Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie kupujecie odzież?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BellaRoza
Antyk
Antyk


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 2
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Lip 06, 2017 09:49    Temat postu: Gdzie kupujecie odzież? Odpowiedz z cytatem

Mam do was pytanko, ciekawa jestem, gdzie kupujecie ubrania dla siebie i swoich dzieci? Czy są to jakieś hurtownie odzieży, sklepy online czy też zwykłe sklepy stacjonarne.
Nieraz szukam w różnych miejscach by w dobrej cenie kupić trochę ubrań, zdarza mi się kupować normalnie w sklepach, czasami w hurtowniach odzieży online typu M-Moda lub na jakiejś aukcji na allegro czy olx. Czekam na wasze odpowiedzi i szykuje się już na zakupy.
Very Happy
_________________
Żyje się raz, a przynajmniej tak słyszałam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Czw Lip 06, 2017 09:49    Temat postu:

Powrót do góry
jakub556
Antyk
Antyk


Dołączył: 18 Lip 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lip 18, 2017 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko w galeriach nigdzie indziej

____________________________________________________________
skup aut Gdańsk,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olida
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 29

PostWysłany: Czw Lip 20, 2017 00:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w galeriach w ogóle nie kupuję, bo tam jest najdrożej. Raczek szukam okazji w Internecie. Oczywiście mam na myśli wyłącznie okazje produktów wysokiej jakości. Takich okazji na prawdę nie brak. Takie są np. letnie promocje w sklepie ZASP https://sklep.zaps.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vika
Renesans
Renesans


Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 50

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio spore odzieżowe zakupy zrobiłam w hipermarkecie, fakt, że do odwiedzenia sklepu skłoniła mnie aktualna auchan gazetka , bo mieli spore odzieżowe promocje. A ręczniki bawełniane bardzo ładne tylko po 6,99zł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sambana
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 14 Kwi 2017
Posty: 263

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubrania na co dzień kupuję na ogół w takich tradycyjnych sklepach odzieżowych. Aczkolwiek jeśli o biznesowe stroje jak eleganckie koszule damskie czy spódnice to tylko i wyłącznie w butiku projektantki Anny Krzyżanowskiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tatjana
Wspołczesność
Wspołczesność


Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 233

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na dobrą sprawą dzisiaj w sieci możemy kupić nie tylko odzież, ale także bardzo fajne dodatki, a nawet galanterię i biżuterię. Świetnym przykładem na to jest oferta sklepu Jukom http://www.jukom.pl/ . Znajdziemy tam bardzo szeroki wybór produktów, a jednocześnie ceny w tym przypadku są nader przystępne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MniejszaNiż
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 06 Paź 2017
Posty: 801

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pepco maja super rzeczy:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaryAnn84
Renesans
Renesans


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 43

PostWysłany: Czw Paź 26, 2017 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukam jakichś fajnych ciuchów dla siebie czy dla najbliższych na prezent to wybieram sklepy internetowe (np. https://koszulkowo.com/kategoria/kobiety). Dzięki temu mam pewność, że nie będę spotykała co kilka metrów osoby w takiej samej koszulce co ja Smile No i można znaleźć naprawdę bardzo fajne rzeczy według upodobań i zainteresowań. Bardzo lubię na przykład koszulki z motywem seriali, które aktualnie oglądam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heniutek
XX-lecie Międzywojenne
XX-lecie Międzywojenne


Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 180

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie ostatnio żona uświadomiła, że zakupy najczęściej robi przez interent i dlatego nie wygląda jak 90% kobiet, które ubierają się w sieciówkach. Koleżanka podesłała jej niedawno nowy link z ciekawymi ciuchami https://butik-obsesja24.pl/ i coś czuję, że niedługo przyjdzie nnowa paczka z ciuchami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vika
Renesans
Renesans


Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 50

PostWysłany: Sro Lis 01, 2017 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co raz więcej kupuje w sklepach internetowych, przeniosłam się na wieś i nie mam czasu na jazdę do miasta i chodzenie po sklepach. Dlatego najwygodniej jest mi zamówić ubrania w sieci. Jeden z moich ulubionych sklepów to levis sklep internetowy
Kupuje tam markowe, dobrej jakości spodnie jeansowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smalinosik
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 06 Sie 2017
Posty: 39

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jest kupować przez internet, bo nie dość, że bardzo często jest dużo taniej, to mamy jeszcze większy wybór. Atutem jest możliwość zwrotu ubrań w terminie 14 dni, albo wymiana na inne. Teraz na przykład jest bardzo dużo promocji na https://yups.pl/kurtki-przejsciowe i można kupić stylowe przejściowe kurtki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozwojowa
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 503

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A fajną i bardzo ładną odzież plus size kupicie tutaj https://www.extralargeshop.pl/ To markowa odzież polskich marek. Warto tam zajrzeć, bo odzież jest dobrej jakości i w dobrych cenach. Świetny sklep.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Granus
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 586

PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raz tak raz tak, czasami zamówię coś na internecie jak na przykład swetry męskie w sklepie Modini.pl a czasami po prostu jedziemy na zakupy do galerii handlowej i kupujemy tam ubrania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maria30
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 328

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy od tego co chce kupić, Ciuchy tylko stacjonarnie, ale dodatki w necie. Ostatnio wpadł mi w oko ładny zegarek http://protime24.pl/product-aar-46805-Zegarek-Bering-14134-362.html zastanawiam się dość poważnie nad zakupem. Jest piękny i ładnie wykonany. Chyba będzie moj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina077
Barok
Barok


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 76

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu bardzo polubiłam kupowanie ubrań i butów przez internet (https://www.sunstyle.pl/tommy-hilfiger). Powiem szczerze, że z czystego wygodnictwa Smile Dzięki temu mogę zaoszczędzić mnóstwo czasu i energii, jakie musiałabym poświęcić na chodzenie godzinami po sklepach i szukanie jednej pary... A tak to siadam przed komputerem i sobie szukam różnego rodzaju oryginalnych ciuszków, jakie nie często można spotkać w sklepach stacjonarnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Gru 29, 2017 20:46    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Atrakcyjna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 1 z 22
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group