Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna
Nowocześni
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wieczór panieński
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Najpiękniejszy Dzień w życiu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tukan
Przyszłość
Przyszłość


Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 367

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2018 16:28    Temat postu: Wieczór panieński Odpowiedz z cytatem

Cześć! Organizuję panieński dla kumpeli i szukam pomysłu na fajne atrakcje/ zabawy. Przyjęcie odbędzie się w domu, w kameralnej atmosferze. Zastanawiałam się nad wynajęciem tancerza erotycznego i mam namiar na Mateusza: http://www.mateusztanczy.pl/ . Co Wy sądzicie o takiej atrakcji? Warto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Wrz 02, 2018 16:28    Temat postu:

Powrót do góry
Lamia
Antyk
Antyk


Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2018 09:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, że coś takiego jest bardziej żenujące niż fajne, upewnij się, że panna młoda lubi tego rodzaju zabawy.
_________________
doradztwo przy kontrolach ZUS
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Durdie41
Antyk
Antyk


Dołączył: 10 Wrz 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co chcecie podarować w prezencie?

__

Airex
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Merlota
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 25 Wrz 2018
Posty: 31

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli lubi takie zabawy i masz pewność, że jej się spodoba to dlaczego nie Razz
_________________
Teraz jest najlepszy czas na depilację laserową! Wejdź na https://www.medme.pl/artykuly/depilacja-laserowa-vectus-gdynia,69540.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdakor1
Antyk
Antyk


Dołączył: 07 Lis 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie zrobić wieczór panieński w Warszawie? Polecicie jakieś fajne miejsce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moleczqa
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 05 Gru 2018
Posty: 26

PostWysłany: Sro Gru 05, 2018 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem fajnym prezentem są gry dla dwojga, bilet do spa, typowe domowe akcesoria (wałek, stolnica, tłuczek do mięsa itp). Ewentualnie jakieś wspólne prezenty typu film, książka ze zdjęciami zaproszonych dziewczyn, plakat, itp Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia-klara
Renesans
Renesans


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 52

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że tiara z welonem na wieczór panieński to może być super gadżet dla przyszłej panny młodej. Nie kosztuje wiele, a pozwoli wskazać, która z Was niedługo zmieni stan cywilny Smile No i taka tiara będzie się trzymać na głowie cały wieczór, wszystko dzięki opasce! Widziałam fajną tutaj: https://smart-deco.pl/dekoracje/tiara-z-welonem-na-wieczor-panienski-krn4/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena65
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 30

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również jestem zdania, że tancerz erotyczny to nie jest najlepszy pomysł, ale oczywiście wszystko zależy od waszych preferencji, a przede wszystkim od preferencji Panny Młodej. Jeśli przyjęcie ma odbyć się w domu możecie zrobić sobie domowe SPA, zorganizować jakieś gry i zabawy albo noc filmową. Jeśli postanowicie, że będzie wam towarzyszył alkohol (a pewnie tak) to proponuję zaopatrzyć się w suplement 2KC, żeby nie martwić się „skutkami ubocznymi” drinków. Jeśli weźmiecie środek przed, w trakcie i po zabawie, z pewnością nie zostaniecie doświadczone kacem. Mówię z doświadczenia. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kindzia0034
Renesans
Renesans


Dołączył: 30 Lis 2017
Posty: 60

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi również pomysł z tancerzem erotycznym wydaje się trochę niesmaczny. Nie jest to według mnie fajna rozrywka dla Panny Młodej. W to miejsce wolałabym zafundować sobie i przyjaciółkom Panny Młodej fajny wyjazd na przykład do SPA nad morzem - http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/3-dniowe-spa. Tam byście mogły w ciągu dnia odprężyć się i zapomnieć o przedślubnym stresie, a wieczorem uderzyć gdzieś na imprezę. Taki wieczór panieński z pewnością jest bardziej na poziomie i Panna Młoda bardziej doceni taki pełen relaks i regenerację przed ślubem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moleczqa
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 05 Gru 2018
Posty: 26

PostWysłany: Pon Maj 20, 2019 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak bardziej preferuję kameralne spotkania z bliskimi koleżankami, wiec cieszę się, że żadna z nich nie wpadła na pomysł takiego tańca. No, ale ważne żeby waszej koleżance się podobało, to wy znacie ją najlepiej. Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kulkka
Młoda Polska
Młoda Polska


Dołączył: 27 Sty 2018
Posty: 154

PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze warto wcześniej się przygotować w domu, odpowiednio wprawić w zabawowy nastrój. No i trzeba przyszłej pannie młodej zakupić jakieś śmieszne gadżety, szarfę czy specjalne balony i girlandy z https://godanparty.pl/ . Dobrze, że teraz można takie wszelkie rzeczy dostać w sieci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zemira
Renesans
Renesans


Dołączył: 18 Lip 2019
Posty: 58

PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z racji tego że mój brat robił swoje kawalerskie w http://rasputinclub.pl/ To poleciłam mojej bliskiej przyjaciółce aby też tam zrobiła.I miałam okazję być zaproszona. Świetnie się bawiłam.Tancerze rewelacyjni, cały wieczór świetnie się bawiliśmy.Bardzo smaczne drinki i wygodne loże. Dodatkowo nie musiałyśmy się stresować przy płaceniu karta ,wszystkie transakcje przebiegły bez zarzutu. Jeśli ktoś z okolic Rzeszowa to warto się tam wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
greece1
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 14 Kwi 2019
Posty: 33

PostWysłany: Czw Sie 01, 2019 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moleczqa napisał:
Moim zdaniem fajnym prezentem są gry dla dwojga, bilet do spa, typowe domowe akcesoria (wałek, stolnica, tłuczek do mięsa itp). Ewentualnie jakieś wspólne prezenty typu film, książka ze zdjęciami zaproszonych dziewczyn, plakat, itp Very Happy


Ja wybrałabym coś specjalnie dla przyszłej pani młodej. Tu macie fajny sklep online >> https://www.decobazaar.com/prezenty-dla-niej.html Zamawiałam tam ostatnio torebkę, i jak chcecie znaleźć jakiś pomysł na prezenty dla kobiet to zerknijcie. Może biżuteria albo właśnie torebka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antosia32
Średniowiecze
Średniowiecze


Dołączył: 27 Lis 2018
Posty: 29

PostWysłany: Nie Sie 11, 2019 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wieczór taki jest wyjątkowy, warto go dobrze zorganizować. Jak będziecie szukać fajnych gadżetów , strojów czy upominków to warto zerknąć na propozycje na https://pannaikawaler.pl . W sklepie tym duży wybór i błyskawiczna przesyłka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
markowski
Antyk
Antyk


Dołączył: 20 Sty 2020
Posty: 3

PostWysłany: Pon Sty 20, 2020 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra miała początkowo mieć swój wieczór panieński w Boss exclusive club niedaleko nas bo w Rzeszowie. Ale po zapoznaniu się z opiniami innych o tym miejscu to szybko zmieniły swoje plany. I dobrze, bo podobno to tam nie jest wcale tak fajnie, drogo, brudno i zero jakiejkolwiek organizacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Sty 20, 2020 11:08    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna Strona Główna -> Najpiękniejszy Dzień w życiu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Nowoczesna Kobieta i Nowoczesny Mężczyzna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group