieniądze, to muszę sie trzymac i nie podjadac, bo to będzie bez sensu, dodatkowo zaczelam sie więcej roszać, spacery z psem, rower, basen. W połowie koracji nie musze podjadać bo nie czuje poczucia głodu, wydaje mi się, ze mam więcej siły i energii do codziennego funkcjonowania a kilogramy lecą w doł. Po raz pierwszy w życiu wymarzona sylwetka staje się realna...Jeśli macie jakiekolwiek pytania czy chcecie dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktujcie sie z Natalią (kom.733 566 390), to od niej zamawiałam i było wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1256

PostWysłany: Pią Cze 12, 2020 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma nic ważniejszego jak zdrowa dieta oraz ruch. Mówią, że to co jemy ma wpływ na to jak się czujemy i jak wyglądamy. Także trzeba zwracać na to co jemy. Ciekawym i zarazem wygodnym rozwiązaniem jest dieta pudełkowa https://dietly.pl/dieta-pudelkowa/bez-laktozy , która jest przystosowana do potrzeb danej osób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anita.maciak
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 47

PostWysłany: Sro Lip 01, 2020 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie nie jest nałatwiejszą sprawą na świecie...kto próbował ten dobrze wie. Trzeba mieć dużo samozaparcia i silnej woli. Motywacja leży w głowie, sama dieta nic nie da. Swego czasu próbowałam odchudzać się na własną rękę, potem z dietetykiem a efekty za każdym razem był takie same czyli żadne. Poddałam się po kilku tygodniach, miesiącach. W końcu udało mi się dostać Phen375, który prowadzi to do zahamowania apetytu i zwiększenia uczucia sytości, nawet przy przyjmowaniu mniejszych ilości jedzenia. Waga momentalnie spadła do poziomu o którym marzyłam, jednocześnie znikęly boczki, fałdki i inne mankamenty a zarysowały się, wcześniej ukryte, mięśnie. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Czekam na kontakt (kom.537676386). Warto!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Versa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 395

PostWysłany: Czw Lut 04, 2021 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co zastanów się może jak ciężko Ci samodzielnie utrzymać regularne posiłki i przede wszystkim je odpowiednio bilansując pod względem kalorycznym. Jak macie chwilę to zajrzyj sobie na https://sportfoodbox.pl/ można zamówić świeże i smaczne, dania dietetyczne. Potrawy przygotowane są pod kątem konkretnych diet np. Sirfood, Wege Fit, czy Dieta Sokowa na 3,5, czy 7 dni. Zamawiając catering dietetyczny, można liczyć również na konsultacje z profesjonalnym dietetykiem. Potrawy są złożone tylko z świeżych, oraz nie przetworzonych produktów. Dostawa terminowa, a ja straciłam już prawie 8kg Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lut 04, 2021 11:06    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Nasz Rozwój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group