Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Urodziny siostry.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paula55
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 163

PostWysłany: Sob Gru 15, 2018 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może spędźcie z siostrą trochę czasu razem? Wybierzcie się do kina albo jakiejś fajnej restauracji, a resztę wieczoru zaplanujcie jakoś kreatywnie. Jeżeli lubi wino, możesz kupić jej butelkę dobrego trunku. To zawsze dobry prezent. Ostatnio widziałam wpis pokazujący akcesoria do wina na blogu Może znajdziesz tutaj trochę inspiracji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Gru 15, 2018 18:27    Temat postu:

Powrót do góry
MIMI2332
Antyk
Antyk


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 13

PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam podobny problem. Chciałam wyprawić synowi czwarte urodziny w jednej z Krakowskich restauracji, ale kompletnie nie mam pomysłu, którą wybrać. Dużo znajomych poleca mi https://boccanera.pl/. Mógłby ktoś przybliżyć mi opinie na temat tej restauracji ? Jak tam wygląda z cenami ? A co najważniejsze smaczne jedzenie ? Dziękuje za wszelkie odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zofialipska
Barok
Barok


Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 74

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnym pomysłem na prezent jest rower https://vellberg.pl/miejskie/ . Można się złożyć całą rodziną i kupić wspólnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mizzi
Oświecenie
Oświecenie


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 99

PostWysłany: Czw Paź 17, 2019 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojej siostrze kupiłam prostownicę taką złotą od babyliss. Ona uwielbia układać wlosy, ciągle coś w niech zmienia a narzekała już na swoją starą prostownicę więc z niespodzianki tym bardziej się ucieszyła. Ten model który jej wybralam bardzo szybko się nagrzewa i bardzo łatwo nią zrobić loki bo ma zaokrąglone płytki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
imprezowo
Antyk
Antyk


Dołączył: 18 Paź 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pią Paź 18, 2019 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zorganizowałam urodziny siostry w Klubie Diament. Pomysł na imprezę urodzinową poddał mi sam klub, bo natknęłam się na wpis blogowy i pomyślałam, że w sumie jest to fajne miejsce, a impreza będzie dla wszystkich, nikt nie będzie musiał nic szykować, sprzątać, gotować. Także myślę, że urodziny w klubie to idealne rozwiązanie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mannia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 357

PostWysłany: Sob Paź 19, 2019 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urodziny siostry zorganizowaliśmy w Restobarze. Mowa oczywiście o www.restauracja.parkowa13.com w Szczecinie. Smak potraw porwał nas i był największą atrakcją imprezy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czosnekwrg
Barok
Barok


Dołączył: 23 Lis 2019
Posty: 70

PostWysłany: Pon Sty 06, 2020 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urodziny siostry odbyły się w ekskluzywnej restauracji, a dokładnie https://www.n108restaurant.pl/ . Piękne otoczenie + cudowne jedzenie sprawiły, iż wieczór spędziliśmy do końca z uśmiechem na twarzy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela25
Pozytywizm
Pozytywizm


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 128

PostWysłany: Wto Sty 07, 2020 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Moja młodsza siostra też niedługo obchodzi urodziny i zastanawiam się nad tym, jaki prezent jej kupić. Myślałam o zestawie lego 41166, ponieważ uwielbia ona film Disneya "Kraina lodu 2". Jak myślicie, spodoba jej się taki prezent? Może macie inne propozycje? Z góry dziękuję za pomoc! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nowoczesna20
Renesans
Renesans


Dołączył: 19 Sty 2020
Posty: 49

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na drina chodzę z siostrą do Roots Baru. Teraz mają sezonową kartę "słowiańską" i piłyśmy drinki niebo i słońce - bardzo oryginalne, nigdzie indziej takich nie piłam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serek44
Antyk
Antyk


Dołączył: 29 Sty 2020
Posty: 11

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kup siostrze wino bezalkoholowe
, na pewno się ucieczy bo to ciekawy prezent jakiego jeszcze pewnie nie miała Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcinmarcin13
Antyk
Antyk


Dołączył: 27 Sty 2020
Posty: 9

PostWysłany: Pon Lut 03, 2020 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urodziny siostry zdecydowaliśmy się przeprowadzić w eleganckiej restauracji - aby zapamiętała ten dzień na długo. Wybór padł na https://www.n108restaurant.pl/ ,znajdującą się w Poznaniu. Nas wszystkich porwało nieszablonowe menu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panna123
Antyk
Antyk


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lut 04, 2020 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wymyśliłam kolaż ze zdjęć na prezent urodzinowy dla mojej siostry Smile była mega wzruszona, ponieważ tam były nasz spólne zdjęcia z wakacji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fondej13
Barok
Barok


Dołączył: 31 Mar 2020
Posty: 68

PostWysłany: Pon Maj 11, 2020 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urodziny siostry zorganizowaliśmy w mojej ulubionej, warszawskiej restauracji - Antresola www.antresola.eu . Tutaj należy zaznaczyć, iż zabawa okazała się przednia, gdyż mieliśmy szansę zabawy przy smakowitych, pysznych potrawach. A wybór był tam dosyć spory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mannia
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 357

PostWysłany: Czw Maj 21, 2020 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siostra uwielbia tradycyjne, polskie posiłki. To było oczywiste, iż imprezę nalezy przeprowadzić w miejscu serwującym tego typu dania. Wybór padł na restaurację w naszym Olsztynie, czyli Krys Stan http://www.krys-stan.com.pl/index.php . Na miejscu najedliśmy się za wszystkie czasy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leśnikowa
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 142

PostWysłany: Czw Cze 25, 2020 08:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dom moich rodziców jest spory, także praktycznie tam urządzamy wszelkie imprezy, począwszy od urodzin, czy świąt. Żeby nie było pusto i nudno, to oczywiście dbamy o wszelkie elementy dekoracyjne, które są zamawiane z https://godanparty.pl/ . Podoba mi się, że mają zarówno balony, wstążki itp, ale też takie rzeczy jak serwetki, kubeczki itp i nie jesteś zwykłe tylko tematyczne, w konkretne wzory itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Cze 25, 2020 08:30    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Moja rodzina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group