Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wynajem auta na firmę

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zuzka
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 479

PostWysłany: Nie Cze 30, 2019 23:17    Temat postu: wynajem auta na firmę Odpowiedz z cytatem

Potrzebne nam auto na kilka miesięcy, dla kilku pracowników, którzy przyjadą na wymianę. Znalazłam opcje na wynajem długoterminowy mazda https://www.arval.pl/pl/oferta/mazda. Przeliczyłam i by się opłaciło. Ktoś z was ma auta z tej firmy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Cze 30, 2019 23:17    Temat postu:

Powrót do góry
pandemonik
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 17 Paź 2018
Posty: 429

PostWysłany: Sob Gru 07, 2019 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, a może reprezentacyjne BMW. np. F20 seria 1 ? Miałem okazję zrobić tym autem ostatnio ponad 800 km i świetnie daje radę w trasie a także na mieście. Naczytałem się co prawda wcześniej o głośnej akcji serwisowej, m.in. na stronce https://tvn24bis.pl/moto,99/bmw-naprawi-324-tys-samochodow-zagrozonych-pozarem-w-europie,859579.html o tym piszą , ale myślę że naprawdę nie ma się czego obawiać, bo to serwisowanie jak wiele innych. U nas nie było zresztą takich sytuacji jak w Korei, nie spalił ani nawet nie zapalił się ani jeden samochód.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fago
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 24 Sty 2020
Posty: 201

PostWysłany: Pon Sty 27, 2020 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reprezentacyjne to jest porsche z salonu Porsche Centrum Sopot, to są dopiero wyjątkowe samochody. Mój pracodawca od niedawna też zmienił swój stary samochód na cudnego macana i teraz wygląda jak prawdziwy boss Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hhowqas11
Antyk
Antyk


Dołączył: 07 Lut 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lut 07, 2020 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zastanawiam się nad tym.
-
ekogroszek ultra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hideaway
Antyk
Antyk


Dołączył: 12 Lut 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lut 13, 2020 15:18    Temat postu: own car Odpowiedz z cytatem

Ja tam wolę MIEĆ samochód niż wynajmować - nawet jeśli mieliby z niego korzystać pracownicy. Jeżdżą ostrożniej i nie trzeba latać co chwila do mechanika http://dieselserwismleczna.pl/ żeby ponaprawiać wyżyłowany silnik albo wgniecenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lut 13, 2020 15:18    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Męski Kącik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group